Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlupák. Za tu dobu mohl pět krát vystudovat práva v Plzni. Z pár pětek a bez ostudy. Na Slovensku se taky někde prodávají tituly českým politikům.
  • No a ted bude dal Pavel Braha alias Inzenyr zustane a bude dalkove dodelavat vzdelani
    nebo ho po pravu za PODVOD /padelani listin/ poslou po vyhazovu k soudu?Pokud vim ,
    padelani diplomu je trestano ,to prece neni kavalirsky delikt.
  • Ano *16*
  • sraz čur§ků a zlodějů *16* *16* *12* *11*
  • Při pohledu na foto se mi zvedá žaludek ! *13*
    • Tak to jsme dva...
  • Inženýr z Kyjevské univerzity je téměř tak důvěryhodný jako doktor práv z plzeňské právnické fakulty.
  • Posedlost čechů tituly je příslovečná, v okolní cizině z nás mají proto srandu. Bohužel nejen státní správa, ale i některé firmy titul mermomocí požadují a státní VŠ se za úplatu snaží vyhovět poptávce, i za cenu ztráty akreditace. Někteří zoufalci podvádějí, jen aby si udrželi teplou židli. Nikoho nezajímá, odkud je to titul a k čemu jim v jejich práci nakonec bude. - Politik, který prokazatelně lhal a podváděl, do té politiky nepatří - i když má čistý lustrák. Bůh ví, jakou levárnu provede příště, a kolik za to daňový poplatník zaplatí.
    • Fra, presne tak ,proto Diplomy nejsou brany vazne a zcela pravem.No a stejne je to s ridicskymi prukazy.
    • V civilizovaných západních zemích sice respektují titul, ale důležitější je vědět v jakém oboru dotyčný získal vzdělání a především na jak prestižní universitě. Titul nebo diplom je pouze osvědčením o absolvováním dané university. A samozřrejmě renomované university si nedovolí dávat diplomy těm, kdo nedosáhnou požadované úrovněm to by byl konec jejich renomé. A především musí dotyčný ukázat v praxi své znalosti a schopnosti získané na univertě.
      U nás platí kdo má titul (hvězdičku na rameni) je chytrý a není důležité, jestli ten titul někde našel, ukradl nebo si ho koupil.
  • Ten pán je příklad nového Českého vzdělance s bolševickýma zvyky.
  • To byl taky jeden, co o sobě tvrdil, že je šestej díl Ottova naučnýho slovníku.
    • ten ale chtěl jen otevřít na hesle Kartonážní šička a nedral se do politiky.
    • Já jsem candidát vjet a menuju se Kalvoda ne otův slovník To nevým co yet *1*
      Ne legrace a co plzeňský student mareček bendů?
  • Nikdy jsem netrpěl komplexem,když se na mě podepsal minulý režim,nejdříve jsem nemohl studovat SŠ a později VUT,které jsem chtěl a jen proto,že můj otec byl živnostník.Nikdy bych se nesnížil k tomu,abych si vzdělání kupoval,protože vzsoká škola je škola života a ne podvodů,proto se nehneme z místa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit