Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OTAZKA ?
    Muze mi nekdo fundovany vysvetlit jakym zpusobem prisel Babis k miliardam a obrovskemu majetku. Nikde to jeste nebylo napsano a seriozne vysvetleno ani samotnym Babisem. !

    Diky predem !!!
  • Babiš a jeho kumpáni jsou skutečnými mistry strategie. Ovládl Slovensko a nyní řádí u nás. Myslím, že se ještě dostatečně neprojevil, ale mám obavy, aby zde v budoucnosti nevznikl Babish New Land.
  • Paní Alinu přimět k rozumu, je zbytečná práce,asi jako chtít po úspěšné zabíjačce oživit prase...... *3*
    • Alina - TO je ten blb tečka ,

      co právě prodělal úspěšně hormonální léčbu v americké soukromé gynekologické nemocnici , koupil si vložky s křidélky, aby byl před Putinem v bezpečí , ze kterého se strachy budí i v noci a blinká tu na diskusích non stop o něm , čapisral se z Putina přímo po-ral. a ne a ne se odstěhovat do té země zaslíbené - USSá. a přitom mu už komuništé nebrání, hranice otevřené, asi se bojí islamáků v letadle, že tu pořád smrdí. a ne a ne odlétnout.
      • tečka ten dobytek používá softwarový program Anonymous přes který si dává hlasy jako by měl více I.P. adres, je to starý podvodník a lotr!! Myslí si že tady jedná s nějakýma hlupákama!!,,
  • Nějak mi tam chybí Kalousek,za tu dobu si musel nakrást taky pěkný ranec.......
    Aha, to je oficiální seznam.....rozumím........ *3*
    • Ale nemá už tu politickou moc, asi mu klesla až pod bod mrazu. Proto tak v PS vždy šílí až se z toho musel komunistickému poslanci Ondráčkovi omluvit.
  • Alina Alina, co si pitku nemyla,
    běžela vždy s pokrokem, přemýšlela rozkrokem ! *1* *1* *1* *1* *3*
    hloupá hlava ,velký břich,
    byti tupá, není hřích ! *1* *1* *1*
    Hlupák,zloděj-její rodina,
    v hlavě má jen Putina!
    • TO Alino -

      Mírotvůrce Putin jasně říká, že peníze nejsou všechno a proto se nedal od USSá - Bilderbergu - NWO uplatit jako většina šmejdů - v EU- Bruselu , tak v OSN, v MMF, Transparenty International, Člověk v tísni, Organizace pro lidská práva, - prostě všichni ti Jidášové za 33 stříbrných prodají jako ubohé prostitutky svoje země i s občany za svůj blahobyt a nechají rozkrást země až k bankrotu, aby je mohli USSá Bilderberg ovládnout a jako s otroky s nimi zacházet.

      Putin není úplatný prostitut, nenechá jako ožralý a úplatný aparátčík Jelcin rozkrást a zničit Rusko Amerikou, nadnárodními korporacemi, Bilderbergem, NWO. Putin je OSOBNOST A STÁITNÍK na rozdíl od USSá pucfleků a pohůnků. a velký bojovník proti ukrajinskému a americkému fašismu .
  • Co si o tom asi myslí fašista Putin?
    • Tečkovi mimikry - sukně, podprsenka, vložky s křidélky always - Alina.
  • To je spíš seznam největších zmrdů, né? *11*
    • ... ne, tam patříš ty, nulo :)))
      • Chudák tvoje máma tě musela dělat s toulavým psem antiblbe *11* *1*
        • ... tvá se dvaceti současně :)))
        • ... plky primitivů jako já jsou potvrzením správnosti mé cesty, že je třeba do nich kopat :)))
          • ... jako já = jako ty :)))
  • Sedmým miliardářem? No a co! Vždyť v roce 89 jsme změnili systém, tak nezáviďme.Máme kapitalismus a on je ten správný kapitalistický žralok. Tak se divím, co na něm pořád zejména pravice vidí.
    • Omlouvám se, pátým.
  • ... zdejší póvl se jde zes*at :)))
    • Umíš jenom štěkat. Na víc se v životě nezmůžeš vořechu. *1* *1* *1*
      • Antiblb má humor retardovaného nesvéprávného bezmozka , co ani pomocnou školu nemohl absolvovat a vy to nechápete - antiTOPE? Vám to není k smíchu? Takový vtipálek
        • ... od tebe a tobě podobných to sedí, má snaha zde sklízí v tobě senzační ovoce, tupane :)))
      • ... neočekávám, že pochopíš můj skvěly humor, balíku, bavíš mě :)))
        • Skvělý humor má pouze Karel https://www.youtube.com/watch?v=XoJ__spyyZQ
          Jenomže Karel je borec. Kdežto ty jsi jen blb.
          • ).(
    • ... další hlasy prosím, trotlíkové :)))
  • Pan Babiš je třída a nikdo u nás na něj nemá, budu ho volit s celou rodinou, bude mít 5 hlasů.!! *14*
    • Jasně a dostanete 5 koblih...
      Já 100% Babiše volit nebudu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit