Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šestého dne Bůh povídá archandělovi Gabrielovi: „Dnes stvořím zemi, jež se bude nazývat Kanada. Bude to země plná přírodních krás. Bude mít majestátná, vysoká pohoří, jiskřivá jezera plná ryb, hluboké lesy, vysoké útesy nad písčitými plážemi. Zařídím, aby se její obyvatelé měli vždy dobře, aby se jim vyhýbala zemětřesení a povodně. Budou to Kanaďané a budou brzy známi jako ti nejmilejší lidé na Zemi.”
    Gabriel se hned ptá: „Pane, nemyslíš, že jsi na ty Kanaďany až moc hodný?”
    „Neboj. Uvidíš, jaké budou mít sousedy!”
  • Semjon jsi ty sám ruský homosexuále. Ty jsi tuhle postavu vytvořil když jsi zkomolil
    moje jméno Simona.

    Nevolej po debatě když slušně debatovat neumíš StBácká grázle.
    Já jsem slušně debatovala. Vy jen krasdete nicky, komolíte jména a Gayínkujete.
    Protože jste komunistické swině které jiný než Kremelský názor nesnesou
  • V New Yorku v parku trhá malou holčičku pitbull. Vidí to chlap, holýma rukama psa zabije a holčičce tak zachrání život. Svědkem toho je novinář New York Postu. Přijde k tomu muži a povídá: „Pane, vy jste teď hrdina. Napíšu o vás článek do New York Postu! Bude mít titulek: Newyorský hrdina zachránil holčičku ze spárů zdivočelého psa!”
    „Ale já nejsem z New Yorku!”
    „Aha, to nevadí, tak tam bude: Americký hrdina zachránil holčičku ze spárů zdivočelého psa!”
    „Ale já nejsem ani Američan!”
    „No, a odkud tedy jste?!”
    „Já jsem Pákistánec.”
    Druhý den vyjde článek s titulkem: „PÁKISTÁNSKÝ ISLÁMSKÝ EXTRÉMISTA ZABIL AMERICKÉHO PSA.”
  • Zeman: Ruská televize lže v dokumentu o okupaci z roku 1968

    "Nebyla to chyba, byl to zločin. Na tomto názoru samozřejmě trvám. Tady je vidět, že žurnalistická informovanost, v tomto případě informovanost ruské televize, je ve psí, protože samozřejmě nešlo o žádný pokus o ozbrojený převrat," řekl Zeman.

    Tehdejší politické vedení Československa mělo podle něj důvěru drtivé většiny společnosti.
    "Takže ruská televize lže a žádný jiný komentář, než že je to novinářská lež, se k tomu říci nedá," dodal
  • Teplouš Semjon Gayínek zde mrská teplý tapety a říká tomu politický komentáře, inu co bychom chtěli po teploušský zrůdě, ehm, že???
    YEAH !!!
  • Za totality přijel turista do městečka, kde byl jen jeden hotel, a ptá se recepčního, jestli ještě mají volná místa.
    „Bohužel,” omlouvá se recepční, „už je tu jen jedno lůžko, kdyby vám nevadilo být na pokoji se dvěma dalšími pány.”
    Turista to vzal, přijde na pokoj, seznámí se se spolunocležníky a ulehnou. Ti dva se vybavují o všem možném včetně politiky a mají celkem protistátní názory. Turista se je snaží zarazit: „Prosím vás, nechte toho, co když nás odposlouchávají?”
    Ale oni se jen zasmáli a pokračují v hovoru. Tak se chlápek sebral, vyšel na chodbu, strčil recepčnímu do ruky dvacku a říká mu: „Prosím vás, přineste nám přesně v devět tři čaje.”
    Vrátil se na pokoj a ti dva pořád vedli protistátní řeči. Juknul na hodinky a povídá: „Tak vy mi nevěříte?”
    Pak se nahnul ke květináči v rohu a říká: „Soudruhu majore, prosím, pošlete nám tři čaje.”
    Dvě minuty nato se objeví služba s podnosem se třemi šálky čaje. Ti dva vyvalí oči, ztichnou a jdou spát. Druhý den odpoledne se turista vrací z města, vejde na pokoj a tam nikdo. Tak se ptá pokojské, kde že jsou ti dva chlápci, co tam včera byli ubytovaní.
    „Sebrali je, že vedli protistátní řeči,” oznamuje pokojská.
    V turistovi je malá dušička: „A myslíte, že mě taky seberou? Byl jsem celý večer s nimi.”
    Pokojská říká: „Taky by vás sebrali, ale soudruhu majorovi se ten váš vtip hrozně líbil! *15*
  • „Můj manžel je Rus a miluje polohu 69,” svěřuje se přítelkyni Hanka. „Co mám dělat, když se mi to nelíbí?”
    „Raději nic,” odvětí kamarádka. „Buď ráda, že nemiluje polohu 1968. To je totiž tankem do zadnice!” *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Je to ovšem směšné, protože modlitbou k Bohorodičce se žádné náboženství neuráží. Vnímám tuto situaci stejně jako profesor Patočka v roce 1976 proces s muzikanty The Plastic People. Jejich hudbu nesnášel, ale když byli bolševiky souzeni za to, co hrají, tak se za ně bil. I já budu křičet, Putinův režim v Rusku umlčuje své odpůrce a vůbec nebojuje se zlem, ale zlo, které mu slouží kryje a toleruje.

    Ve vztahu k Rusku oceňuji nebojácnost pobaltských zemí. Litvy, která schválila zákon, jež postavil na roveň komunistické a nacistické symboly a zakázal jejich veřejnou propagaci, dále Estonska, které odstranilo z centra hlavního města Tallinu sochu rudoarmějce, protože Estoncům evokovala sovětskou okupaci a výstižně ji pojmenovali Ilja znásilňovač. Výborně Estonci! Pochvalu si zaslouží i německá kancléřka Angela Merkelová, která se tehdy Estonska před Putinem nebojácně zastala.

    A kdo, že to říkal v roce 1938, nedrážděte hada bosou nohou? Byl to nějaký Neville Chamberlain ve vztahu k Adolfu Hitlerovi. Ano, tehdejší zbabělci raději byli zticha, aby se vládcové Německa nehněvali, a svět tedy mlčel k nacistickým zločinům. S jakým výsledkem všichni víme.

    A co, že mají společného Hitler s Putinem? Možná víc, než se první pohled zdá. V Rusku, stejně jako v Německu po nástupu nacistů k moci v roce 1933, dochází k postupnému omezování svobody a kriminalizování opozice. Důkazem jsou třeba zákony, které v této zemi omezují psaní na internetu a prakticky likvidují nevládní organizace.

    Je zároveň poučné, že zdejší komunistická chátra, která se jindy ohání demokracií a pluralitou, by v tomto případě ony dívky s Pussy Riot nejraději ukamenovala. Inu pravá bolševická „svoboda“ se vším všudy, s vězni v gulazích a desítkami milionů mrtvých.
  • Má něco společného Putin s Hitlerem? Zřejmě ano!

    Podělanost některých zdejších čecháčků ve vztahu k Rusku je nejen ubohá, ale přímo zločinná. Tito lidé jsou stejní jako ustrašenci, kteří na podzim 1938 vydali československé pohraničí Hitlerovi bez boje. Pussy Riot vážně nemusím, punk mi nesedí a jejich vystoupení v moskevském chrámu Krista Spasitele bylo mimo. Ovšem zavřít matky malých dětí za takovou hloupost na sedm let do vězení je skandální a odsouzeníhodné.

    Kdyby nějaká skupina ve stylu Pussy Riot vnikla do katedrály svatého Víta a začala dělat rámus, tak by se mně to nelíbilo a rozumím tomu, že by ji ochranka vyvedla. Holky by dostaly pokutu za výtržnost a tím by to skončilo, protože je to banalita, nic jiného. V normálním civilizovaném státě to tak chodí.

    Ovšem Rusko není normální civilizovanou zemí a v ruské tradici se urážka majestátu trestá tvrdě. Pussy Riot se modlily k bohorodičce, aby je zbavila Putina. Proč ne, křesťan se může modlit za cokoliv, neexistují žádný mustr na správné modlitby.

    Ovšem bývalý bolševický kágébák a nyní imperátor vši Rusi Putin si tohle nemůže nechat líbit. A tak vyšetřování této hlouposti musí být vedeno tím správným směrem. V praxi to znamená, že když religionisté z moskevské univerzity v odborném posudku napsali, že se nejedná o urážku pravoslaví, ale o pouhou výtržnost, za což by i v Rusku hrozila maximálně pokuta, objednal si vyšetřovatel případu od servilních proputinovských kádrů posudek nový, kde samozřejmě již bylo zdůrazněno, že dívky urazily pravoslavné věřící a za to jim hrozí basa. Ruská prokuratura samozřejmě splnila příkaz kremelské vrchnosti a podala na dívky kvůli této hlouposti žalobu. Hrozí jim tak až sedmileté vězení.
  • Jako Hitler se chová tvůj Putin když napadá sousední státy a krade jim území
  • Jde chlap po Václaváku, mává rudou vlajkou a řve: „Ať žije menstruace!”
    Chvíli ho pozoruje nějaký pán a pak mu povídá: „Co blázníte. Snad ať žije revoluce, ne?”
    Chlap na to: „To je mi jedno, hlavně když teče krev!” *2* *2* *2* *2*
  • Ruský teplouši BTW táhni na Gay stránky a neruš na politických.

    I ze Zemanova zadku můžeš být vytažen zasrtaný StBáku a zlískán *12*
  • Politika USA silně připomíná nacistické Německo, to také zdevastovalo půlku Světa pod záminkou svobody a demokracie pro vyvolený německý národ a porobu pro zotročené země. Proto, kam vstoupí bota fašingtonského žoldáka, tam sto let tráva neporoste.
  • Homosexuál Semjon jsi ty sám rusáku zlej trolle.
    Ty jsi tuhle postavu totiž vytvořil. Tak si jí nacpi do tvé teplé řitě a neotravuj grázle.

    Já jsem demokratka SImona a Obamu nemám ráda protože je to slasbý prezident.

    S hlasováním tu podvádíš ty sám lumpe aneb mínus 7 bodů za vteřinu.
    Zastáváš se komunistických vrahů Lenina Stalina a Putina a kvičíš že nejsi soudruh?
    Jsi soudruh! Jsi howado které podporuje ruské vrahy a zloděje. Táhni do kotle prase *12*
  • Stoji nahej homouš Semjon Gayínek před zrcadlem a najednou mu stoupne péro. Praští do něj rukou a povídá: "Ale jdi ty drndo, to jsem přece já."
  • Chodí dva příslušníci VB po Václaváku a počítají kanály. Jeden, dva, tři, čtyři, pět, šest! Stop! Skloní se a do kanálu zařvou: „Húúú!”
    A tak pokračujou pořád dál. Vidí je děda a ptá se, co že to tam dělají.
    „Ale, velitel nám nařídil, že máme rušit Svobodnou Evropu na šestém kanále!” *15* *15*
  • Kde se vzal, tu se vzal,
    již vylezl z makaka roury,
    Semjon Bukvič čapisral,
    místní *12* diskuzí,
    pro něj jsou všichni soudruzi.

    Jen on má pravdu, on je Pán,
    oponent krutě bude potrestán,
    100 mínusů za vteřinu,
    oponent ke zdi nebo do plynu.
  • Volá bača na druhý kopec: „Ty, Jano, víš, co je nového? Brežněv zemřel!”
    „Cože?”
    „Brežněv zemřel!”
    „Co jsi říkal?”
    „Brežněv zemřel! Jsi hluchý?!”
    „Ne, nejsem hluchý, ale moc pěkně se to poslouchá!” *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Umírá starý cikán a místo faráře si pozval předsedu místního výboru KSČ, a že chce vstoupit do strany.
    „A proč, prosím tě?” diví se straník. „Celý život jsi volný jak vítr a teď tohle?”
    Cikán se nechá slyšet: „Když už má někdo umřít, ať je to komunista!” *15* *15* *15*
  • Ztratil se Brežněv v lese a šli ho hledat. Potkali králíka a ptají se ho, jestli soudruha Brežněva neviděl.
    „Ne,” povídá králíček. „Nikoho takového jsem tu neviděl.”
    Potkají lišku a taky se jí ptají.
    „Ne, taky jsem nikoho neviděla,” odpoví liška. „Ale běžte se zeptat medvěda. Určitě ho najdete doma, protože zrovna marodí. Už týden sere medaile!” *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit