Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U nás je hrozná automobilová nekultura,Po silnicích jezdí hlavně škodovky,fábie a oktávie s vysokou spotřebou oproti konkurenčním značkám.Motoristé se nechají zblbnout tlučhuby,kteří škodovky chválí do nebe,a vymýšlejí si,že škodovky jsou spolehlivá auta s nízkou spotřebou.Takoví tlučhubové dokážou tvrdit i nesmysly,že oktávie,nebo fábie jezdí za 5.litrů benzínu na 100 km. *1* *1* *1*
  • Komunista (terorista) nemůže vlastnit řidičák, zbrojní průkaz, ba ani občanský průkaz!
  • moc pekny clanek ! At si koupi kazdy clovek co chce at jezdi treba traktorem po Vaclavaku ten stoji take mio a tim ukaze ze ma prachy.Nejen galose,ale i ty nekonecne nasivky -Dalik vypada jak automobilovy zavodnik ktery ma vysita loga sponzoru ,je elegantni domniva se dotycny!U fotbalstu pochopitelne velka cisla na zadech ,aby se divaci orientovali,ale neni nic hnusnejsiho nez tak masirovat v civilu.A damy at maji vecerni robu,nebo jakoukoliv barvu obleceni nekombitovatelnou s hnedou,daji korunu elegance hnedou vuitton kabelkou.Penize zdaleka neznameji vkus at se to tyka domu,interieru nebo auta
  • Dobry den,
    jsem prumerne vydelavajici obcan teto zeme. Takze zadna slava. Ale pred tremi lety jsem si poridil velke tezke terenni auto a to z jednoho prosteho duvodu. Byl jsem obeti autonehody, pri ktere moje predchozi o polovinu lehci auto vytlacil ze silnice na mestkem okruhu v Brne agresivni ridic ve vozidle Skoda Octavia prejizdejici z leveho pruhu do meho (praveho) a ja se nasledne celne srazil se sloupem verejneho osvetleni, pote co mne vytlacil primo proti tomuto sloupu. Prezil jsem, ale ne bez nasledku. Proto jsem si nasledne poridil velke tezke terenni auto a opatril jej masivnim poctivym nerezovym ramem a stupackami (s homologaci od ceskeho vyrobce) abych mohl celit pristimu piratovy silnic !!! Nedivte se nam. Ten kdo zazil tu bezmoc, kkdyz Vas jine tezsi auto tlaci ze silnice primo proti sloupu to uz nechce nikdy znovu zazit !!! Brzdil jsem, ale za dve vteriny, kdy prava kola jsou uz na trave nemate sanci zastavit...az o sloup... au. Ne, uz nikdy vice. Budu se branit a v tomto pripade vaha skoro 3tuny je muj argument.
  • Byla jsem před dvěma roky v USA a první věc, která mě překvapila byla, že tam nejsou na silnicích vidět malá auta, jako u nás.Pravda je, že PHM jsou pro ně finančně dostupnější.Takže není pravda,že na východ od nás, to je blbost.Američané tvrdí, že velká auta jsou bezpečnější.
    • V malem aute fobii, a nepohodli , pocit nebezpeci a spolujezdci jsou jak sardinky nalepeni zleva i zprava v te male plechove konzerve! Nez mala Fabie tak radeji prostor Oktavie ,navic ty mala auta maji jinou spotrebu nez v reklame.A velmi krasny je Superb a za dobrou cenu,nebot za deset let jsou Vase penize na nule,cili investice prodelek u kazdeho auta
  • Tak asi to bylo myšleno tak, že je velké auto neúměrné dnešní situaci lidstva s omezujícími se zdroji. Jistě je v tom ego a někdy i "malost" člověka. Důvodem může být i to, že na velká kola nestačí botičky.
    • Spíše musí být na velká kola větší díra ve vozovce, než na malá kola *4*
  • jinak, pokud se vám zdá že články tohoto typu jaksi postrádají smysl, vězte, že jsou psány jen proto aby se prodala ta reklama co na vás ze stránek vyskakuje, to se týká bohužel i tištěných médií....takže není to až tak pro lidi, ale pro peníze *4*
    • Je vidět, že jsi jeden z mála, který se pozorně dívá kolem sebe...
  • Ted uz chapu proc mas tak velke auto , rekne zena muzi. Hadejte kdy a v jake situaci. Takovych debat a pavedeckych vyzkumu uz bylo... Asi zase nejaky adolescent dostal misto redachtora a objevuje ze zeme se toci.
    • Zajímavé je že za volantem "velkých"SUV obvykle vidím mladé ženy, ty si léčí jaký mindrák? že jí mají velkou? nebo malou?...... *1*
      • Mají kozy po tatínkovi.. *3* *3*
  • To sou zase moudra, ukazuje se zase ta lidská malost, co je komu do toho čím kdo jezdí, někdo potřebuje auto větší, někdo menší, někdo jezdí na málo udržovaných cestách, třeba jen o víkendech tak proč ne SUV nebo 4x4. A nepřijde mi že jsou SUV velká, spousta velkých kombi nebo rodinných MPV jsou daleko větší, a co potom rodinné dodávky (mají větší spotřebu jak některá SUV). Jiná kategorie jsou velká americká auta, moc jich tu nejezdí ale vždy se na ně rád podívám, inu velká země velká auta, a hlavně vydrží statisíce kilometrů. Takže ať si každý koupí co chce, hlavně buďte na sebe lidi slušní a budeme se mít OK.
    • Ty magore... Kdyby bylo po tvém a dovolili jezdit po cestách s tankama, tak věř tomu, že takový Koláček nebo Bakala budou brázdit naše dálnice v T-72. A kdyby někdo argumentoval, že ty pásy trhají asfalt, vždycky se najde takové zhovadile individuum jako ty, co to bude obhajovat svobodou... Tvoji fotku ty mamlase přitroubly bych si dal do špajzu, aby mi tam děcka nechodily na cukr...
      • Tak tank je naprosto nepohodlný, musel by se přestavět, jede pomalu, myslím že ti jmenování raději budou lítat vrtulníkem.
  • Vse je jen v lidech a o lidech... Kde je poptavka, je i nabidka... Je to jako s oblecenim... Nekdo nakupuje v secondhandu a nekdo "ujizdi" jen na exkluzivnich znackach... Proc ne... Odjakziva zde bylo soupereni mezi lidmi, takze zadny fenomen posledni doby. Ja bych si napriklad nikdy nekoupila Porsche (omlouvam se jeho priznivcum), je to male a drahe... Navic bezpecnost v takove skorapce, no, asi nic moc... Mne je celkem jedno, co prave ridim, jen se musim uvnitr auta citit bezpecne.Je docela k popukani, kdyz se snazi ridic(ka) s takovym mrnouskem zaparkovat a jaksi to nejde... Pak prijede 3krat vetsi auto a ridic(ka) zaparkuje na 1.pokus. Casto vidim u marketu, jak ta mala auta blokuji 2parkovaci mista, protoze ridic(ka) zaparkuje na oddelovaci care... Take si nemyslim, ze cim vetsi auto dotycny(a) ma, tim vetsi mindraky si leci...BLBOST!!! Takze to neni v autech, ale v lidech... Je jedno, jak velke auto kdo ridi, ale jestli je to blbec nebo ne...I male auto muze ridit velky blbec... A hlavne. ja se rozhodne otocim za peknym, mene znamym autem... Hlavne za tim, ktere casto nevidim (Pininfarina, Aston Martin, Tesla...) Takze preji vsem ridicum a ridickam spoustu bezpecne najetych kilmetru a navratu domu... *4* *4* *4*
    • Promiňte ale Pininfarina není značka auta.
      • Neni? A vite to jiste? Je to velmi znama italska firma se zamerenim na design a vyvoj karoserii (Alfa Romeo, Fiat, atd...)
        • ano, přesně jak píšete, je to italská firma, která DĚLÁ design pro automobilky, ale auta NEVYRÁBÍ! Pěkný večer
          • Ja jsem jen napsala, za jakymi auty se ohlednu... Tak nevim, proc me hned chytate za slovo, ze Pininfarina neni znacka aut... Kazdy, kdo se bude chtit podivat, si tohle auto muze najit...
    • Dobrý den Jano, dovolím si jen praktickou připomínku. Pokud byste si nekoupila Porsche, protože je malé a málo bezpečné, doporučuji si prohlednout Porsche Cayenne.
      • Ano, ale nenapsala jsem model... Takze: Nekoupila bych si Porsche 911... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit