Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I bohatí potřebují dotace!....

    Kapitální lumpárna a blbost. Dotace potřebuje maximálně a to ne stabilně jen zemědělství či ještě lesáctví závislé na rozmarech počasí. Dotace jinde je jen a jen lumpárnou sloužící k získávání popularity a ovládání lidí... Stejně jako onen t.z. llobismus. Ten měl bejt dávno prohlášen trestným činem. Llobovat je možno všude jen na veřejných akcích, protože jak víme, co je šeptem to je s čertem, jak už dávno říkali naši dědové....

  • Co to je na té fotce? To je ten pán co si naklausoval miliardy a přesto krade dotace? Co je schopný chladnokrevně "uklidit" vlastního syna, když má proti němu svědčit? Je vůbec ještě Andrej Babiš ml. na živu? Zajímá to alespoň někoho?

  • Je komické jak se členové sekty anoistů obouvají do autora článku a webu samotného na kterém smrdí 24 hodin denně vždy když nemají žádný protiargument.
    • KIMCID

      je komické že ty co jsi tu 24 hodin denně autora bráníš

  • Zřejmě se někteří živnostníci na babišovské EET-hrátky v blízké budoucnosti vykašlou a přejdou do šedé ekonomické zóny. EET vážně ohrožuje podnikání v ČR, zejména je ohrožen střední stav a nejmenší živnostníci. Babišovci a zejména ministryně financí zarputile hájí své nezvedené dítko v podobě EET. Ekonomika je mimořádně složitý organismus a pokusy o sešněrování tohoto vitálního organismu do EET-řetězů mohou napáchat velké a nenapravitelné škody. EET je především pro mnohé podnikání chtivé nadšence demotivující a ekonomiku zbrzďující element, který pochopitelně i pro stát přináší více škod než užitku. Nová postbabišovská vláda by měla zrušit EET jakožto škodící babišovský relikt.
    • šedá tě neuživí , stanou se zaměstnanci a těmi si pak stejní ymrdi jako je Bureš poradí , nic nového pod sluncem akorát komančům nato stačilo 5 let po 48.EET klidně ale až bude tržba větší jak 1 mega za rok a nebo pokud je tvůj busines závisí na dotací ,pak si příspěvková firma a žiješ z prachů všech.Jedna přivandrovalecká  miliardářská veš žijící z prachů dotací už je i premiérem v jedné malé a trochu hloupé zemi .Přesto mám Českou republiku rád a jsem na ní hrdej at si kváká každý cokoliv.

  • KIMCID

    zvláštní zvyk měnit nadpis článku?

  • Agrofert je přece rodinná firma a ty se musí podporovat dotacemi. Jinak by zkracovala.

    • KIMCID

      další co neví a píše

  • KIMCID

    Pokud otázky pokládá Jégl(tedy nikdo) na plátku Tiscali s návštěvností 12 lidi tak je to fuk 

    • A ty jsi jeden z tech 12-ti...velke nikdo...

      • no musí neb jako troll jednoho nenažranýho čobola musí sledovat aby někdo neříkal nic proti názoru vševěda z čobolova.

      • KIMCID

        ano jsem nikdo jako ty, ale spokojené a zajištěné nikdo

        • Napodobne...

        • To je v ČR jen jeden člověk. Jurda Ovčáček. Málokdy se vidí člověk, který je přesvědčený, že 1+1=8, nic nedbá na protesty učitelů matematiky, a je zcela spokojen sám se sebou.

          • zase pokud ho to celý život učili tak se nedivím ale jestli prolez aspon první pololetí 1 třídy tak by si to měl uvědomit.🙂

          • KIMCID

            stále píšeš o sobě

  • Pane Jégl zdravím, na fotce vidíte, jaké kozy z Vás má pan Babiš😍

    • Pavel.Jegl

      Nejde o mě, ale o malé (rodinné) firmy-farmy, o kterých píšu. A je smutné, že právě z nich má Babiš kozy.

      • Koukám jak  anoisti brání svého guru , je to jednoduché necht soudruh kapitalista Babiš vrátí dotace jenž načerpal a žádné další nebere a já bych mu odpustil i danové přiznání a mám dojem že i tuberácká 80 letá poskytovatelka útěchy z Dubí bude bohatší.🙂

  • KIMCID

    25 let vlády sr.li na ČR.Dálnice,MOSTY,výstavba atd. ale hlavně že to můžeme hodit vše na ANO že :D

  • Krásně bojový titulek článku. A to jako řekl kdo? Jo zdejší Pavlík J.? No tak to zas bude všechno úplně jinak. Přesněji opačně. Takový už je náš zdejší novinový šmudla. Všechno načepýřit tak, aby to bylo proti vládě, proti Hradu. Už je takový trend. Dobře když to bylo aktuální - jen do nich! Ale přiživovat se permanentně tady na jmenovaných - to se okouká. A taky že se stalo.Čtenost plátků upadá.Dopředu je patrno o čem čtení bude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit