Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už se konečně "názorově srovnej v tom, kdo jsem ". *14* *14* *14*
  • hele bavíš se o 20 století
    ale teď je 21. století.
    nejsou tam bolšani a každej může kam chce *3*
    ale to bys musel vystrčit hlavu ze své pr.ele
  • tavaryšč Pútin, my golódny!
  • Za teroristou Asadem jsou umučení a povraždění syrští civilisté.
    Za Putinem je chcípající ruská ekonomika a nespokojenost rusů.
    Smrt teroristům? Ano smrt Putinovcům Asadovcům Zemanovcům a jiným teroristům. *14*
  • jestli nemáš důkazy tak mlč ty tupej svazáku *11* *12*
  • Haló, schízo , který si hraješ na dobrého a zlého současně svými multinicky, nevadí ti, doufám, že ti do toho tak trochu kecám, že ne?! *14* *14* *14* To aby ti z té "samomluvy v diskusi" úplně nejeblo...ačkoli, žádná škoda. *14* *14* *14*
  • *13* já nejsem vogo, ty jsi vogo lulane *13*
  • Co pánové prezidenti Assad a Putin konají, dobře konají. Je za nimi kus práce v boji s teroristy všeho druhu a Sýrie je zase o kus ke svobodě blíže. Vivat Putin, vivat Asad! Smrt teroristům, nacistům a jejich pomahačům! *14* *14* *14*
  • Simona odešla na facebook. To že ji vidíš za každým nickem dokazuje že jsi těžký
    paranoik a schizofrenik. *1* *1* *1*
  • svobodná Novorosije je vzorem pro Novosýrii, děkujeme pane Putine
  • Pravý opak toho, co nosíš ty, nácíčku. Zajímavý názorový kotrmelec, schízo, ještě před chvílí jsem byl pro tebe bolševik a estébák...ty vogo, ty už ani nevíš, komu a do koho nadáváš...jasný příklad demence. *14* *14* *14*
  • Tiradore! Značně si protiřečíš ty Zemanův šašku.

    Asad je terorista který mučí a vraždí civilisty. Putin je terorista protože v době míru poslal
    do souedního státu vojáky v uniformách bez označení,
    Což mezinárodní práío definuje jako terorismus.
  • sláva sovětským kapitalistům

    vivat Gagarin
  • Ať žije pan Assad! Ať žije Sýrie! Vivat Pan Putin! Smrt všem teroristům a jejich komplicům!!! *16* *16* *16*
  • Východní Ukrajinu destabilují ruští teroristé, mužici v neoznačených uniformách-.
  • *14* *14* *14* co máš na sobě ty můj gestapáku ??? *14* *14* *14*
  • a ty jsi komunistický potrate zloděj nicků.

    Rozdíl je značný. Vláda USA nikdy nebránila lidem cestovat do zahraničí jako to udělala
    bolševická sebranka v Rusku a ve východní europě.
    Vláda USA nikdy nezakázala lidem číst a psát co chtějí jak to udělala bolševická sebranka
    v rusku a ve východní europě.
    CIA nikdy nezavraždila v době míru miliony nevinných američanů . NKVD na příkaz Stalina v době míru miliony nevinných občanů SSSR povraždila *12* *12*
  • "Rusko destabilizuje Evropu" (Stoltenberg-NATO).. *12* *12* *12*

    A čím, ty pitomče?! *14* *14* *14* Jediným, kdo všechno a všude destabilizuje jste vy, zkur**né USA!!! *12* *12* *12*
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/394688-rusko-destabilizuje-evropu-tvrdi-sef-nato.html

    Jak je nato hloupé ale už nevidí?
    Pokud by se válčilo tak tady u nás ne na americké půdě.
    Tohle fakt chcete nebo vám to bylo nařízeno?
  • piš pod svojim nickem jo kecale já nikdy ve straně ani u pionýrů nebyl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit