Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bělobrádka ignorovat, je to ulhané lidovecké "Béčko".
  • Černoprdelníci směr peklo.
  • ... dement, který si pokaždé sám ohlasuje svůj stále stejný výblitek retarda, mě nezajímá :)))
  • ... všude se píše o Andreji, žádný zdegenerovaný vanhovne na jeho slávě nic nezmění :)))
    • ale co ty prase z Lidické 1332 z Ostrova jako s tím? Toto se zparchantělých výlupků netýká.
  • Vážený pane, pokud jste věřící, najdete styčné body s ANO a podpoříte jejich vládu. Podle bible je Vaší povinností vládě požehnat a modlit se za její úspěch. Pokud to uděláte, vyhrajete a příští volby budou pro Vás velmi úspěšné. Pokud ne, v parlamentu skončíte. Já se za to budu modlit a jsme věřící protestant.
    • a já nevěřící Tomáš *15*
      • josef.servit.9
        Bělobrádek se mezi těmi fašouuny cítí dobře! Uniformu ODSS a je na koni.Bojí se kontroly
        pozemků v restituci? Poláci vyměřili i co jim nepatří?Hermana zasáhla panika!
    • xxx
  • vanhorne
    Ke stastnym millionum ja chci se pripojit:
    Rychle mi dejte koblihu! Bez ni uz nechci nikdy byt!☯
    • xxx
      • přeci zavedeným maxiprasetem jsi tady výlučně TY. Parchant svých zparchantělých rodičů.
        • ... blekotání o opakování se je od bezmozku velmi kouzelné :)))
        • Zajímalo by mne za kolik koblih ten Hrebeňár pléduje pro Bureše a za kolik skleniček Becherovky pléduje pro Becheroviče?
          • xxx
  • Není divu, že se Babiš nežene po Bělobrádkové přítomnosti ve vládě. V nynější, kde zastával funkci, na kterou jednak vůbec neměl a která je naprosto zbytečná, neudělal nic zvláštního, aby si jej pochvalovali zástupci vědy. Navíc postoj lidovců k církevním restitucím, je více než srdeční Bělohlávková záležitost, kterou by Babiš chtěl narušit tím, že by náhrady chtěl zdanit. Vezmeme-li dále v úvahu, že lidovci nikdy ve vládě nebyli spolehlivým partnerem, že vydírali koaliční partnery k prosazení svých zájmů, je dost dobrý důvod je nemít po svém boku.
  • ještě větší křiváci než se čekalo. Vyskakují a převelice prskají. Po volbách všem pro srandu. Pidistrana. Ale chtělo by se jim moc rozhodovat. Ale on není jaksi zájem. Dlouhodobě to jsou takoví všiváci od kterých lze čekat vždy to nejhorší. Nevoní jim zdanění církevních restitucí. Tedy co oni sami nakradli a ošulili na lidech by chtěli sežhrat znovu - ale úplně všechno. Zejména potřebují nakopat. Kvalitně.
  • Oni se KDU dostali k nějakým hlasům *1* *1* *1* *1* *1*
  • Řekl mu někdo, kolik dostal ve volbách ? :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit