Přejít na výpis diskuzí

Až čtvrtina českých dětí má problémy s učením. A stále jich přibývá

20.8.2014 14:16
31 příspěvků

Přibližně čtvrtina českých dětí má nějaký problém s učením, každý padesátý školák má pak potíže s elementárními činnostmi jako psaní, čtení a počítání. Procento takovýchto dětí se v populaci pomalu zvyšuje. Podle odborníků je však možné většinu těchto problémů a poruch odhalit a řešit už v mateřských...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • V putinovském čecháčkostánu budou za premianty s titulem "Vzorný školák SSSR".

  Po listopadu se jednotná, všudypřítomná, tradičně husitsky loupeživě založená, na feudálním, dědičném, třídně zakomplexovaném kádrovém principu konsolidovaná a „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické kolaborantské svi-ě založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní a zamindrákované partaje. Ani „levicová“ křídla v šovinistické, izolacionistické a kleptokratické nabídce nezůstávají pozadu a občas si s „pravičáky“ navzájem prohodí klíčové členy (Rath) a papouškované fráze. Takto je totalitně nevolnicky vychovaný, závistivý, zápecnický, bezradný a stádovitý volič fackován z více stran jako kibic v mariáši a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep a koho bude „vlastenecky“ živit a na koho naopak v pracovní době žlučovitě prskat na bezplatném internetu pod taktovkou ruského agenta sjednotitele Vjačeslava Pružinského a jeho věrného soudruha Miloše Žvanila - až do návratu zdegenerovaných „árijských“ čechů do ruských stepí - či dokonce až za Ural - a jejich náhradou Novými Rusy.
  Tak jako původní bolševici prošustrovali poválečný lup, tak ti nynější stihli vyplýtvat výnosy z privatizace zkomunizovaného majetku do pochybných spřátelených tunelářských rukou. V nové nesametové revoluci už nebude z čeho rozdávat a bude se začínat od nuly.

  Nejzkorumpovanější jsou čeští kolektivističtí, ba stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
  „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
 • Z děcek bolševických vypatlanců jen velmi vyjímečně vyroste jedinec alespoň průměrných kvalit!
 • Dnešní děti se špatně učí, ale o sexu ví vše už v raném dětství. je to vina této jedovaté společnosti, rodičů. Žijeme v době jedové.
 • Paráda ! Další generace komunistů na obzoru......
  • Omyl, za komunistů byl pořádek, ale teď je bordel všude a ve všem.
   • Nevím, kolik je vám roků, ale v historii se nevyznáte vůbec. Když přišli, nebo spíše vtrhli sem komunisti v roce 1948, co přinesli společnosti ? Čistky ve školách, kolik dobrých učitelů bez důvodu bylo vyhozeno k lopatě, a podobné čistky všude. Tisíce monstrprocesů, doživotní rozsudky, desetiletí ve vězení, které bylo jako v německých koncentrácích, vyhrožování, "prověrky", prostě národ vyvracený ze svých kořenů. A ti, kdo se dočkali jiných časů byli pak rehabilitováni v plném rozsahu, jenomže zdraví a život jim to nevrátilo. Víte o čem mluvíte? A to je veliká deviza komunismu, že vyvolala zdání pořádku, ale za cenu zlomení člověka a národa a vzala lidem paměť Mimochodem- kdo a proč na vlastní národ povolal okupační vojska a kdo platil škody, které tu napáchali a kdo platil jejich jedenadvacetiletý pobyt u nás? A když odcházeli, v jakém stavu nechali po sobě budovy a vůbec vše? Tomu říkáte pořádek? A komunistické epidemie jsme se vnitřně nezbavili, což je pozorovatelné všude. Proto je tak, jak je!
    • KIMCID
     Jedno to přineslo co bylo zakázané to lidi zajimalo.A měli všeobecné znalosti.Což už dnes neni
   • Copak za komunistů. Ale za Protektorátu to byl ordnunk!
 • Kníže Khárl Trautenberg - Vopěnka prolezl v Rakousku základní školu s odřenýma ušima a neudělal ani maturitu a 45 % našich primitivních voličů jej volilo za českého prezidenta.
  • Lidé jsou manipulovatelné stádo. A Češi obzvlášť.
 • Dnešní děcka nestojí za nic. Nemají úctu k ničemu a rodiče je v tom ještě podporují.
  Kupuje se jim hromada hraček a jsou stále rozmazlenější. Mohou všechno -
  posprejovat školu nebo dům.
  Nikdo jim nemůže dát ani pár facek protože by byl označen za tyrana který mlátí chudinky.

  Mladé holky běžně používají sprostá slova a mají jediný cíl: najít si boháče a nic nedělat.
  Kluci se chtějí stát manažerem nebo podnikatelem. Běžná práce je dnes v opovržení.
  Není ani pořádně zaplacená. Tak to dopadá když tržní uvažování proleze společnost.
  • Přesně popsáno. Díky.
  • Dnešní děti jsou "vizitka" svých rodičů = takže by se dalo říct, podle tebe, že dnešní rodiče nestojí za nic...V hodně případech souhlasím...
   • Tady bych to doplnil. Dnneší učitelé nestojí za nic. Nezajímá je výuka ,ale kolik bude na ruku.
    Dále výchova příkladem - vzorem jsou debbilové co nám vládnou. Proč se učit? Stejně budou mít hlad a nebo žrát zbytky z EU. Základem této společnosti je pokrytectví a lež. Zlodějina je "šíkovnost". Schvalují se principiálně nespravedlivé zákony Co pak chcete. V tomto s prominutím státě není proslušé lidi PRSPEKTIVA. Jen pro lháře a zloděje.
 • Pro erosenky a pracovníky v montovnách je vzdělání zbytečné....
  • OK. Tady bych nahradil erosenky - záměrně vyráběné souložnice pro boháče -
  • Pro KSČM taky
   • Ty seš bl..bá
   • Káčo, raději se připravuj na reparát z matematiky a neopruzuj tady.
 • vojtechbures
  Jestli to nesouvisí s problémy s pozorností.
 • Není divu, rodí se tady blbý Ukrajinci, Vietnamci....atd......a mají české občanství......dřív byli blbý jen cikáni.......ten je jich víc.
  • Vietnamští školáci a studenti jsou v současné době nejchytřejší a ovládaji učební látku na výbornou.
   • A chtějí, aby jejich děti se měli lépe. jen češi jsou flákači.
  • jo, taky pravda......úkáčka jsou blbové.......vidím to v práci.......sestěhuje se sem celá rodina a mladý jsou na dávkách a nemakaj.......děti pitomý.
 • KIMCID
  smutné budem jak v usa *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit