Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On už snad byl Babiš premiérem? Nevšiml jsem si, že by l dostal důvěru poslanecké sněmovny. Zatím ho pouze president POVĚŘIL sestavením vlády.
  • Súdruh Babiš už měl za své podvody bručet na Slovensku a nyní by měl bručet v České republice ,bohužel virotik na hradě naordinuje ČR premiéra podvodníka.
    • vanhorne
      "virotik na hradě naordinuje ČR premiéra podvodníka."
      Az si ti dva tajtrlici vjedou do vlasu, bude sranda. Velmi brzy se jeden z tech psychopatu bude citit tim druhym ohrozen a vytahne kudlu. Tak to mezi takovyma obycejne konci.
    • a ty s tím nic neuděláš. Asi se stala někde chybička. Ty žalovníček tady mastíš permanentně kraviny a ono se nic neděje. Ani nebude. To už se tak šaškům stává.A zas něco vymysli a požaluj. Krásně se čtou stesky obecních hlupáků.
      • No právě že jeden člověk nic nesvede ale to tobě blbovi z čobolácký erdele Bureše těžko dojde a žalovníček a ubékánek ten nejlíp vyhovuje guru babišovi ty řepkový kašpare *1*
        • ale nic s tím neuděláš. Jsi nic. Obyčejný prd. Celoživotní. Jen tady budeš zlostně prskat a zabírat místo.Kráásný život hlupáka, co?
          • Pokud musíš pokaždé když si někdo prdne reagovat písemě tak je mi tě docela líto a užívám si kráásný život hlupáka neb vidím že být chytrákem v agrofertu je úmorná dřina *1* .Pouze pro znalé ,nemůžeš být nic když na tebe pokaždé někdo reaguje,kapišto?Pokud tvuj názor nikoho neštve pak si nic.Ale pouštět se do úvahy s příznivcem manaburešeokatamůry nemá cenu,to je zábava.
  • Demokraticky a konstruktivně to budou odstavení TOP ODS, KDU a další tak dlouho blokovat až unudí úplně všechny a pak se to zase vrátí do jejich režie. Vždyť jsem tak bohatí , že i když je skoro vše rozkradeno tak ještě máme co žrát. Bez radikálního řězu se nádor sám neodstaví.
  • Poche jako Pehe ,oba jsou otřesní.Toho Poheho jsem viděl v televizi,kde ho ČSSD našla a hned ho cpe na MZV.To i ten Zaorálek byl lepší.Ve světě máme přezdívku švejkostát a myslím ,že je výstižná.Za pár dní budeme vysvětlovat tento termín příbuzným .Když není Peroutka tak je novičok.Opravdu to jednoho nebaví .Tak zvaná kulturní fronta za války přísahala věrnost třetí říši.Jsou z toho i dokumentární snímky.Jste již 28 let trapní demokrati.
    • vanhorne
      "Ve světě máme přezdívku švejkostát a myslím ,že je výstižná"
      Ano, Zeman ten se dovede postarat o vsechno a nejvice o to, jak nejvystizneji propagovat Cesky narod ve svete.
  • jak 30 lety jsem CSSR opustil. Obcanstvi jsem si nechal a prijal jeste druhe. Ted vidim ze jsem
    udelal dobre. Jako rodily Cech si pochopitelne to CZ obcanstvi necham, to tohohle dratenika doufam prezije . Jen je mi nejak smutno . Klaus .. ted tohle a ti okolo nich , virozy atd atd ...
    • co my s tím? Si snad děláš kozy. Vyprávěj si to tam těm svým v džungli. Tady rozhodně nikoho neoslníš.
      • vanhorne
        "Tady rozhodně nikoho neoslníš".
        Jedine oslujici Zeman, ktery dovede s maketou Kalasnikova v pazoure tajtrlikovat pred novinari a davat jim najevo, ze to je pro ne. To oslni kazdeho zemanoida v ceskem pralese.
      • a co jako to budeš ty tupoune každýho posílat do džungle nebo pod most protože nesouhlasí s opilcem na hradě a čobolákem v podhradí, sory jako ale ještě je tu 70 % obyvatel kterým chtějí ty dvě postkomunistický ovádka vnutit svoji totalitu.
        • jejda já tupoun se stydím! Ty 70%. To tak maximálně v tvojí pomatené palici.To víš že budu posílat. A ty s tím nikdy nic neuděláš. Krásný pocit beznaděje a bezmoci.
          • Tvoje pocity asi nikoho úplně nezajímaj ani kdyby měl pomatenou palici
  • dnes zas pochoduje po Praze lůza z ulice. Tříská do pokliček huláká. Slovem lumpenproletariát se hlásí o slovo. Prý chtějí normální vládu. Tj. ODS, STAN,lidovci TOP. To se moc povedlo. Absolutní sněmovní balast nepochopí že už definitivnš vyfičel . A chátra jen jitří jeho trauma.Sluníčko svítí hlupáci začínají blbnout.
  • Předčasné volby pan Babiš zese vyhraje a nebude do vlády ptřebovat nikoho.
    • P.tomců je na to v naší zemi dost. Stačí se podívat co si zvolili do PS a na hrad.
      • a nebo se podívat na tvoje pravidelné výblitky chorého mozku.Hrůza kdo všechno má dnes přístup na net, co?
        • Třeba pr oddělení agrovyžerto až do konce.
  • Doufejme že StBák důvěru nedostane a budou předčasné volby...
    • vanhorne
      "StBák důvěru nedostane"
      Nekde jinde by se za takove individium ve vlade lide stydeli, ale v Cesku to vypada tak, ze cim neduveryhodnejsi, tim ma takovy klacek vetsi duveru a tesi se mimoradne ucte.
      • ale ty žalovníček zdejších stránek s tím nikdy nic neuděláš. Pamatuj si to. Copak tady chátra rozdává karty?
        • A ty je dáváš tupoune z vrátnice kosteleckejch uzenin *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit