Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne
    "Maximálně tak vybrat pěknou popelnici s nadílkou "
    Takovou nadilku jakou ty mas v hlave, nevybere v zadne popelnici.
  • vidíš a toto se ti nikdy nesplní. Při své tuposti ani nepochopíš proč.To pro to že takovým bezmozkům jako ty se nikdy nic nepodařilo. Maximálně tak vybrat pěknou popelnici s nadílkou ... Prasíš tady stránky svými bezmocnými výlevy tupého mozku.A tak už to zůstane.
  • Doufám, že budeš viset Bureši, a už jsi měl viset dávno, udavačský prase.
  • Ne ne..my jsme doma dělali s Rudým právem "jiné věci na WC"..Velmi úsměvná pravda ale je, že paradoxně právě díky Rudému Právu a tím i komančům !..skutečně vděčím za poměrně mnoho peněz i první podnikatelské nápady., protože jsem je sbíral, vozil na dvoukoláku do sběrny celé roky, už jako školák., dělal si i "účetnictví a podnikatelský záměr"..za to si později koupil Simsona, což v té době byla slušná "tuzexová" mašina a i jiné věci..a později to všechno., vedlo i ke skutečnému podnikání, ještě za totáče tzv. pod podnikem a pod nár. výborem., když to bylo už možné, sice těžce a pro komanče podezřele., ale už to nějak šlo..a změnilo mi to úplně život už tenkrát., ještě jako mladému cucákovi na desítky let..do postupně velmi slušné, životní úrovně v několika oborech..,ale to už je jiné téma.
  • kdysi do Rudého Práva? Museli jsme ho tehdy povinně číst před hodinami občanské výchovy a ten váš styl jako by stylu tehdejšího Rudého Práva z oka vypadl. A co se týče archivů KGB, tak až do svého odchodu do důchodu někdy v roce 1984 je už otevřel jistý pan Mitrochin. Vyšly o těch archivech dvě zajímavé knihy: Neznámé špionážní operace KGB - Mitrochinův archiv a další pod názvem KGB a studená válka. Doporučuji.
  • Mám stejné informace, proto se divím rozhodnutí slovenského ústavního soudu, podle kterého jsou bývalí příslušníci STB nedůvěryhodní.
    Před 40 lety, když byli ve službě a psali tyhle nesmysly, tak důvěryhodní byli.
    STB byla prohlášena za zločineckou organizaci.
    Takže slovenský ústavní soud prohlásil, že raději bude věřit zločincům než svobodným občanům. *14*
  • Dementujeme všechny zprávy, že náš majitel nezískal svůj majetek nepoctivou cestou, že byl agentem STB, že nezneužil dotaci EU na Čapí hnízdo, že nechtěl zaplatit daně z korunových dluhopisů. Pro tentokrát dementování stačí. *13*
  • No oba dva jsou to dárečci, estébáci,lháři a minimálně jeden z nich zloděj a jeden ruská pussy.
  • Tak tuhle teorii slyším poprvé. Ale nemá se náhodou místo podivného slova "protěžovat", používat spisovné a věky prověřené slovo "protežovat"? No prostě něco jako od "protekce".
    Comprendes?
  • Tady vidíme o čem snílek s malým sní když náhodou spí. Až mu lékař přestane psát recepty na hypnotika tak se probudí do reality a to bude nebezpečné pro jeho zdraví a život. *1* *1* *1*
  • A ty víš úplný prd, pane Schizofreniku. Je čas si vzít medikament. Za kohopak se budeme vydávat zítra?
  • Klid, tito tzv. demokraté jsou ve skutečnosti placení olizovači řitního otvoru váženého pana Bakaly. To je naprosto průhledné a evidentní. Babiš, Zeman a Okamura jdou tomuto "poctivcovi" po krku, tak si tento pan "Poctivý" zaplatí smečku bezcharakterních zrůd, kteří pak pro něj dělají špinavou práci na sociálních sítích.
  • Pane jo, ty jsi ale kabrňák!
  • Tentokrát jsi snílek s malým? Schizofrenie a rozdvojená osobnost nad tebou opět převzaly nadvládu. Už jsem ti to říkal mnohokrát, nezapomínej brát pravidelně prášky. Takto v diskuzi vytváříš jen zmatek. To tě nenapadlo? Vy "poctiví charakterní a slušní" demokrati by jste měli asi všichni užívat nějaká psychofarmaka. Svět by byl potom lepší.
  • Na hradě "bývalý" komunista, konfident StB MAN (zjevně vydíraný kopiemi svazků o své činnosti), ožrala a sprostý dlaždič pohrdající morálkou, ctí, právem, slušností a jako premiér-"čekatel" konfident StB Bureš, který se tady snaží zavést rudý fašismus (řídit stát jako svůj podnik). To máme "symboly", které nás táhnou do východních stepí. A k tomu na rohodujících místech banda "bývalých".
    A ovce si volí. Za koblihu a pár sprostých ožraleckých keců.
  • Děkuji za prvotřídní analýzu, konečně vím, kdo jsem. Zřejmě si velmi schopný a vzdělaný příslušník nějaké demokratické a prozápadní zpravodajské služby.
  • Tohle všechno..má své jasné načasování, účel i cíl, který má i vytušený směr odkud asi tzv. vítr fouká i proč !..Babiše to může sice pošpinit, otrávit, zdržet, ale rozhodně už ne totálně zničit..Navíc., nikdo dnes nemůže, nikde ani zaručit, že Babiš už je možná dávno pod vlivem a tím i pod jistou "ochranou" spíše té "druhé strany"..a tohle vše.., už je jen taková politická hra na kočku a myš., kde výsledek je už v jisté relativitě stejně tak či tak dán., ať už to dopadne jakkoliv.. Tady už zřejmě nejde ani tak o Babiše., každý je nakonec nahraditelný., ale o to., čí vlivy i zájmy.., tu budou nakonec prosazovány, pomoci "naší" sněmovny s.r.o. i různých kolaborantů a sabotérů..s nápovědou, že..většina pokynů., či spíše příkazů a různých "doporučení"..vůči naší malé zemičce, jsou hlavně z Německa, USA i Izraele a jejich bank atd..a nebo naopak, pod vlivem ze surovinové Moskvy a nyní už i světově ekonomické Číny..My totiž svoji "vládu", na rozhodování v zásadních věcech..už desítky let ani v podstatě nemáme a nikdy jsme ani moc v historii vlastně neměli..Většina politických linií a směrů., se odehrává tzv. zvenčí a z velkých bank., co díky půjčkám a dluhům jiných., ovládají i daleko větší a mocnější země., než jsme my a nějaký oligarcha Babiš atd., bez rozdílu jestli byl jen v nějaké evidenci Stb., či přímo aktivně v Stb., což by i u mnoha jiných.., se poznalo o hodně víc., kdyby se spíše otevřely archivy KGB v Moskvě., kde bychom se pak asi všichni hodně sakra divili !., kdo, kde, všude i u čeho byl..a dnes si hraje na "křišťálově čistého" a "čestného"..
  • Pročítám diskuzy a zjistil jsem,že mám -10 bodů a 7+.Máme demokracii a proto pindám,že pindám a o věci nic nevím.Proto jsem psal,že je třeba zdůvodnit proč tak konám,co se mi nebo část nelíbí.Myslím ,že by pak diskuze měla úroveň.Jinak je to plácání prázdné slámy.Zajímejte se raději o taxikáře,kteří vás mají na háku.Politici nekonají a jste rukojmí těchto lidí.ˇNapsal jsem,že život v tomto státě začíná být problém.Jsem rád,že jsem nemusel často využívat služeb těchto lidí.Když jsem viděl na Ruzyni knížečku,kde bylo napsáno cituji pozor na pražské taxikáře,protože vás šidí.konec citátu.Tak jsem se styděl a jel s příbuznými raději sociálkou.Jednání na Ruzyni bylo hnusné.Věřím,že uber bude mít větší zisky.Stačí si sednout k nim a bude od těch neslušných klid.Ta paní ,která má prostor v televizi snad z národa dělá blbce.Co obsazování cizího majetku to vám také nevadí.?Myslím,že pochopíte až se vám to stane osobně nedostanete se včas na letiště,na pohřeb,na svatbu,do nemocnice apod.Pak bude možná poměr obrácený.Kdo platí ty mladé lidi na střeše?Zdá se vám to málo jak se tzady žije v tzv.demokracii a svobodě ,mě ne!.
  • Konečně jsme v té žumpě všichni, jak říká náš morální prezident *1* *1* *1*
  • Z nejvyšších míst částečně organizovaná a částečně tolerovaná zlodějina a tunelařina po roce 1989 jsou mnohem horší zločiny na nás všech i na našich dětech, než to co je vyčítáno Babišovi. Jenže bohužel všichni ti viníci výše uvedených zločinů počínaje Grossem, Sobotkou, přes Mrázky, Krejčíře, Bakaly a Šrejbry (nebo že by Lájose Bácse a Radjiva M. Sinha???) až třeba po Kožené (a jiné "privatizátory") jsou bohužel nestíhatelní, protože kradli v souladu se zákony (které si sami nebo prostřednictvím dobře uplacených poslanců) schvalovali. A snahu v tom přece najít nějaké porušení zákonů zatrhnul Velký Guru tunelářů Václav Klaus starší svou zhovadilou amnestií.
    Babiš je proti nim všem naprosté neviňátko, které do republiky úspěšně přitáhlo eurodotace, a díky jehož Agrofertu přežil český zemědělský sektor. A že OLAF doporučil aby bylo Čapí hnízdo vyňato z eurofinancování ? Kdyby nějaká závistivá česká dušička mstivě neudala že se (možná) jedná o podvod, tak by se tím žádný OLAF vůbec nikdy nezabýval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit