Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fiala ukazuje slabikář pro ódesáky......pro gi-ga zlo-dě-je........ema má maso a Fiala máslo na hlavě.......ps.největší kostku másla ve slevě má na šišce Sobotka,na toho nikdo nemá. *15*
  • Které noviny vlastní Babiš víme, a ty ostatní kdo?
    • Asi Kalousek protože je v každých i v TV
  • Tomuto nemástnému a neslanému "politikovi" jménem Fiala,se nedá věřit ani slovo.Jeho názory,dali se je takto označit,jsou nejen nesmyslnné,ale hlavně nemaji hlavu ani patu.
    Proto mnoho lidí si klade otázku,jak toto boží hovádko mohlo učit na VŠ.Podle toho vypadá
    i partaj,kterou vede.ODS je nevolitelná.
    • vanhorne
      "politikovi" jménem Fiala,se nedá věřit ani slovo"
      Objevil se uz kdy na prknech politickeho divadla "politic kteremu se dalo verit?Soused delal na pile a do duchodu odesel s dvema prsty na jedne ruce, na druhe ma dva a pul.Tak ho zitra pozadam aby ty duveryhodne "politiky" spocital na prstech.Urcite si par prstu bude muset jeste honem urezat.☺☺
    • Veleba na Hrád
  • Pan Fiala spíše demagog než pedagog.
  • Jé! Opět pan Fiala! Já miluju jeho učené analýzy snad všeho. Ještěže máme takové univerzální odborníky.
    Předseda, obroditel strany! takový Brouk Pytlik.
  • ... odcházím se širokým úsměvem, každý člověk ignoruje nejprimitivnější trosku na netu :)))
  • nikdo tady není zvědavý na výlevy tuposti nějakého hlupáka z Ostrova!
    • ... hezky se ohlasuj, já na tebe kálím, čau, ubohá trosko :)))
    • ... na rozdíl od tvých, sračko, nikdy mě nenadzvedneš, jsi neškodný ubožáček, hezký večer :)))
      • zalez tam na Lidické do nory! Tady smrdíš už pořádně dlouho. Není zájem o darebáky a vyhlášené sprosťáky.
  • ... Fiala je zoufalec :)))
    • přééésně, také bych se sním nazahazoval, jsem charakter








      PCHE !!
  • Vypravěč pravicových pohádek Fiala má tak trochu pravdu: Babiše skutečně nelze srovnávat s Berlusconim. Babiš vybudoval velkou a fungující firmu sídlící v ČR a ne v nějakém daňovém ráji, zaměstnává tisíce lidí a poctivě zde platí daně přesně podle platných zákonů stejně jako jeho zaměstnanci, kteří zde také odvádějí obrovské částky na nemocenské a sociální pojištění, zatímco Berlusconi zbohatl na mediálním (tedy nic hmotného neprodukujícím) kšeftu. A zatímco Berlusconi byl patrně nebezpečím pro demokracii v Itálii, tak jestli někdo může zachránit demokracii u nás, tak je to právě Babiš.
    • ... přesně, nic si nedělej z primitivů, kteří sem chodí tlachat své nevzdělané nesmysly :)))
      • ... už jeden blije, ale taková krysa mě absolutně nezajímá :)))
        • tebe obyčejného zamindrákovaného překladatele z Lidické 1332 v Ostrově zajímá všechno. Doma jsi vyvrhel, tak se realizuješ tady. Špíno.
          • ... neznám neškodnějšího zakomplexovanějšího primitivnějšího blba jako tebe, fajn pocit :)))
      • dearputin.com
    • přéééésně, Babiš si na tu firmu vydělal sbíráním golfových míčků a já mu věřím

      vivat Babiš

      vivat Maduro

      vivat Zeman

      vivat Čuba
      YEAH !!!!!
  • To je dvojka. Budiž nám země lehká.
    • ... starej se o sebe, d*mente :)))
      • sláva mocnému Rusku *3*
        • ).(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit