Přejít na výpis diskuzí

Až nás tálibánci poženou z Afghánistánu…

7.8.2018 10:28
Pavel Jégl 67 příspěvků

Jsou války, ve kterých je vám vojenská převaha platná jako opratě v kokpitu stíhačky. Američané to poznali ve Vietnamu, teď si to mohou připomenout v Afghánistánu. A Češi s nimi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Proč jsou Američané v Afghánistánu? Je to jednoduché, je tam ropa, je tam obrovské naleziště zemního plynu a velké zásoby barevných kovů - mědi, lithia, kobaltu..... Američané tam musí dosadit  rádobydemokratickou ( loutkovou ) vládu, která jim umožní nerosné bohatství privatizovat. Ti 3 mladíci tam nepadli za Českou republiku , ale za americké obchodní zájmy. 

  Před islámem nás má naše armáda chránit na našich hranicích, pokud-li nějaké existují nebo na vnějších hranicích EU před invazí nájezdníků a nikoliv v Afghánistánu, kde jsme považováni za vetřelce.

   V roce 1990 ten havel řekl, že musíme vystoupit z Varšavské smlouvy a to se stalo během pár dnů a dále řekl, že již do žádného paktu nevstoupíme a my jsme mu tleskali. To jsme tenkrát skočili na špek opilému žvanilovi. :-( 

  • kolikrát si říkám,jestli byl Havel fakt jen ožralec.On to byl aškenázský Žid,zednář od narození v jakési jejich funkci.Komunisti mu vyhověli v daleko víc věcech než nám přiznal on i oni,třeba ho pustili za hranice ,jednou do USA,podruhé do Izraele,nikdy to nepřiznal,byl členem KSČ v r. 1968,to se vědělo,ale on sám to zapíral.Jistěže byl agent USA,ale ani ne CIA,spíš Bilderbergu.Proto ten podpis multikulturalismu.Nevěděl co to je,nebo to věděl? Já myslím že to moc dobře věděl,a chtěl to,protože nebyl Čech,byl Žid!  

 • Patří snad Ahganistán USA, EU či Rusku? NIKOLI.  A rusáci to zavčas pocítili a stáhli se.  A ta spousta pitomého žvanění a i ona spousta zbytečně zabitých je k ničemu. 

  A jak vycouvat?To ví každé malé dítě i prostinkej občan. Prostě z Afganistanu odejít, ovšem mazaně, Pouze na hranice a tam důsledně praktikovat jedno - a sice absolutní zákaz dovozu jakýchkoli zbraní a jejich okamžité ničení i s překupníky. Tedy i vyhlášení totální bezletoví zony nad celým územím. A za nějakej čas bude dokonáno. Dojdou patronky,  Tak nezbyde než se mlátit noži a kalcky a s tím si  už místní poradí sami.

  Ovšem ten křik a kvičení zbrojařů po celém světě si asi snad nikdo nedokáže představit.....

  • Rusáci tak  pocítili břitké kopnutí do pr@dele.Jinak Ivan není schopen, svým vypitým mozkem, ani záludnosti splachovacího hajzlu.
   • Bylo stejně břitké jako do pr@dele britského expedičního sboru?

  • Jenom technická připomínka: Máte představu o hranicích Afghánistánu? Víte, co je to Severní aliance a které sousední státy jsou v ní zapojeny? Předpokládáte, že Tádžikové a Uzbekové, kteří se podle vašeho scénáře ocitnou po obou stranách společné hranice, se nebudou  zásobovat zbraněmi a municí?

   Vyhlásit bezletovou zónu nad územím 647 000 km2 by byl zajímavý pokus.

 • Za smrt všech 13-ti Čechů nesou morální i skutečnou odpovědnost politici a velitelé kteří je tam poslali. Ty je třeba potrestat za spoluúčast.
 • bezregistrace

  Nu za tisíce let kdy se smečka opů rozhodla byt civilizovánými  dovedla vzájemné párání si bachorů k dokonalosti....

 • irák, iran ani afghanistán nedobyl za tisíce let NIKDO !

  ani makedonci, ani francouzi, němci, rusové, nikdo.. ti lidé jedí písek a kameny a budou bojovat třeba na nože. je to jejich země a nikdo jim nevysvětlí nic, prostě je to JEJICH

  • Irák? Ten Američani dobyli v roce 2003. Ale existují dva pojmy, dobytí a udržení dobytého území. Ten druhý pojem je o tom, že na těchto islámských územích se diktátoři, klanové vlády, střídají. A to se Američanům nedaří ukočírovat. Nikde.  😈

 • koho "nás" poženou? Jégla a Justa?

 • Mainstream je pro normální lidi k smíchu!

  tady

 • Oni nás nepoženou. 

  My organizovaně podle předem připraveného spojeneckého scénáře provedeme zpětný přesun do předem připravených pozic. 

 • Nekonečná serie výdělků amíckých židovských zbrojařů nic víc.A naši hoši v honbě za lehce vydělanými penězi z kapsy vlastního státu tam přijdou o život.Zodpovědnost nesou naši politici v čele s Milošem kteří si tak vylepšují svoji image vůči Natu které nás stojí jenom ty peníze vyhozené za zbraně které stát pro SVOU obranu vůbec nepotřebuje.Nazdar 

 • Pokud si Američané ve své hloupé domýšlivosti myslí, že by v Afganistánu mohli vyhrát, tak aťse podívají na druhý díl Ramba. Tam Afgánec Rambovi říká, že je neporazil Alexandr Veliký, Angličané a ani Rusáci. A domýšlivý Amíci se chtějí srovnávat s těmito válečníky? Tak skončí stejně neslavně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit