Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jen ukazuje na žalostný stav ukrajinské armády. Když pominu její špatnou vybavenost a vycvičenost i ohromnou korupci a rozkrádání, tak morálka ukrajinských vojáků musí být na nule. Určitě si většina z nich uvědomuje, že v zájmu cizích mocností a vlastních oligarchů je nutí zabíjet své spoluobčany. Není divu, že jich mnoho volí raději sebevraždu, než aby se stali jen bezduchými nástroji číchsi zájmů. Kyjevská chunta je nicméně zcela jistě vykazuje jako oběti bojů.
  • Pamela
    Ty gaunere pode mnou!

    Takže si nedáš pokoj? Dopouštíš se trestného činu krádeže a podvodu!
    Toto je moje osobní registrační fotografie kterou nikdo cizí nesmí bez povolení
    používat.

    Nejsem nikým placená. Ty jen po StBácku jiný než Kremelský názor nneseš.
    Uvedla jsem fakta o komunistických zločinech které ty soustavně popíráš
    a porušuješ tak zákony ČR:
  • Panela
    Raději zvolili smrt, než by šli vraždit vlastní spoluobčany. Měli charakter.

    Omlouvám se za předešlé příspěvky, nezakládají se na pravdě. Jen opisuji protiruské noty, co jsem vyfasovala z jůes embesy.

    Vaše holka.
  • Co k tomu dodat.Škoda těch mladých životů ! Nevím je mi víc ale si říkám jak bych se zachoval JǍ !?!?! /Byl jsem na vojně a ostré náboje znám ale---/
  • Pamela
    Jak ruští „osvoboditelé“ řádili na jižní Moravě

    Lidé se shodují, "Rusové rabovali, znásilňovali a také vraždili." Takto mnozí pamětníci na jižní Moravě vzpomínají na "osvobození" Rudou armádou na jaře 1945.

    Další příběh na iDNES se rovněž zabývá svědectvím o řádění vojáků Rudé armády a odehrál se v dubnu 1945 v Kaprálově mlýně v údolí Říčky asi deset kilometrů od Brna. Zaznamenali jej dokumentaristé sdružení Post Bellum. Ruští vojáci se ožrali, jak zákon káže, znásilňovali ženy a ukradli, co mohli. Jejich totální opilosti využili Němci a z kulometů jich postříleli na dvě stě. Tyto ztráty byly naprosto zbytečné, a takové události kromě jiných jsou rovněž příčinou toho, že vojáků Rudé armády padlo zbytečně moc v mnoha případech jejich vlastní vinou.
    • ano a nezapomeň že tenkrát i ukrajinci byly rusáci v rudé armádě!!!
    • Simčo, bude normálně stačít, když vždy napíšeš něco ve své mateřštině... tedy búúú
  • líto je mi obyčejných lidí,kteří byli nahnáni do války,naopak špinavých fašistů z pravého sektoru a žoldáků z evropy a ameriky mě líto není,těch ať zdechne co nejvíc
  • bezregistrace
    Venku tma .... a jestlipak uhádnete kde je tma největší ..
    • Ve tvé hlavě???
  • Pamela
    V Rusku napočítali 800 tisíc sebevražd za dvacet let. Jsou druzí na světě

    Loni experti Světové zdravotnické organizace (WHO) a Dětského fondu OSN (UNICEF) varovali, že Rusko je světovou jedničkou v počtu sebevražd mezi mladistvými a evropskou jedničkou v počtu sebevražd dětí.

    v ruských ozbrojených složkách narůstá počet agresivních lidí s násilnickými sklony. Jedním z důvodů je také to, že značná část branců má nejnižší vzdělání a například problémy s alkoholismem.
    • A kdo je první? Američané?
  • Jakápak agrese. Vždyť po separatistickejch volbách na východe začala střílet a odsuzovat legální ukrajinská policie a armáda (alespoň dle medialnich zpráv), místo vyjednávání. A tak došlo k čemu došlo..... *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit