Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč ten údiv?

    Šéfové tajných služeb by měli být němí ze zásady. Není to bulvár, ale TAJNÉ služby. 

    Jen pan kroupa a Kubík jsou takoví čímani, že je dovedou rozmluvit (tedy někde, nějak...) a potom to zveřejnit. 

    Důkazy mají dobře uložené?

    To dělají moc dobře, třeba jednou přijde doba, kdy budou moc důkazy předložit, nebo ze sebe udělat absolutní pitomce a loutky Bakaly a bohatého Maďara. 

  • Jak s čím hamajda zachází, tak tím schází. Rudý arogantní lhář se ukázal v plném světle. Jak se říká Pán Bůh je spravedlivý, tak se to ukázalo na destruktivním zakazovači při viru a těsně před ním. Najednou se ten odulý ministr vůbec nezajímá o covid! Každý den měl sto připomínek a zákazů a najednou nic! Je to velmi podivné. Napřed by měl dotáhnout jednu věc do konce a nesrat se do ministerstva zahraničí, kterému sám vůbec nerozumí. Ale tak to u komančů bývá, serou se do věcí, kterým ale vůbec nerozumí a ještě lžou celému národu. Na hrubý pytel, hrubá záplata. Co jsi chtěl, tak máš!

    • Vyjádření někoho, kdo se nese........ do zamini, kterému nerozumí....Pan Kulhánek je prostě ministr zahraničí a jako účastník schůzky pronesl následující:

      "„To, co napsal Janek Kroupa o údajném plánu ministra Hamáčka, je naprostý nesmysl, lež a neprofesionální novinařina,”

      Ale argumenty pro někoho, kdo už předem popravil podezřelé je házení hrachu na zeď. Nikdy si nepřiznají omyl. 

      • Copak pan Janek Kroupa...


    • vanhorne

      "ještě lžou celému národu"

      To ale prece neni jejich vina. Oni lzou a musi lhat, protoze ti 'zli a nenavistni novinari' pry je k tomu nuti. Ani pan president, ktery pry vi co cini novinare nema rad, proto by je nejradeji 'zlikvidyroval', aby zbytecne neotravovali zivoty jeho milovanych vericich a ti mohli zit jak On kaze.🤣

    • Asi nemáte pana Hamáčka a současnou vládu v přílišné oblibě.

      Je škoda, že tato skutečnost dokáže zcela zatemnit zdravý rozum. 

      Možná je on rudý a arogantní lhář, ale pokud jej do této pozice dostane jiný lhář z řad tzv. novinářů, tak to také o něčem svědčí. Nemyslíte?

  • Proč citovaní neměli možnost vystoupit? To se asi někdo hodně bojí.

  • A zamysleli jste se nad tím,  proč koblihář mlčí, proč se šéfové tajných služeb, včera na "tajné schůzce" , nedostali ke slovu...

    Proč je hradní zalezlý v Lánech a nic nekomentuje...?

    To zase čeká na pokyny z Kremlu...?

    Proč Hamáček nevystoupil jako první a neřekl, jak to bylo,podle něho,  doopravdy a pak neodpovídal na dotazy poslanců...?

    • vanhorne

      Proč je hradní zalezlý v Lánech a nic nekomentuje...?

      Sedi dedek na zaprazi, ustarane pozoruje bourkove mraky a vymysli bonmoty, aby mel cim potesit sve verici az se vynori, nebo snad bali kufry v pripade, ze by ty jeho bonmoty ztratily kouzlo a puvab? Cert vi co dela, nic dobreho to stejne nebude.😀

      • Ať by pan Zeman pronesl to, či ono, vždycky Vám to nahrne krev do hlavy a žluč se začne vařit.

        Třeba má na srdci Vaše zdraví.

        Proč by se měl prezident ke všemu vyjadřovat? 

        • vanhorne

          "vždycky Vám to nahrne krev do hlavy a žluč se začne vařit."

          Ten za neco takoveho nestoji. Ja tady z toho divadla ktere prave uvadi tragedii ' Cisarovy nove saty',  naopak mam srandu. I ty dalsi zabomysi valky, ktere se tady odbyvaji jsou vesele. Nic ve zlem.😂

      • josef.chmela

        Protože komentovat kdejakou novinářskou debilovinu je pod jeho úroveň.

  • To sedí : jindřich2309

    Jediný, koho pirát Kroupa skutečně vyplašil je pionýrka Pekarová-Adamová. Její vyvalené oči předčily i jubilanta Hurvínka 😯

  • "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."

    Naši komunističtí vládci jenom převlékli kabáty a jede se dál. Sama ta causa " Vrbětice" jen dokazuje, že rudá minulost u nás stále přetrvává.

    • Vážený kolego Občane. Váš citát je úplně na místě. 

      Problém je jen v tom, že Vy osobně pořád pracujete s minulostí, asi jste se s ní ještě dostatečně nevyrovnal. Doufám, že jí nebudete prožívat znovu. SPOLU bdí a nedopustí to spolu s Piráty. Nemějte obavy. 

      To není žádné hrubé napadení a svým způsobem to i chápu. 

    • Myslím pane Občane, že "kauza Vrbětice" dokazuje jen toliko, že ani z daleka nejsme suverénním státem, že opět podléháme velmocím. (Na barvě nezáleží) 

      Dále jen dokazuje, především snaha hysterizovat pana Hamáčka to, jak jsme ohlupováni a manipulováni médii.

      Pan Kroupa něco zveřejní a všichni přímí účastníci této schůzky to naprosto popřou a vyvrátí. Média už mají svůj kus masa a senzaci a na skutečnosti jim vůbec nezáleží.

      Pan Kroupa by měl být trestně stíhaný za šíření poplašné zprávy.

      Jediný, koho ale skutečně vyplašil je pionýrka Pekarová-Adamová. Skoro jsem nabyl dojmu, že její vyvalené oči předčily i jubilanta Hurvínka. 

    • josef.chmela

      Ten, kdo žije stále v minulosti, nemá budoucnost.

      Kdyby tu stále přetrvávala rudá minulost, causa "Vrbětice" by nebyla.

      • Ano, Opičáčku, tak bys měl sám svou rudou minulost spláchnout do WC.

        • josef.chmela

          Na rozdíl od tebe, já byl schopen velmi dobře uživit svou rodinu za každého režimu a nikdy jsem nebrečel, že mi ten či onen něco neumožnil, že mě perzekuoval, okrádal, neumožnil cestovat a studovat. Vždy jsem se staral o sebe, vzdělával se a dělal vše pro osobní růst a vždy mně bylo jedno jestli vládnou komunisti nebo nynější tzv. "demokrati".  A dnes každého tzv. "demokrata" mám u zádele a dál si jdu svou cestou. A protože už mám jakési vzdělání a životní zkušenosti, nemusím hned věřit kdejaké "demokratické" hlouposti a "zaručené" pravdě jen těch správných "demokratických" stran. Protože pravda je pouze jedna a její různé mutace jsou určitě lži.

          Ty ovšem už navždy zůstaneš poznamenaný svými fobiemi a zmatenou nenávistí.

          • Pepo, divil by jsi se co jsem dokázal vlastní pracovitostí. A neměl jsem rudou knížku "nadčlověka" ani jsem nepráskal StB. Nejen že jsem slušně uživil svoji rodinu, nikdy jsem se nepřestal vzdělávat a vykonal jsem leccos, co mi snad jednou Nejvyšší Spravedlnost přičte k dobru.

    • Já si to ODSácich myslím taky že je to samej překabáťený

  • Je  cosi  podivného  ve  vládě  Česka . . .

    Ale  fantasmagorie  některých  "žurnalistů"  jsou  opravdu  chucpe !

    • Ano, stádo ovcí si ty své pasáky svobodně volí.

      • A ing Babiš přesto mlčí...

      • Přesně samej volič Stan,Pirátů,ODS,top 09 

        • A ing. Babiš mlčí, stále mlčí...

          • To je dobře

  • Makak

    Nechoď, Honzo, s pány na led: Kdo s čím zachází, s tím také schází. Slouha covidismu a člen Aspen institutu Jan Hamáček obětí své vlastní hry. Kavárna přece žádnou vděčnost nezná. Mouřenín posloužil, a může jít…

    klik

  • Na co máme vlastně tajnou službu, která 7 let vyšetřuje případ, kdy nedbalostí majitelů vybouchl muniční sklad?

    • Zajímavé za 7let neunikne ani slovo a na Hamáčka to údajně praskne hned.A rovnou Seznam.cz

      • Právě Seznam má kvůli svým bulvárním článků a lžím zakázáno vstup na všechny tiskovky. Všimněte si, že oni a další lháři musí pokládat dotazy pře Skype. Takže Seznamu raději nevěřte ani nos mezi očima.

        • A velmi rádi vydávají stopky diskutujícím. Třeba na měsíc a hotovo.

          Jiné vyloučí demokraticky z diskusí úplně. Inu nástroj Seznam. 

    • K čemu by nám byly tajné služby, když na každé diskusi účastníci všechno vědí lépe, než ta tajná služba?

      • Ano asi na nic. Někdo s nejvyšší prověrkou to práskl seznamu.Tak že máme tajnou službu na ouno

    • Bacha, prej to vyšetrovali JEN 2 roky 😂 Ale to je jen údajně, možná, snad... a samozřejmě bez důkazu.

  • "Babiš mlčí, šéfové tajných služeb se nedostali ke slovu"

    Moc krásný nadpis. Dalo by se to výborně použít jako motto Zemano-Babiší proruské vlády zostuzené České republiky. 

    ...a pokračování ve sněmovně až naprší a uschne....

    🤮

    • Už z principu šéfové tajných služeb nemohou nic sdělit hladové veřejnosti. Od toho jsou to tajné služby. 

      • Oni to "jen" řeknou presidentovi, ministrovi vnitra a premiérovi a ti to vycintají dál. Včetně Ruské ambasády.😎

    • Vem si prášek meleš z hladu

      • Poraď! Co bereš ty? 

        • vanhorne

          "Poraď! Co bereš ty?"🙂

          Kobliha 🍩uzivani  1, 1, 2 

        • Já nic jsme mladý a zdraví.

          • Tak si můžeš připít na zdravÝ....😉

            • Ne díky

          • Když už tady píšeš ta svá "moudra", tak si napřed zopakuj češtinu, ať tady nejsi za blbečka!

            Tvar věty "Já nic jsme mladý a zdraví" nedává smysl, je nelogický. Pokud chceš psát za nás všechny ostatní, tak věta vypadá takto: My nic, jsme mladí a zdraví. Pokud píšeš jen za sebe (a tak by to mělo být), tak správně je věta: Já nic, jsem mladý a zdravý.



            • Co neopraví telefon mě nezajímá alespoň to čteš moulo

              • Reakce na příspěvek:

                Zde se musím zastat nicku Fji1.

                Když píšu z telefonu, tak se někdy nestačím divit, co z toho vyleze. Asi jsem nedbalý v kontrole textu. 

                • Reakce na příspěvek:

                  Při psaní textu si vypněte napovídání slov podle toho co jste začal psát. Vkládá to tam hrozné nesmysly. Autor toho nesmyslu by měli zpráskat bičem každý den.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit