Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiš je třída.
  • P.Babiš si rejpnul do ČSSD,asi odplata bude brzy,kdy bude zase sjezd ČSSD.K tomu rozdávání,p.Babišovi se to mluví,on má peněz nadbytek a tak chtěl-li být krutý k sociálně slabším,mohl se spojit s TOP 09,ODS a Úsvitem a nějakými přeběhlíky a mohl vládnout-ale jak dlouho?Brzy by poznal,že pravicově-sociální politiku nelze dělat s natvrdlými liberály.Ti pamatují jenom na své kapsy s otevřenou ,neoliberální zlodějnou.
  • soudruh Babiš je sice můj bývalý spolupracovník z estébé, ale moc ho nemusím
    • Je dobrý ten Babiš.
  • všech podrazníků kmotr babiš-skvrn a špíny se zbavíš-se pozastavuje and věcí,která mu je přímo vlastní-jen pro neználky-babiš a jeho otec-soudruh babiš starší vytunelovali n a Slovensku prosperující a soběstačnou firmu Duslo Šala,ze které odčerpali do svých vreciek přes 500 milionů korun,dobrý počátek úspěšné kariéry,vid soudruhu babiši
  • Pane reaktore udělat chybu v nadpisu a v jménu hlavního aktéra ,znamená že to že to máte totálně v paži. *3*
    • ... překvapen?
  • Zato Babiš je rovný a slušný člověk,přesně etalon lilia.Spíše další level Kalouska a přesně dle představ jeho dutohlavých voličů!
    • ... mizím, dávno mě někdo nenudil jako dnes ty, ty trapný plácale :)))
    • ... píše se "Zato", moulo :)))
      • ... pročpak se opravuje hlupák, který se marně vydává za chytráka?
        • Nachytal jste se hlupáku!
          • ... přání otcem myšlenky špičkového primitiva, další komentář naprosto zbytečný :)))
    • ... od primitiva jako ty to sedí, ubohý naivní dětinský přitroublý blbe :)))
  • Soudruh Babiš raději útočí na svého partnera protože on té hromady slibů
    co dal voličům nesplnil vůbec nic. *15* *15* *15*

    Všude kde jsou ministři za ANO vládne jen chaos. Víc peněz do rozpočtu nesehnal
    a tak jen tiskne dluhopisy nebo zvedá cenu tabáku.
    Byl pro zvednutí poslaneckých platů protože chudáčci prý potřebují slušné peníze. *15*
    • ... jsem moc rád, že jsi na můj vkus příliš zdevastovaný retard, trosko, abych reagoval :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit