Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absolutní pravda !..Vše je legální, vše se stále ještě drží v mezích zákona, nebo aspoň některého z právních výkladů, ale všechno je zoufale nemorální, nechutné a nepřijatelné. Těmto lidem se říká, zcela správně, šmejdi. A šmejdi do politiky nepatří...A proto právě tito šmejdi a darmojedi, co už tu desítky let., jsou u koryt a hlavně oni nastavili všechny tyto prasácké pravidla., dříve než nějaký Babiš., patří vyhnat u voleb od koryt !..Už jsou tam mnozí až příliš moc dlouho, zapomínají a dávno už ani neví, co je realita většiny i obyčejného občana, co na ně musí každý den dělat, předraženě je živit a nechat se ještě od nich i státně šikanovat, nechutně okrádat a diskriminovat !..
    • Přesně toto říkal i náš vůdce putin.
  • Ještě jeden názor občana:
    Tak fajn... 
    Co si ty sv.ně ještě nevymyslí... 
    Revize kotle (800-1500), revize komína (800), v elektřině platím nesmyslné větráky či slunce, ve vodě Francouze, v tabáku neziskovky. Uhlí už je dneska drahé jako svině, a je čím dál horší, cenu dřeva vyšroubovali na šílenou výšku kvůli nesmyslným štěpkám pro Skopčáky. Zakázali mi kouřit v hospodě, vnitráci mě sledují na internetu, kdekdo mě může udat za cokoli, všude mě sledují kamery. Kdekdo mi může vlézt do baráku na kontrolu bůhvíčeho, když chci jet někam autobusem, tak abych si na tu cestu šetřil, platím na auto pojistku, dálniční známku, kontrolu u doktora, technickou, teď i nějakou pokutu, mám nařízené pneumatiky, spoustu vybavení, které musím nesmyslně měnit. K doktorům musím dojíždět a když jdu do lékárny, tak se nestačím divit. V krámě kupuji jedovaté potraviny, výrobky nikdo neopravuje, všechno se vyhazuje. Na baráku, který jsem koupil za zdaněné peníze, musím stejně platit daň státu, pojištění, a musím ho z něčeho udržovat, aby mi nespadl na palici. Kamkoli vlezu na úřad, platím nějaké poplatky, a ještě na mě čumí jak na otravný hmyz. Halík, Jandák, Schwarzenberg a řada dalších darmojedů, které platím, ze mě dělají venkovského bu.ana a nevzdělaného pitomce...
    A mohl bych pokračovat...A kdekdo se mi snaží vnutit, že můj největší nepřítel je Rusák.... 
    Ho.no... 
    Můj největší nepřítel je tenhle stát a jeho politici....Žádný Rusák, žádný soused, žádný normální člověk mě tak zavile nepronásleduje a neokrádá tak, jako tenhle náš do.ytek.... 
    • Vystěhuj se do Ruska - tam to musí být krásné... nám tu scházet nebudeš... tam budeš mít ho*no a ne barák s kotlem, auto, jezdit můžeš bez pneumatik, jednak ty silnice jsou na to stavěný, za druhý na gumy nebudeš mít a i kdyby tak na co pneu, když nebudeš mít to zas*aný předražený blbý český auto? všecko je tam skoro zadara, potraviny tam nejsou jedovaté ani zdravé, spíš žádné, pokud nejsi na vsi a nechodíš na houby a pytlačit do lesů, Platit tam nic nebudeš, protože nebude z čeho... zapomeň na marodní, zapomeň na nemocnice, ale jestli máme něco společný, že vychcánkům platíme za předraženou sluneční elektriku a podívej se, kdo to zařídil. Pak můžeš skučet dál... ŠŤASTNOU CESTU FŇUKNO. *1*
  • Přesně hnus a běs od sametového podvodu.Již 27 let.
    • přééééésně, my komunisté jsme byli podvedeni, byl to obrovský podvod, kdo čekal že se bude muset začít v zaměstnání pracovat *13* *13*

      ano již 27 let






      WOW !!!
      • Jinak ty rouro si opravdu myslíš že za komančů nikdo nedělal.Nedělali soudruzi vysoce i níže postavení ale normální člověk dělat musel stejně jako dneska a je jedno zda hlavou nebo rukama,akorát si musel poslouchat vymaštěnce se zakladním vzděláním a nemoh si svobodně ani odejít.
  • největší šmejd byl havel a jeho banda, to byli opravdoví zloději, podvodníci a vrazi
    • per to do Havla, jsi hrdina, do mrtvých neumí nikdo kopat jako ty, krom Zemana, to je mistr, jak zmasakroval Peroutku to by se mělo učit už ve školkách *15* *15* *15* *15*
      • havel byl špinavý vrah,dal zavraždit humanitárním bombardováním tisíce lidí
        • běž ho vykopat a vraž mu do srdce dubový kolík, třeba se ti uleví..

          to takový Stalin tobyl hodný kluk *15*
          • nebudu havla porovnávat se stalinem, jenom ho k němu přiřadím
            • No tak to tě nenaučili počítat a že v tomto blekotal blbosti je jasný i kosovskýmu albánci.
  • Ono je to tak: Když cokoli chytrého a mazaného udělá nějaký dosud neznámý podnikatel (tj. například využije legální možnosti sáhnout si na evropské fondy či dotace), tak je to úžasná šikovnost a chytrost. Když totéž udělá Andrej Babiš, tak je to v očích mnoha pochybných komentátorů zvrhlost, nemravnost a šmejdství. Jestli ono to není tím, že Babiš šlape na paty "zavedeným" politikům, tj. těm, kteří šli do politiky proto aby si nahrabali, už si hodně nahrabali a ještě si další milionky z politiky nahrabat chtějí, ale Babiš jim v tom tak trochu překáží.
    Kéž bychom měli víc takových Babišů, kteří dokáží do Česka nasměrovat evropské dotace a současně dělat pořádek ve státních financích a snižovat zadlužení státu...
    • Jsem to někde už slyšel, ale před lety a znělo to jako více takových jako je Kožený,ale to se Vám nesmí připomínat ted jde o to vymazat 27 let a šupky vybudovat komunistický kapitalismus alá Čína a moc opírající se o kriminální prostředí alá SSSR.27 let stálo za houno a já su miliardář, no bureši ty to s těma lidma válíš kam pak se hrabou šmejdi. Babiš-obdivovatel monarchů na blízkém východě a naučený metod KGB.
    • Andrej Hrabiš... jeho jednání bere podezření, že je v politice proto, aby snadněji a více na ty dotace dosáhl... bere to punc velkého podvodu....
  • Po klausovcích přišla další generace politiků, kteří navázali na klausovskou relativizaci morálních hodnot.
    • vše pod laskavým vedením chrchlajícího Vaška!
    • Snad, ale na tomto místě je to o ničem... máš tu současně hned několik úrovní politiků - jen rozhodnout, které z nich by člověk svěřil vývoj státu v morálce a hospodárnosti. To je téma...

      Klaus - Prognosťák, Zeman - prognosťák, chceš vyjmenovat všechny? *15*
  • A opět Tomáš Chalupa. Ten velký novinář, až se svět diví. Dovoluje si na Babiše tak hanlivý titulek, že je šmejd. Pro někoho ano, pro někoho ne. Tomáš Chalupa ale již prokázal svou "barvu a příslušnost", takže není mu co věřit. Opět vydává svůj názor za pravdu, jakoby přes to nejel vlak. V titulku píše, že: "Česká politická scéna dlouhodobě trpí nízkým morálním standardem." Já se domnívám, že totéž platí i pro Tomáše Chalupu, i když "novináře", protože svým subjektivním názorem chce ovlivnit lidi a změnit jejich vlastní názor. Bohužel má smůlu, protože svou nedůvěryhodnost již prokázal a tak je to "setí za větru". Bez dopadu, Tak akorát na něj.
    • vanhorne
      "tak hanlivý titulek, že je šmejd"
      Kdo je šmejd?
    • Vážený čtenáři, jak jste si jistě povšiml, jedná se o autorský komentář, což je útvar, jehož primárním účelem je vyjádření autorova názoru. Svůj názor za pravdu tedy nikdo nevydává, text je jasně označený jakožto komentář.

      S pozdravem,
      redakce
    • Nojo ale Chalupu číst nemusíš a zákony které vymyslel ten který je sám nedodržuje dodržovat musíš.Když ano začínalo označoval se za velkého bojovníka proti korupci a tvrdil že jeho hnutí je apolitické a jak platí daně v Česku ,kde je i vyžírá a pod.Prostě je to prolhanej zmr.(dosaď 4 písmeno v abecedě)Během 10 dnů rozdíl v příjmech 1 miliarda a co je Vám do toho vy lůzo -jako sorry a ještě si z tebe dělá bžundu,ale holt někdo je slepej i kdyby z hůry byl bystrozrakej.Teda taky bych chtěl mít 1 miliardu nedaněnejch příjmů.Pokud se to burešovi nelíbí tak do politiky lézt nemusel a je to jeho kalkulace a co mu to přináší-prostě ten je chorej po prachach a moci že i kdyby měl všechno na světě tak mu to nestačí.
      • dzixy
        Nezlob se, ale mluví z Tebe neznalost a slepá závist. Ti, co rozkrádali stát, jsou známí, ale jistě to Babiš nebude, jinak by někde již bručel, protože takový majetek jak má, mohl získat buď svou pílí, znalostmi zákonů / i jak je obejít, když jsou špatné, za což nemůže /, nebo to nakradl. A že nekradl a není v base zřejmě svědčí to, že je v politice a ve vládě, kde se mu, na rozdíl od jiných, dobře daří. Budoucnost ukáže, kdo jsme se mýlili.
        • vanhorne
          "Nezlob se, ale mluví z Tebe neznalost a slepá závist"
          Asi neni jeho zaludek staveny na koblizky.
        • To není závist a souhlas s tebou,prostě se mi nelíbí že někdo tvrdí že 27 let je všechno špatně proto mi ta čobolácká svina leží v žaludku.Žadná strana a ani hnutí tady neni od toho aby bojovalo proti korupci od toho je policie ,soudy a pod.Strana akorát může připustit velkou či menší nebo žadnou korupci ve svých řadách a pokud ten čobol má tolik informací o korupci za 27 let tak má pod sebou ministerstvo spavedlnosti tak at činí .Informace má a zneužívá je k svému obohacení ,na každeho nějakou špínu a pak to bude klapat jak chci.
    • Naprosto s Tebou souhlasím, do novin, internetu, televize apod. nepatří také novinářští šmejdi. A začal bych zde, v ČT i Seznamu. Nechápu, jak si mohou přivlastňovat něco komentovat a čtenářům vnucovat. To je ubohý hnus!!!!! Chci pravdivou zprávu a nazdar.
  • mažou se příspěvky a rozdávají se bany. Bravo!!!
    • Ale jenom někomu. Takovej Kulihrach tady furt gájínkuje, teploušuje a tapetuje a nic.
  • Muž v Ostravě se bránil exekuci. A dobře dělal. Zákony tu neplatí pro všechny stejně
    a tudíž jsou neplatné. Politici exekuce vesele neplatí,. OKD měla na zdravotním
    pojištění dluh v řádech milionů a také nebyla exekučka. Stát nechce vymáhat dotace
    které neoprávněně dal zdejším vip mafiánům.
    Jen po obyčejných lidech se šlape pro malý dluh.

    Máme tu mizerné platy, mizerné důchody, musíme dělat víčkové sbírky pro naše nemocné děti ale vláda dává miliardy na neziskovky pro muslimáky a na nelegální migranty.

    Exekutoři a policie chrochtají blahem že muž byl zatčen. Všeho dočasu prasata. My zase budeme jásat až vás skutečně nějaký právem nasssraný občan pošle k čertu. Granátem nebo samopalem. Bando vlastizrádná a zlodějská.
  • HAHAHAHA - slušný politik, to je něco jako cudná šlápota nebo Mirek Dušín: naivka si něco takového může představit, ale ve skutečném životě to nepotkáte. Proč proboha určitý typ lidí "leze do politiky"? Přece aby mohl více a lépe korumpovat, podvádět a krást! Tak je to všude na světě, i na tom "vyspělém západě" - podívejte se na takového Berlusconiho! Slušný politik... to jsou jenom žvásty, asi jako o Svobodě a Demokracii. To spíš můžete narazit na bezbožného faráře, než slušného politika... *1*
    • Slušný politik je pan prezident Zeman, pan prezident Putin, pan prezident Trump a pan ministr financí (budoucí premiér) Babiš. Okamura a Robejšek jsou taky celkem dobrý kluci.
      • Náš "symbol" a slušný politik. *1*
        Řízek mu chutná jako bublinková rrdel, ale co, uundy sem a uundy tam, flaška Becherovky to zpraví. *1*
        • Celkem snad jo, ale nauč se česky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit