Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teplej Semjon Gayínek (uprostřed) a jeho kámoši nacvičují Labutí jezero v ňůjorku:
    https://ctrlv.cz/shots/2016/02/13/A0i8.png
  • Bylo vidět například i červené trenýrky, tradiční artefakt protizemanovských oponentů od chvíle, kdy se je skupině Ztohoven podařilo vyvěsit nad Pražským hradem.

    Server iDnes.cz krátce po 14. hodině hlásil, že z pražského Jungmannova náměstí směrem na Kampu vyrazil karnevalový průvod Sametové posvícení. Na Kampě přibližně stovka jeho účastníků v maskách často reagujících na současné politické dění uctí památku obětí pařížského teroristického útoku. Poté se průvod po Karlově mostě vydá zpět na Národní třídu.

    V satirickém průvodu za zvuků hudby podle zpravodajů pochoduje řada postav. Nechybí mezi nimi prezident Miloš Zeman, kterého objímá obří krteček. U symbolického kormidla stojí premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), kterého však ohrožuje chapadlo chobotnice s tváří ministra financí Andreje Babiše (ANO). Na symbolické palubě je i Miroslav Kalousek (TOP 09) s máslem na hlavě, hradní mluvčí Jiří Ovčáček či kardinál Dominik Duka. K exprimátoru Pavlu Bémovi se obrací skupina masek s transparentem s nápisem „drze luxusní Blanka“.
  • Ruský šváb Zeman , Zeman v objetí s krtečkem. Na Národní třídě vlály trenky a hledal se nový prezident *14* *14* *14* *14*

    Karta pro nového prezidenta", v jejímž rámci chtěli účastníci najít ideálního kandidáta, který by v příštích volbách mohl vyzvat a porazit Miloše Zemana. "Prezidenta Zemana už nezměníme, pojďme se tedy zaměřit na to, abychom příště měli štastnější ruku a větší šanci vybrat dobře," hlásili organizátoři.

    Jeden z organizátorů akce do kamery České televize vysvětlil, že účastníci protestu jsou zklamaní z působení současného prezidenta, a tak se raději dívají do budoucnosti. Akce se zúčastnila řada známých osobností, například exministr vnitra Jan Ruml v tradičním klobouku.

    Na záběrech České televize z Národní bylo vidět například řečnícího zpěváka Quido MC. Ten je autorem protizemanovské písně Ruský šváb, prohlášené Janem Rejžkem za nejlepší píseň roku 2014.
  • Většina občanů zločince Zemana nepodporuje ruský pohádkáři.
    Homosexuál Semjon jsi ty sám zlej Putine Rybanne trolla. Ty jsi tuhle postavu totiž vytvořil.
    Podvádíš s hlasováním aneb 6 bodů za vteřinu.

    Já jsem demokratka Simona a ožralého ulhaného deebila Miloše ZEmana jsem nevoila *14*
  • Jsem hdý na svého pana prezidenta Zemana, tím více, čím víc řádně šlape na kuří oko takovým bezvýznamným NIC typu Semjon Bukvič, trvale bytem popelnice č. 238. *15*

    Jen tak dál pane prezidente, většina národa Vás podporuje, přeji Vám pevné zdraví a sílu do dalšího volebního období. Jste první český prezident, jste náš prezident.
  • Jaroslav T. Chomutov, 1. 1. 2015
    Prezident by měl národ stmelovat ne ho rozdělovat. Prezident by měl být nadstranický a ne politický ke své bývalé straně. Prezident by měl být slušný člověk a ne hulvát z restaurace 7 cenové skupiny. Prezident by měl uznat občas i své vlastní chyby a ne své omyly pokládat za pravdu.

    Heřman Štěrba, Praha, 1. 1. 2015
    Říkáte, že obdivujete prezidenta Osvoboditele ale já si myslím, že mezi vámi dvěma je obrovský rozdíl. Prezident osvoboditel by se nikdy nesnížil, k vulgaritám tipu kurwa
  • Pavel Novák, Praha, 8. 1. 2015
    Masivně jste porušoval Zákon o volbě prezidenta podivným financováním a délkou kampaně. Nejste demokrat, nelze vás respektovat. Odstupte.

    Jitka Požárová, 3. 1. 2015
    Stydím se za prezidenta a doufám,že nebude ve funkci celé volební období.Jeho vizáž,odulost,chůze i projev svědčí o postupující alkoholové demenci a horšící se cukrovce,nebot nedodržuje doporučení lékařů.Neschopnost vychovávat funkci ze zdravotních důvodů je přece v ústavě!
  • Miloš, Praha, 6. 4. 2015
    Pane Zemane, svým jednáním a vystupováním poškozuejte Českou republiku. Odstupte ! Ti co Vás volili ať se stydí. Komunistické ideály, které máte zažité z děctví a sympatie k ruskému národu nejsou namístě !

    Nováková, Most, 18. 1. 2015
    Vaše nesmysly o handicapovaných dětech jen dokazují, že jste opravdu zlý dědek z Vysočiny. Naštěstí máte jen minimum pravomocí a vaše funkční období jednou skončí.
  • Jiří Marz, Plzeň, 8. 12. 2015
    vážený soudruhu Zemane, chyťte se za ruku se soudruhem Mynářem a studnicí ryzí moudrosti p. doc. Ovčáčkem a jděte už do pryč! Ať žije Miloš Zeman a KSČM! Ale jenom za svoje, ne za naše.
    Pavel, Čkyně, 24. 11. 2015
    Zemane, nejsi vtipnej. Směješ se jenom ty a ta guma Ovčáček. Tak začni dělat svojí práci a přestaň dělat klauna. Chováš se jako blb
  • Já jsem demokratka Simona.

    Homsexuál Semjon jsi ty sám Zlej BTW Rybanne Putine trole. Ty jsi tuhle postavu vytvořil
    když jsi zkomolil moje jméno.
    Smrdíš tu skutečně nonstop a podvádíš s hlasováním.
    S tím mínus 7 bodů za vteřinu jsi nenápadný jak howno na lustru *15* *15*
  • Makakovo nacifilcka od popelnic Semjon Bukvič tady o5 prosmrděl celý boží den a nejinak tomu bude i dnes. TO je pro společnost přínosné asi tak jako chrchel na chodníku, ze kterého se vyklubal. *15* *15* *15*
  • Kam čert nemůže tam Kreml pošle agenty KGB.

    Staré moudré pořekadlo z knihy Komunisté a Kůrovci ničí nádhernou českou krajinu
  • já jsem demokratka a Obamu nemám ráda protože je to slabý prezident.

    Na smetišti dějin skončila vaše říše zla jménem SSSR mektale *1* *1* *1*
  • Zalez makakovo chviste od popelnic, narozen z chrchla na chodníku. *15* *15* *15*
  • Komunističtí zločinci jako jsi ty jsou opravdu směšní.
    Bez ruských okupantem za zády jsi nula kterou může každý poslat do zadele.
    Případně tě do ní i nakopat pokud se nebudeš chovat slušně *14* *14*
  • *15* *15* *15*
  • má být jakože směšné?Sprostá chátra z ulice už neví roupama co dělat.Na druhé straně je krásné sledovat jak nějaký páchnoucí bezďák se tady snaží realizovat.Krásná je bezmoc tebe sprosté chamradě s tím vším něco dělat.To už je úděl obyčejné chátry.
  • Šla hlídka VB po Václaváku a najednou jeden z nich říká: „Hele, takový prsten měla Arabela!”
    A opravdu - na zemi ležel takový veliký prsten. Jeden z nich si ho nasadil a prohlásil: „Zkusíme to! Co bychom mohli chtít? Dvě ženské!”
    Otočil prstenem, a hele - dvě ženské tu jsou!
    Říká: „No jo, je oblečená! Vysvléci!”
    Otočil prstenem, a hele - jsou nahé!
    Pak říká: „Teď to potřebuje dva pořádné čůráčky
    Otočil prstenem, zahřmělo a objevili se - náčelník a jeho zástupce! *2*
  • Nebuď prase, táhni do Moskvy. Poslouchej Kisku, ty šmejde. Byli jsme v davu, který řval na Zemana před čtyřmi prezidenty *2* *2* *2* *2* *2* *2*

    Šmejde, ožralej mužiku, ruskej švábe. Takové a spoustu dalších přezdívek dostal prezident Miloš Zeman při demonstraci na Albertově k pětadvacátému výročí událostí kolem sametové revoluce.

    „Zeman může za to, že bere celý svět Česko už zase jako slouhu Ruska, Číny a hlavně jako evropskou řiť, kde mluví prezident jako kanál," říká dvaatřicetiletý Lukáš. Stojí přímo před malým pódiem na Albertově, kde se odehrává demonstrace k uctění událostí sedmnáctého listopadu 1989. Ostatně projev prezidenta Miloše Zemana při ní byl totálně překřičen. Dost se skandovalo heslo: „Miloše do koše." *14* *14* *14*
  • Jsem reklamní návrhářka. K tomu stačí počítač, nápady a mozek. Všechny tři věci mám.

    To že ty se oháníš lopatou za pár šupů je tvůj problém neschopný komouši homouši *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit