Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zloděj estébák se svojí bandou turistů je jednička.A najlepší je Kňourová v mini která začínala v ODS.Takových *12* je kolem eštébáka neurekom.
  • skončili jste jasná zpráva,ještě vám to nedocvakává?..........vaše zádel pozná středověk kozošukové
  • Tak trochu mě zaráží erudovanost průzkumu ,když na druhém místě je Dienstbier .Já osbně neznám nikoho kdo by ho volil.Ani nikoho kdo by věděl ,že něco někdy udělal pro lidi.Ten člověk se porstě vyskytl a tak už tu bude asi do skonání světa. *13*
  • Babicka -babis,usaty Muncicak si to napsal sam pres svoje media ,znarodnil si i statni penize a chova se slusne asi jako tygr v mastne,pozdravi reznika a prohledne si zbozi..ha ha
  • ostapkotab
    ten zkurv€nej estebak ma zase ty svy spinavy pracky na svy zkurv€ny,prolhany čobolsky palici,fujtajbl *12* *15* *11* *16* *12*
  • Babiš je super bílý kůň hnusného,komunistického a estébáckého zákulisí,to bohužel většina tohoto totálně zblblého národa nikdy nepochopí.
    • 100% souhlas!
      • AŤ žijí duchové *4*
  • Co příspěvek,to výplod inteligenta. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • díky za tvůj výplod kozomrde,na toto tvé zjištění na kterém jsi pracoval celý měsíc jsme čekali a konečně se dočkali *1*
  • se veřejně omlová Všem diskutérům,že nemůže zabránit bezduchým příspěvkům z adresy IP:korektor-kozomrd pod cizími nicky a to z důvodu možnosti porušení zákona o ochraně osob sociálně nepřizpůsobivých a postižených dle § top09 odstavec 1.kozí ú ch y l á k A namrd obecný z prdelovy lhoty
    • Namrd ? Což takhle mamrd *1* *2*
    • Kozomrd reagoval velmi rychle pod nickem Sniper, toho blba bude asi opravdu nutno odstřelit, jinak nebude klid! *15* *2* *1*
  • Pokud pamatuji,tak při budování kapitalistického svinčíku už bylo strašně model.,které media vyzdvihovali.Pak se ukázalo ,že ten vyzdvihovaný je ten největší ničema.Při tom,že Babiš nahrabal miliardy,tak já o jeho čestnosti pochybuji.Spíše byl šikovný na zlodějnu,při budování kapitalistického svinčíku.
  • Taky si myslím, že tenhle průzkum je lež, ale na druhou stranu jsme národ blbců, takže je to třeba pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit