Přejít na výpis diskuzí

Babiš chce co nejdříve dohodu o resortech, otočil ohledně úderu na Sýrii

15.4.2018 17:26
šar 31 příspěvků

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) by chtěl do konce příštího týdne dojít k dohodě s ČSSD o rozdělení resortů v případné koaliční vládě. Program možné koalice už je dohodnutý a není důvod rozhovory dál protahovat, řekl po nedělním jednání s prezidentem Milošem Zemanem. Prezident prý vzal na vědomí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Koloběžko, cituješ to špatně. Správně to zní: xxdiot NEMĚNÍ názory (protože se neumí zamyslet nad novými informacemi a podmínkami :-).
 • Jen iidiot mění své názory a Babiš je mění každý den...
  • ... ty nemáš ani na názor pětiletého dítěte, dementní retarde :)))
  • Jen Kalousek stihl vyměnit rudý stranický kabátek za černoprdelnický hábit a posléze top šprcku vel.09
   • Máš vpodstatě pravdu, ale jen pro upřesnění. Te rudý kabátek se styděl nosit, tak vlezl do ČSL, což byla taková na černo přebarvená pobočka té rudé strany.
   • Prý Kalousek se ve Sněmovně uprdnul a mnozí si mysleli,že šlo o chemický útok.Pekárová
    z TOPky hned na to reagovala a jednoznačně obvinila Rusko,podle pachu poznala,odkud
    to přišlo.
 • Andrej Babiš bude dobrým premiérem.
  • Da
 • Šaškárna jménem Babiš na pokračování. Normální by bylo, kdyby Zeman na něho vzal sukovici. Proč to zatím neudělal. Že by kvůli Unipetrolu? O charakteru a spolehlivosti Babiše lze úspěšně pochybovat. Člověk, který je schopen během minuty obrátit své stanovisko ( naposled teroristický útok zápaďáků na Sýrii)- no to je opravdu kvalitní člověk, natož premier. Stále se ale ve vazbě na ANO mluví o Babišovi. Jsou tam ale i další "esa". Jen na povrchu: Stropnický, Pelikán, Jourová... Všechno kvalitní zástupci ANO. Pak je ale otázka co je to za lidi, kterým takto "kvalitní" lidi nevadí a jsou schopni je volit. Karierovod ODS vyschl, tak honem na nový ANO? Dost přesvědčivý obraz o voličích ANO dávala zpráva o volbách v roce 2013 a kroužkování. Nejkroužkovanější zástupce ANO ve středních Čechách byl Babiš. Problém ale byl, že to byla shoda jmen, protože onen kroužkovaný Babiš byl jakýsi prodejce aut ve středních Čechach. ( https://boleslavsky.denik.cz/z-regionu/ve-strednich-cechach-zvitezilo-hnuti-ano-pred-cssd-a-top-09-20131026.html )
 • ivislo
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=235932426977721&id=100016828963330
 • Prezident Zeman odhodil veškeré servítky a jede jako tvrdý kremlobot, to už nejsou jen rusofilní vyjádření, teď už jednoznačně mluví, ne jako příznivec, ale jako pilný zaměstnanec ruské vlády. Naše ústava nepočítá s tím, že hlava státu se dá do služeb cizího a ne právě přátelsky se chovajícího státu a on si jede po své koleji, ovlivňuje ovlivnitelné a ničí vztahy se spojenci, které vlastně neuznává, protože za spojence by měl raději Rusko. Opravdu neexistuje žádný regulérní způsob, jak mu zavřít ústa?
  • odstřelit jak přátelé z USA mají ve zvyku? Zaskoč za svým šéfem pobočky CIA on už ti poradí jak se zbavili Kennedyho a co udělat se Zemanem....
   • Nevím, proč bych skákal do pobočky CIA - "regulérní" znamená v tomto případě "zákonný" - pokud bych chtěl zvolit násilné řešení, stačilo by mi opět čerpat z nevyčerpatelné studnice moudrosti našeho prezidenta Zemana: "Jsou dvě možnost, jak se zbavit premiéra - demokraticky volbami a nebo kalašnikovem". Sám je totiž tak namyšlený, že ho ani nenapadlo, že by se to mohlo týkat i jeho. *3*
 • Ono to zase takové otočení není, spíš upřesnění. Výrobě i skladování takových svinstev kterými jsou chemické zbraně je samozřejmě potřeba zabránit, s tím určitě souhlasí každý. Ale noční vyslání raket na některé objekty v Sýrii nic neřeší, to je taky pravda. Je jen otázkou, jestli byla tato zařízení skutečně raketami zasažena, a pokud ano, tak jestli je to ten správný způsob řešení. Soudný člověk by určitě na zařízení, o kterém je přesvědčen že tam chemické zbraně skutečně jsou, nemohl takový útok nařídit. Při zničujícím úderu (který chtěli američané určitě provést) by totiž hrozil také masivní únik bojových látek ve velkém množství s katastrofálními následky. A jak je vidět, tak po tom raketovém útoku (nařízeném rakeťákem Trumpem s velkým červeným tlačítkem) se o žádném takovém úniku a jeho následkách nic neví, tedy patrně tam nic nebylo. Má to dvě možná vysvětlení: Buďto se rakety (nové a chytré) netrefily na místa kam byly poslány, nebo se trefily, ale nic závadného v těch objektech nebylo.
  Trochu to připomíná situaci v Iráku před 15 lety. Tehdy americká armáda zaútočila na Irák pod záminkou že Husajn má podle stoprocentně ověřených informací chemické zbraně. Irák byl dobyt, chemické zbraně nebyly nalezeny žádné, Husajn byl zabit, státní správa rozvrácena, a vzniklo mocenské vakuum, které vyplnil Islámský stát. Tehdejší kovbojské akce Bushe mladšího na základě "stoprocentních informací" má pro svět těžké důsledky dodnes. Na základe stejně zaručených (nebo spíš pochybných) informací že chemické zbraně použila syrská armáda se teď konají vojenské zásahy americké armády v Sýrii. Podobnost čistě náhodná ? A jaké to bude mít pro svět důsledky tentokrát ?
  • Jak se dá vysvětlit to, že v pátek ví Trump and co. vše o chemických zbraních, když teprve v sobotu přiletěla skupina Světové organizace proti chemickým zbraním aby vyšetřila, jestli se tam vůbec něco stalo??? ABS zbraně jsou svinstva, to vědí hlavně ti, na něž byly použity. Že v tom vedou USA je mimo diskuzi (Japonsko, Korejská válka, Agent Orange ve Vietnamu a další)
 • Babiš žádné názory a přesvědčení nemá. Dělá a říká jen to, co mu přinese prospěch. Do KSČ vstoupil proto aby dělal kariéru a měl prachy. Kvůli prachům donášel STB. ..atd. Teď mu začaly trochu padat preference, což by se jednoznačnou podporou napadení Sýrie změnilo v propad. Takže pro bývalé voliče levice, kteří k němu přeběhli, otáčí o 180 stupňů... jen jestli už není pozdě....
  Jen doufám, že si socani nenechají vnutit ministerstvo zahraničí. To musí podlézat Západu a je to past na stranu, která ho má. Zaorálek teď také říká něco jiného , než v době, kdy byl ministr zahraničí....
 • Koblihy už nežeru a americký Donuts už vůbec ne.
  • běž to vyprávět mezi své tam pod most. Tady jsi jen pro smích a pobavení. Tupost tvých výlevů chytrosti je už klasika.
   • Tady jsem doma ty náplavo.
 • Lepší sto běženců než jeden Okamura
  • Doufám, že SPD odtud jednou vypakuje všechny nelegální vandráky !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit