Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Novorosijci
  • Stachanovci *3*
  • ano, jsme pionýři *3*
  • mám stejný pocit, makakova připodělanost se ukázala v plné kráse *15*
  • celá ČR si myslí to samé, vivat Putin hrdina a osvoboditel *3*
  • najednou se chtějí dohodnout u jednacího stolu.
    kdepak domlátit tu opozici s IS do jednoho.
  • Jsi hloupí ještě se tím chlubíš?To že ty věci neznáš je smutné.
    Jen tak na ty tvé body jsou ekvivalenty, to víš že?

    Zemlajnaka=GETHO
    gulag=guantanámo
    kgb=CIA
    nkvd=NSA
    hlad mají na obouch stranách,smrad taky
    Putin=Obama a možná už brzo novej šamšula
    bída= nezaměstnanost a dluh jak sviňa
  • Než se do bojů v Sýrii zapojilo Rusko a organizaci a boj proti IS vedli ,,spojenci,, žádný posun ke zničení IS se nekonal. Vstupem Ruska se situace radikálně obrací a jsem přesvědčen ,že se konflikt blíží ke konci. Spojenci totiž pouze asistovali IS v boji proti Syrské armádě. Teď když vidí, že nedojde k naplnění jejich cíle destabilizovat Sýrii a také Evropu jsou značně podráždění a jejich výroky jsou totálně mimo realitu.
  • V jiné diskusi na tiscali jsi naříkal, že už půjdeš trvale na fejsbůček, simone. *14* *14* *14*
  • dearputin.com
  • ta to prostě je
  • pravda pravdoucí, všechna kultura příšla z CCCP, mám důkazy
  • Zemljanka, gulag, KGB,NKVD,hlad, smrad ,Putin a bída...:-)
  • Asad je zvolen lidem do čela státu. Tam, kde USA agrese tyto vůdce odstranily vzniklo bezvládí a emigrační chaos. Proč se u nás nesmí mluvit o pravé příčině toho co se děje. Zásahy USA proti IS jako kdyby nebyly. Přišlo Rusko a ejhle IS ztrácí jednu pozici za druhou a řádná vojska již neustupují. To je náhodička "páni" USAfilové.
  • TAK SE HO NAUČ?Co ti brání?
    Z Ruska přišlo hodně vědy,kultury a literatury.
    Co jsi dal dohromady ty?
  • kluci z Ruska našli v brožuře slovo:
    destabilizovat...:-))
  • A celkem rozumná.Už z důvodu sdílení jednoho kontinentu.A hlavně USA by si na svém DVOREČKU VÁLČIT NENECHALA.Tak že tak nechá činit své pohůnky z NATo a EU.
  • Jsem jen realista, vlastenec a ne nazi análník čtoucí a propagující černou kroniku na US ambassy. A jsem taky Slovan, po předcích a krev není voda. Pokud dostanu na výběr mezi USA a Ruskem, volba je jasná. *14* *14* *14*
  • Tak zkus méně hajlovat na netu a zapoj se jako každý normální slušný člověk do pracovního procesu. *12*
  • Destabilizace středního východu je hlavní cíl USA.Tak se hýbe ekonomikou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit