Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joooo a jakpak chcytří EUROPOSLANCI v čele s Ransdorfem který vživotě krom EU neřídil ani koloběžku ošetřili když bude škoda do 40ti tisíc ..... Jak pak ta mašinka pozná že jsem jen zaparkoval když budu mít infarkt...... Když rozpráším auto tak že baterka bude 200m od auta tak se stane co ?? Nedovolá se to ?? Aaa já zapoměl to už není pomoc potřebná.. *1* Když si zbořím vrata od stodoly přijede Chovanec na helikoptéře ??? *1* *1* *1* No důležité je aby to namontovali nejprve policajtům a státním zaměstnancům..... Ti kolikrát ani neví čí sou natož pak kde.
    Já jen abych věděl jakého stádia demence právě EU dosáhla
  • ja ne byl to eurokomisar to zadal
  • V podstatě vám do auta namontují legálně štěnici, která kdykoli určí polohu auta i počet cestujících a která zřejmě bude mít i mikrofon na poslech toho, co si osádka vozu povídá. A že se aktivuje jen při nehodě, tomu snad v dnešním světě nikdo nevěří.
  • jen víc krámů do auta .ať to má co nejvíc poruch. aby policie mohla zkoušet technický stav a hned vás mohla poslat na technickou *7* *7*
  • Neuvěřitelné a skandální. Našinec přestává být myslícím jedincem a stává se vazbou přeplaceným a zbytečným úředníkům EU. Chybí mi tam zdravě uvažující lidé. Bohužel se tam přiživuje stranický odvar. Za ty peníze, proč ne.
  • Á jéjej "roj", nějak jsem neporozumněl obsahu, bohužel "španihelsky" neumím!!!
  • ....naprd, kdejaký ťukanec bude alarmovat záchranné složky, zpětná vazba chybí!
  • EUrourednik se teteli blahem zase budou pro jeho rodine prislusniky tepla mistecka v soukrome firmicce zajistujici provoz smirovaciho systemu navrch kazdeho bude moct sledovat! KAZDE auto bude mit povinne GPS+GSM s mikrofonem uvnitr vozu spolu s cidlem kolik ma pasazeru no Velky Bratr *12* A ze se system spusti jen pri kolizi nenechte se vysmat pri kolizi posle uz prubeh stretu vcetne drahy takze to pobezi porat staci upravit sw a hned to bude bonzovat tomu kdo si zaplati jen totalne stupidni ovcan by veril tomu ze tuhle prasarnu nikdo nezneuzije *12* *16* *11* *10*
  • No za 12 tisic si to malo kdo koupi do sve stare rachotiny....

    jo kdyby se pojistovna praskla pres kapsu a dal nejakou dotaci na pojisteni dostanete krabicku do auta treba bych to zvazil... nez zkomirat a cekat najde mne nekdo nenajde
    • tady uvaději že cena 100e a bude se snižovat je v asi v Česku marže špekulantu a razem je to 12t a více

      http://byznys.ihned.cz/c1-63937280-auta-budou-muset-mit-v-evrope-system-ecall-pri-havarii-automaticky-zavolaji-o-pomoc
  • Protokol pro pojišťovnu ale bohužel automaticky nevytiskne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit