Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud se kluci chcete sebeobětovat je to vaše věc.Nikdo vám v tom nebrání.Lékařů je poměrně dostatek.Pokud chce do nekonečna léčit bubáky kteří stojí jednou tam na té straně pak zas jinde - dobře.Hlavně ze sebe nedělejte chudáčky.Sebeobětování ve prospěch .... to už se nenosí, ani to nikoho nedojme.Blbé je že jste nevystudovali za svoje a místo vracení peněz těm co vás nechali studovat a že to něco stálo - si tam hrajete na frajery co zachraňují svět.Hoší příště výhradně za svoje!
    • Velmi hloupý názor slušně řečeno.
  • HUP!

    :)))
    • Už tu vodku nechlastej BTW! StBáku malý Ptáku *15* *15* *15*
      Nesedíš na americké ale na Ruské ambasádě.

      Ať tu mašinku na nakikávání plus 4 až 10 bodů za vteřinu nezavaříš trottle trolle.
      Rubl umírá a žebrák Putin ti na novou prachy nedá *15* *15* *15*
      • Když anonym budiž, ale vymysli si slušnou přezdívku.
  • Zeman je bezskrupulózní gauner a fašistické prase,

    „Je to člověk, který útočí na nejnižší lidské pudy, je to člověk, který inspiruje nemalou část české společnosti k nenávisti,
    „Lidi často tvrdí, že nás zahubí politická korektnost. Okay, tak já tedy politicky korektní nebudu: Miloš Zeman je fašistický prase. Stejně jako jeho dvojče z prognosťáku," dodal ostře Vrobel.
    • Přezdívka? Tvoje sprostota a hulvátsví vyzívá k nenávisti ve jméhu podruhů z Práglkavclu.
      Ty ani nevíš význam - korektní.
  • Dnes jsem tady byla chviličku, od 0.00 do 24.00 hod. ;)
    • Tiscali trollečku Rusáčku blbečku - zloději nicků a jmen. Podvodníku s hlasováním
      Nemusíš pořád připomínat že zde smrdíš každý den nonstop. Všichni to vědí.
      Jsi internatový placený troll.

      S tím plus 7 bodů za vteřinu jsi nenápadný jak lejno na lustru *2* *2*

      Dnes jsem pouze párkrát za den nakoukla a ty jsi ve vteřiněvyskočil. Takže je jasné že tu táboříš pořád. hezky jsi se prozradil NULO BTW *2* *2* *2* *2* *2*
      • Přezdívka? Kukni do zrdcadla a teprve uvidíš pruhovaný lejno s hvězdičkama.
  • Žumpa Tiscali s nulovou účastí což redakční trollda v žoldu Kremlu BTW maskuje zfixlovaným, bodováním plus 5 za vteřinu *15* *15* *15*
  • Trollečku Blbečku! Jsi hrobařem debat na Tiscali. Je tu nulová účast a to nezakryješ
    tím že si za vteřinu prdneš 6 bodů hňupe. Smrdíš tu nonstop. Pěkně jsi se prozradil.
    3 krát denně jsem nakoukla a za vteřinu jsi vyskočil. Takže tu táboříš pořád.

    Kradeš lidem fotky. nicky i jména. Tím pádem ničíš jakoukoliv možnost vést debatu.
    Snažíš se vydávat za odpůrce a odpůrkyně Kremlu a po StBácku je pošpinit a zdiskreditovat.

    Haaajzle ! a neříkej že je to legrace. To by byla kdyby jsi to udělal jednou či dvakrát. Ty to však děláš pravidelně a to už je zlý úmysl. Nic jiného. Jsi hrobař debaty který vzal lidem zábavu. Takovej haajzl jako ty tu nikdy nepůsobil. A Tiscali dělá hluchého i slepého
  • Ovšem já jsem tady nonstop. Proto reaguji téměř okamžitě na každý příspěvek.; )
    • Já jsem holka Simona a tobě to vadí. Takže teplouš jsi spíše ty Ivane.
      Semjona Tečku a jiné tvoje virtuální kamarády které tu tvoříš jak na běžícím pásu si strč
      do perdele ruský blbečku trollečku.

      Podvádíš s hlasováním haajzle aneb 5 plus za vteřinu.
      Nonstop tu smrdíš protože třikrát denně jsem tu pouze nakoukla a hned jsi reagovakl.
      Náhodou těžko. Smrdíš tu pořád placený internetový trole
      • Ty nemůžeš být holka, ty jsi hulvát a sprosťák hrubého ražení. Chlapče vedle tebe v kavclu někdo položil silonové lano, zkus ho použít na věšáku. Ulevíš tak mnohým Čechům.
        • Já jsem holka. Pokud ti to vadí chlapečku Que Vadisi tak se jdi léčit holkofobe.

          Vy Putinovci jste sprostí, kradete můj nick, komolíte moje jméno Simona.
          Já jsem vám vaše sprostotá slova pouze vrátila. Tak tu trapně nebrečte,
          Nedožadujte se slušnosti když se chováte jako sprostý dobytek.
          Jen proto že nesnesete jiný než Kremelský názor
    • Chceš koblihu?
      • Dám si. Od smrdění nonstop vyhládne.: )))
  • O čem je řeč? Dnes jsem tady vůbec nebyla. :(
    • Ivane! Jednak ty tu smrdíš každý den nonstop protože jsi placený internetový troll.
      Jednak sedíš na Ruské ambasádě a ne na Americké howado
      a jednak podvádíš s hlasováním.

      5 bodů za vteřinu. Jsi s tím nenápadný jak howno na stole *15* *15*
  • Já jsem tady taky vůbec nebyla .;)
    • ty tu smrdíš pořád Ivane - zloději jmen a nicků.
      Jsi internetový placený troll.
  • Jsem moc ráda že jsi se zase prozradil Trollečku Blbečku chráněný Tiscali.
    Jednak s tím zfalšovaným hlasováním plus 6 bodů za vteřinu jsi nenápadný jak
    howno na koberci.
    Jednak stačí abych tu párktát denně nakoukla a ty ve vteřině ihned reaguješ ukradením nicku a jména. Jaká je pravděpodobnost že jdeš třikrát náhodou kolem zrovna když jsem něco vložila? Naprosto nulová že.
    Takže jsi placený Internetový troll co tu táboří nonstop
    • Sakriš ty máš, ale mindrák s mínusy. To bude tím, že píšeš blbosti na N-tou, kde N konverguje k nekonečnu. A lidi ti to dávají najevo.
      • Ani číst neumíš chudáku.
        Já jsem si nestěžovala na hlasování ale na podvádění s hlasováním které tu provádí tvůj
        Putinovský kolega Zlej BTW troll. 6 mínusů za vteřinu není hlasování ale podvod

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit