Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx
  • xxx
  • xxx
    • a to si vážně myslíš, že by s s tebou vyvrhelem z Ostrova, někdo špinil? Kdykoliv ti lze poslat vzkaz. Vzpomínáš si, na ten pozdrav inkasovaný tam u vás v průjezdě? Jak jsi pak týdny machroval s modrým očkem? To bylo legrace a veselí v Ostrově.
      • xxx
        • takže facka byla. O to šlo drbane. Jsi sice drban a píchač vlastní matky, ale je pěkné že si na tu pecku dobře vzpomínáš. Neboj byla v tvém vlastním zájmu. A co nevidět se zas bude nadělovat. Jen tak. Nic osobního.
          • ).(
      • xxx
  • xxx
  • Když opominu rudochy, rejžáka a podvodné slovačisko tak vláda odborníků a obranu povede Šlechtová no zlatej strop.Bude to těžké v zemi české.
    • To kumul:
      Staří říkali "kam sám čert nemůže, tam nastrčí bábu."
    • xxx
      • jediným zdejším údem jsi tady TY. Mimochodem tuhle jsi machroval že pícháš vlastní matku. Ty jeden zvrhlíku.
    • xxx
      • zas ti skončil zdejší distanc? Není žádný bijec, je vymaštěnec ing. Rudolf Hrebeňár z Ostrova u Varů. Lidická 1332. Místní vyvrhel.
        • a ty ubohej bonzák *15*
          • ... krysa s IQ 3 smí bonzovat :)))
      • Tebe zřejmě jo,bijče...
        • xxx
  • Filip: Jestli je žádost o vydání Babiše a Faltýnka stejná jako minule, tak mě to uráží...

    Dostal funkci a je z něho ještě větší sviňa...

    No, zkrátka kovaný komunista...
    • xxx
  • A pokud by poslanci Babiše nevydali, byl by to patrně první případ, kdy nějaký stát vyšetřování podvodu s evropskými dotacemi zarazil z důvodu poslanecké imunity.
    Česko by v takovém případě mělo zaručenou pořádnou dávku publicity. Konec citátu. Mohu všechny čtenáře ujistit, že už Česko notnou dávku publicity má zajištěnou už jen samotným zvolením trestně stíhaného Andreje Babiše. A to takřka po celé EU. Stručně a krátce řečeno: Ostuda jak barák.
    • Bohužel. A to jsme země, jejímž prvním presidentem T. G. Masaryk. A jak jsme od té doby klesli. To i komunističtí presidenti dbali na určité dekórum. Ale to co teď straší na hradě českých králů...
    • xxx
      • Ty hlavně ty krabicáky nežer koukni jak vypadáš ty demétere ze slovači usazenej v kotlině české,pravda v oblasti KV silně ovlivněný kváskem z východu.
        • xxx
        • xxx
        • xxx
  • Pokud vím,imunita se vztahuje na kauzy,související s výkonem politické funkce.A rozhodovat o tom,jestli je lepší pro zemi ho vydat nebo ne,je naprosto zcestné.To na mě plivejte jak chcete.
    • Nejde vůbec o nějakou imunitu. Ale existuje nějaká morálka, čest a to jsou nejvyšší hodnoty. A to co předvádí ta dnešní representace, zejména ta dvě B...
    • xxx
      • Tak tu přemýšlíme,jestli jsem dementní hlupák kvůli mezeře,nebo kvůli svému názoru.Prosím o odpověď-pro upřesnění-bijce pitomečků.
        P.S. Do této funkce jste byl určen kým?
        P.S.S. Prostudujte si Pravidla českého pravopisu,a až poté někoho urážejte.Nebudete se tolik ztrapňovat.
        • xxx
          • Víte,vy inkognito hrdino,nevím za koho kopete,ale prezentujete se jako frustrovaný ubožák,který se odreagovává ,kde jen může.
            • ... polib mi, debile, je mi jedno, že je zde slet dementů jako ty, moc si dementy užívám :)))
            • A na závěr-co když se jako naprostý d..ment jevíte všem okolo?Je mi vás líto.Ale aspoň neotravujte.
      • nevím,že čárkou nechává mezeru i osmileté dítě.Čti,co píšeš.
        Dementní hlupák inteligentovi.
        • xxx
  • havloidi opět navečer uvedli do provozu Šapitův zapomenutý klikátor *15*
    • xxx
      • ... to já nebliju ale leštím si vocasa, to mě dělá dobře :)))
        • xxx
  • sláva Novorusku





    YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit