Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Etot charašo,moloděži USA,te váš černej prezident by stejně nebyl ve vesmíru vidět,vždyt je černější než půlnoc.
    • copak, vy tam v Rusku nemáte černochy, že je ichtyle, že je zesměšňuješ?
  • eto net charašo
  • KIMCID
    *1* *1* *1*
  • Mi komunistí tělem aji duší máme svůj Raketoplán Burana a soudruha velikého Putina. A dyš náš soudruch umí létat v tryskáči vlasní výroby Iljušin ze dvouma motórama tak umí létat aji z Buranem! A poletí do vesmíru poradit se z Hrdinou Gagarynem jak na Mandelinku Bramborovou kerou mně v noci háže soused imperialista přes plot do erteplí! A až bude komunizmus tak nás náš nadsoudruch naučí podójit kozla protože je jediný na světě gdo to umí. To neumí žádný imperyalistycký Ameryčan! Kozlí mléko je lepčí neš banány a Tuzexe!
    • my komunisté, co máme rádi imperialistické, kapitalistické Rusko s diktátorem, jak z třicátých let.
    • hlavně to nepřehánět,všeho moc škodí
    • Турчинов - сын рядового рабочего батальона нацистской армии. Хайль Гитлер, Украина!

      Prezident Ukrajiny z fašistické rodinky. Ať žije "demokracie"
  • nedrazdit medveda ruskeho
    • nakopat do prdele, potřebuje
  • Spojené státy fašistické se nám uválčily a uzbrojily. A to tak, že už nemají ani prachy na cestování do vesmíru vlastními prostředky. Jsou odkázany na služby toho údajně zaostalého Ruska, na které ovšem uvalují nesmyslné a docela humorné sankce. Tomu říkám "srát si do vlastního hnízda".
    • Lopato lopato tak jsi se tady vyblil zas navlekni oranzovou kazajku a mazej.U popelnic mas predtanceni s kostetem.
  • A naší Sověčtí kozmonautí se aji dyš přstáli na Měsíci obešly bes Tuzexu a Baňánů a dodnes si tam z Gaginčukem pětujou Mandarynky. A Ameryčani ani jim nemožou tam poslat škodlivou Mandelinku Mandarynkovou! Chacha! Čest!
  • ostapkotab
    tady zase spousta d€bilu pise ty svy viz obrazek *16* *1*
    • To píše jen jeden de-il pod různými nicky, které střídá jak ponožky. Je to nácíček - fašista z Českého brodu a zasírá non stop všechny diskuse.
  • Tady v Českém, brodě ten blb, co blinká na všech diskusích pořád vykřikuje na kolemjdoucí - to bys mi v hospodě neřekl , když má půllitr, tak má pocit neporazitelnosti. Neuvěřitelný primitiv bohužel z našeho města ČB: Taky bychom se ho rádi zbavili.
    • No frajere, když chodíš chlastat do BÉČKA, tak to jsi pěkný pako. *12* *16* *11*
  • Ten blb tečka někdy prý chodí do restaurace u Hrabětů v Českém brodě, tankuje tam pivo z tanku. , někdy v zahrádce a je protivný jako činže. Nikdo ho tu nemá rád , s nikým není kamarád, tak blbne na u PC. na WC.
    • Tak teho znám soudruhu. Mi uš se ho snažíme zesadit z posto přecedy že nám dělá ostudu. On že mu netačí byt pokladnikem. Poženu to aš k Filipovy! Čest!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit