Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stupidní Drahoš! Už mne to sere jak na mne ten jeho ksicht pořád vyskakuje! Zemana vyzve k diskusi a pak se podělá.
  • https://www.youtube.com/watch?v=s-IrhY9chT0
    TAK MÁ VYPADAT ARGUNENTACE !!!! *3*
  • To já mám zase problém s Drahošem, ten chlap ještě přímo neodpověděl za žádnou otázku, dnes dopoledne opět dostal v rádiu přímý dotaz a jeho odpověď byla " nebudeme spekulovat"...tož to od Zemana aspoň vím, co můžu čekat, Drahoš je nesympatický a arogantní a necítím z něho to "češství " a hlavně mlha všude kolem něho...ale chápu, že kdo nemusí Zemana, nemá jinou volbu, ten výsledek bude hodně těsný....
  • Nemusím ani číst článek abych věděl, že pána v tomto věku tam nechci. Pije, je sprostej a dělá ostudu. Sice některé názory má rozumné, ale to nestačí. Je to člověk, který už nemá na to zemi reprezentovat. A jestli nějaké aktivistka při volbách křičela něco o Putinovic poskoku, tak je to na pováženou. Fakt už ho nechci.
    • Souhlasím
    • Zeman nepije rozhodně víc než je v tuzemsku průměr. A pokud je někdy nestabilní ? Chtěl bych vidět tebe jak by ses pohyboval kdybys trpěl nemocí zvanou neuropatie (= choroba nervů dolních končetin, který ale rozhodně nepostihuje mozek).
  • Krále za hlavu státu bych bral proč ne, ale tato hlava státu by musela mít předky až někam k roku 1. a ne lůzu společnosti co je tam dneska. Jeden je celý poďobaný od nějaké infekce, druhý si šlape na jazyk když chce říci něco moudrého, další už nemůže ani chodit, tak si to dobelhá odsedět a nebo raději zůstane doma, další je hluchý jako poleno, tak stále říká to já ne to ti druzí, někteří jsou co již ani nemluví a do poslanecké sněmovny raději nechodí a na hrad se chodí šňupat, prý je to dobré na pleť. Trenýrky se od jisté doby nenosí protože to někdo podělal a toto by mělo být za krále Českého a Moravského?
  • Zeman teď hlásá, že česká populace je v průměru chytřejší než čeští poslanci a senátoři, a podporuje návrhy na referendum o tom, zda má Česko setrvat v Evropské unii, anebo z ní odejít.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    já jsem dlouhodobě příznivcem EU ovšem tvrdím, že lidé mají mít právo si svobodně vybrat zda v ní chtějí zůstat nebo odejít. Stejně tak jsem příznivcem společného státu Čechů a Moravanů ovšem opět tvrdím že Morava má mít právo si vybrat soužití nebo samostatnost. VŠEM STEJNÝ METR A STEJNÁ PRÁVA
  • Pavel Jégl *7*
    • vanhorne
      "zkrátka dobytek ČR"
      Vyklesteny, potrefeny sudokopytnik z hradniho chovu zachrochtal?☺
      • řídíš se heslem podle sebe soudím tebe. *1*
        • vanhorne
          "řídíš se heslem podle sebe soudím tebe."
          Dekuji, protoze jsem nevedel proc a z jakeho duvodu jsi nazval Jegla dobytkem CR.Takze ty jsi ho vlastne posoudil jen podle sebe.Jeste jednou dekuji vazeny soudruhu,za vysvetleni. ☺
          • Jsem rád že jsi soudruh *1* *1* *1* *1*
    • a co jsi ty kryso bolševická ? buď rád, že tě tu tiscali trpí, z ostatních chatů tě vypráskali jak prašivýho psa, magore BTW
      • jakých ostatních cvoku?
  • "Lepší osvícený monarcha, než bordel v demokracii" Seneca

    Jenže kdo zaručí že bude osvícený, na druhou stranu mezi politiky rozhodně osvícení nepřevažují a dokáží zem zdevastavat za jedno volební období.

    Výhoda autoritativního režimu je, že si lidé mohou ukázat prstem kdo za to může.
    • vanhorne
      "Výhoda autoritativního režimu je,"
      Nevyhoda,ale je, ze ten autocrat jim klidne rekne, ze si tim prstickem ukazovackem, mohou akorat ucpat tu dirku kterou vypousti vetry. ☺ ☺ ☺
    • my nemáme osvíceného monarchu, ale ožralého rádoby monarchu, který vytváří bordel v naší demokracii.
  • Za Zemana se stydím a ani rakovina by ho neomlouvala, že si tak pustil hubu na špacír. Jste nemocný? Tak pak na Hradě nemáte co dělat!
  • Ono to tak podle všeho stejně asi dopadne. Po volbách bude hadanice a stejně bude muset vládnout buď sám, na což asi už nemá a nebo spíše jím dosazená úřednická vláda.
    • vanhorne
      "vládnout buď sám, na což asi už nemá"
      Uvozdreny Ctveracek s Mynarem jako dva regenti by to zvladli.Mozna, ze uz to delaji, kdo vi co se tam v tom pelechu deje.☺

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit