Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pracovní tábor v Letech pro cikány nebyl žádný koncentrační vyhlazovací tábor! To si stále vymýšlejí dementní a debilní politici
  • Pracovní tábor v Letech pro cikány nebyl žádný koncentrační vyhlazovací tábor! To si stále vymýšlejí dementní a debilní politici
  • Pracovní tábor v Letech pro cikány nebyl žádný koncentrační vyhlazovací tábor! To si stále vymýšlejí dementní a debilní politici
  • Dobrý den
    Nejsem ani "nácek" ani rasista, ale jsem z jihu Čech a čistě náhodou jsem mluvil před několika lety s několika pamětníky z Letů. Všichni se shodli na tom, že tak zvaný "koncentrační tábor" v jejich okolí byl pracovním táborem ve kterém kromě cikánů(tehdy to nebyli romové) byli i lidé přímo z Letů, kteří například nezaplatili v hospodě útratu. Nehodlám nikterak snižovat úděl lidí internovaných v tomto zařízení, ale mám pocit, že někteří naši politici si z takovýchto fabulací dělají dost slušný byznys a zneužívají ke svému prospěchu všechno co mohou a někdy i to z čeho by se slušnému člověku zvedl žaludek. Proto to tady taky vypadá jak to vypadá. *16*
  • Mazejte se muchlat za roh, vy dva degeni. Všem se tu uleví... *3*
    • ... já vím, že primitivům jako ty vadím, ale smiř se s tím, že budeš vždy někde v ústraní :)))
  • ... když se nedostává intelektu, nastupuje výdrž mého primitivního groteskního nohsleda :)))
    • ... nevíte náhodou co je to intelekt? :)))
      • josef.servit.9
        To je TO co Srobotka nemá a proto nevyhraje volby?
      • To je přesně to, čeho ty nemáš ani zrníčko *1*
  • ale no tak. Přeci ty páchnoucí prasák z chlívku nikdy nebudeš mít na MNĚ. Pamatuj si to prasečkáři.
    • ... proč mi pořád nadáváš, vždyť používám všechny, dva, svý mozkový závity :)))
      • ... čárku za "dva" máš pro změnu navíc, ty trapný zakomplexovaný nevzdělaný balíku :)))
        • ... vždyť vám to říkám, že jsem pitomeček, ani nevím co je souvětí :)))
          • ... že je u tebe souvětím cokoli, nepřekvapuje, divím se, že znáš to slovo, ubožáku :)))
  • ... BIJEC je pokaždé totálně v koncích, něco tak ubohého nikde na zeměkouli neexistuje :)))
    • ... dej mi 50 hlasů, každý je fajn a dokládá, jak jsi bezkonkurenčně primitivní, vidláku :)))
  • Je pozoruhodné, jak je v případě útoků na Babišova slova taktně vynecháván původní účel, pro který byl pracovní tábor v Letech zřízen. Všechna média i politici, včetně horlícího Sobotky to zamlčují (otázka je, jestli to kariérista Sobotka to vůbec ví…), tak tady jen připomínka z diskuse pod článkem, kde to jeden ze čtenářů připomíná… Na Schwarzenbergovském panství došlo k lesní kalamitě a místní to nebyli schopni zvládnout…i byla požádána vláda o pomoc…ještě stále budeme opěvovat moudrého a rozšafného restituenta a likvidátora Becherovky?

    Tábor smrti Lety..., IFCfx, 4. 9. 2016 13:33:30

    Rodina Schwarzenbergů využívala k levné práci židovské a cikánské vězně z tábora Lety u Písku.Přímo v táboře Lety zahynulo 326 osob, z toho 241 dětí. 120 obětí bylo pohřbeno na provizorním pohřebišti u tábora. Dalších 540 zdejších vězňů zahynulo po transportu do Osvětimi. Nevolte tuto TOPnazi stranu....
    • ... starej se o sebe, ty zdegenerovaný trapáku, kterého nikdo nečte :)))
      • a tebe prasečí rypáku tady všichni hltají? Jsi ubohý zakomplexovaný úúchyl.Vyvrhel.
        • ... příště nech prosím před "Vyvrhel" mezeru, tupče :)))
  • ... jsem unešen, jak parádně zaměstnávám pár mozkových závitů největších primitivů :)))
    • Ty dobytku, ty akorat zamestnavas svuj rypak, jak porad cmuchas k prochcanejm kalhotkam Simony, ze se nestydis ty hovnozroute.
      • ... moc slabé, primitive, jsi neškodný póvl :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit