Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, co v dané souvislosti míníte oslovením:"...ty, bolševickej vořechu,", nejspíš to neznamená víc, než že jste hlupák a využíváte každou příležitost k vyslovení nadávky, nejsa jiné činnosti schopen.
    Většina lidí ze zkušenosti i četby ví, co sedláci (tedy velmi pravděpodobně i milsedlak) jedí. Podobně je známo, že dřevorubci mají v oblibě chléb s tvarohovou pomazánkou a milá Ivana Mládka pak chleba s máslem.
    Souvislost s politickou orientací či dřevinou zde není žádná. I když, sedláci patří zhusta mezi voliče KDU-ČSL, tam by snad spojitost být mohla, ale to se zase netýká předmětného příspěvku (klíčová slova špek, chléb, bolševický, ořech).
  • Jak ty, bolševickej vořechu, můžeš vědět, co kdo bude svačit ? To soudíš podle sebe ?
  • sedlaříku to zas z tebe vypadlo moudro. Ministerský předseda se tak prostě rozhodnul.Může si to dovolit. Ty si můžeš dovolit maximálně rozhodnout zda si dáš zítra špek s chlebem nebo bez. A ještě se můžeš rozhodnou, zda si to zabalíš do novin, nebo baličáku. A tady tvé rozhodování končí.
  • No a takto je to tam v Praze na Hradě i v podhradí  zařízeno. Nic s tím nemůžeš dělat. 
  • Já sám jsem Sajmon a dostali jste mě
  • Soudruhu podtržený idiote BTW, Tiscali ti utnulo tu tvou multinickovou šarádu s falešným mínusováním tak se nedivím, že máš nervy, pravděpodobně se ti zhroutil svět co ?


    Hlavně zase nezačni sajmonovat 😀

  • Že tu ale máte narváno co blbečkové tischcalský? Inu debilní Tiscali = debilní nepřehlednej web 🤮🤮🤮
  • Zase ve všem jede ten zas.... čobol a ten lump zEman. Ti by Rusku nejraději vlezli do prd... Takové vlastizrádce by patřilo hrdelně potrestat. Proč se čobol bojí bydlet na Slovensku? Má strach že ho tam podsvětí odrovná? Tady ho drží ten senilní dědek.
  • Ono má česko nějakého "premiéra"???

    Nebo snad máte na mysli toho čoboláckého megazlodějského konfidenta komoušské STB🤮, dirigovaného rusofilckovým vlastizrádným kremelským vředem z pražského hradu?? 

    No to je stejný premiér asi jako indiánska babička kosmonautem.

  • Navíc, toto téma je jako přes kopírák z "Hlídacího psa".😂
  • Kdyz ti "hlidaci psi" akorat hlidaji, aby nahodou nedostala zakazku jina firma, nez uz jednou zkrachovaly Westinghouse.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit