Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic se neboj pastičkáři - komoušský STB-cký koblihářský práskači.
    Tvůj soudruh - komoušský konfident STB zeman tě podrží.
    Znáš to české?? - vrána k vráně sedá.
    • Vladimíre Iljiči,Vaše slohové cvičení je pod mou úroveň a tak cvičte dál.
  • A nejni náhodou v nějakém zákoně, že STBáci nesmějí vykonávat státní funkce????? *6* *16*
    • Že se tak blbě ptáte "Kočičáku"?Vy víte o nějakém usvědčeném StBákovi ve státní funkci?
  • Práskač a udavač Bureš-Babiš se bude prý odvolávat, nejdříve do Bruselu, který okradl o 50 mega, pak k Mezinárodnímu soudu v Haagu, pak ke galaktickému soudu Mléčné dráhy, sídlící na planetě GLU 342 v souhvězdí býka, pokud neuspěje ani tam, spáchá harakiri, což by Japonec v jeho kůži udělal už dávno. Neuvěřitelné *1*
    • Nic z toho,co jste uvedl(a to jste zapomněl na korunové dluhopisy) se jako trestné činy neprokázalo.Nepapouškujte protibabišovskou verbež.
      • Co žvaníš. Do politiky vlezl Babiš proto, aby měl poslaneckou imunitu, už jen pár idiotů jako jsi ty, mu ty jeho průhledné lži ještě pořád žere. *1*
        • Tajuplný "CI5",Babiš se svými miliardami se na nás mohl vyčůrat.On to neudělal.Vy asi netušíte proč,já ano.
      • vanhorne
        "Nepapouškujte protibabišovskou verbež."
        Muzeme papouškovat probabišovskou verbež?
        • Samozřejmě že ano,ale tím se diskvalifikujete.Stanete se pro nás nedůvěryhodným.Na to nám stačí otočení knoflíku televize či radia.A jaký by jste pak byl?
    • jak tady plantáš kraviny. A ještě krásnější jak tady bezmocně permanentně skučíš. A ono nic. Ani nebude. A chátra z ulice tady bude jen zlostně prskat. Vymýšlet kraviny jak Radio Jerevan.Nikdy s tím nic neudělá. Jasné Tomašu? "ameryčane"?
      • vanhorne
        "jak tady plantáš kraviny"
        Ty ovsem jako inteligentnejsi chátra plantáš hovadiny, ze plantalo?
  • Přihlásila ho do ŠTB jeho matka ani o tom nevěděl *1* *1* *1*
    • A ty víš úplný prd, pane Schizofreniku. Je čas si vzít medikament. Za kohopak se budeme vydávat zítra?
  • Čo bolo, to bolo, terazky som premiérom!
    • Čo bolo,to bolo.Aj Havel mohol kormidlom kvedlať lepšie.Pre nás,nie pre lumpov.
  • Kostelecké Burešovy uzeniny už kupovat nebudu, bylo by mi z nich na zvracení.
    • Děkuji,zbyde jich víc na mne.
  • Nevíte náhodou, proč ho zeman tak protěžuje? Že by o něm něco věděl ? *14* *14* *14*
    • Něco jako,že by Babiš měl na Zemana kostlivce v almaře?Blahopřeju,teď se mi rozsvítilo a objasnilo logiku posledních desítek týdnů.
    • Co znamená slovo "protěžovat"? Spisovná čeština to rozhodně není. Negramoti to používají docela často, ale já si nejsem zcela jist významem tohoto výrazu. Na druhou stranu jsem slyšel názor jednoho jazykovědce, že tato podivná zkomolenina je používána negramoty poměrně často, a lze ji tedy vlastně už považovat za české slovo a dokonce i hloupí čeští novináři jej používají. Stejně by mě zajímalo, co to doslova znamená.
      • Máte mezery "Snílku".Toho jazykovědce bych chtěl poznat.To slovo znamená,že chceme zvyšovat váhu věhlasu osoby nebo jeho názorů.Čili tuto osobu "protíhovat".Víc snad netřeba.
        • Tak tuhle teorii slyším poprvé. Ale nemá se náhodou místo podivného slova "protěžovat", používat spisovné a věky prověřené slovo "protežovat"? No prostě něco jako od "protekce".
          Comprendes?
  • Tohle všechno..má své jasné načasování, účel i cíl, který má i vytušený směr odkud asi tzv. vítr fouká i proč !..Babiše to může sice pošpinit, otrávit, zdržet, ale rozhodně už ne totálně zničit..Navíc., nikdo dnes nemůže, nikde ani zaručit, že Babiš už je možná dávno pod vlivem a tím i pod jistou "ochranou" spíše té "druhé strany"..a tohle vše.., už je jen taková politická hra na kočku a myš., kde výsledek je už v jisté relativitě stejně tak či tak dán., ať už to dopadne jakkoliv.. Tady už zřejmě nejde ani tak o Babiše., každý je nakonec nahraditelný., ale o to., čí vlivy i zájmy.., tu budou nakonec prosazovány, pomoci "naší" sněmovny s.r.o. i různých kolaborantů a sabotérů..s nápovědou, že..většina pokynů., či spíše příkazů a různých "doporučení"..vůči naší malé zemičce, jsou hlavně z Německa, USA i Izraele a jejich bank atd..a nebo naopak, pod vlivem ze surovinové Moskvy a nyní už i světově ekonomické Číny..My totiž svoji "vládu", na rozhodování v zásadních věcech..už desítky let ani v podstatě nemáme a nikdy jsme ani moc v historii vlastně neměli..Většina politických linií a směrů., se odehrává tzv. zvenčí a z velkých bank., co díky půjčkám a dluhům jiných., ovládají i daleko větší a mocnější země., než jsme my a nějaký oligarcha Babiš atd., bez rozdílu jestli byl jen v nějaké evidenci Stb., či přímo aktivně v Stb., což by i u mnoha jiných.., se poznalo o hodně víc., kdyby se spíše otevřely archivy KGB v Moskvě., kde bychom se pak asi všichni hodně sakra divili !., kdo, kde, všude i u čeho byl..a dnes si hraje na "křišťálově čistého" a "čestného"..
    • kdysi do Rudého Práva? Museli jsme ho tehdy povinně číst před hodinami občanské výchovy a ten váš styl jako by stylu tehdejšího Rudého Práva z oka vypadl. A co se týče archivů KGB, tak až do svého odchodu do důchodu někdy v roce 1984 je už otevřel jistý pan Mitrochin. Vyšly o těch archivech dvě zajímavé knihy: Neznámé špionážní operace KGB - Mitrochinův archiv a další pod názvem KGB a studená válka. Doporučuji.
      • Ne ne..my jsme doma dělali s Rudým právem "jiné věci na WC"..Velmi úsměvná pravda ale je, že paradoxně právě díky Rudému Právu a tím i komančům !..skutečně vděčím za poměrně mnoho peněz i první podnikatelské nápady., protože jsem je sbíral, vozil na dvoukoláku do sběrny celé roky, už jako školák., dělal si i "účetnictví a podnikatelský záměr"..za to si později koupil Simsona, což v té době byla slušná "tuzexová" mašina a i jiné věci..a později to všechno., vedlo i ke skutečnému podnikání, ještě za totáče tzv. pod podnikem a pod nár. výborem., když to bylo už možné, sice těžce a pro komanče podezřele., ale už to nějak šlo..a změnilo mi to úplně život už tenkrát., ještě jako mladému cucákovi na desítky let..do postupně velmi slušné, životní úrovně v několika oborech..,ale to už je jiné téma.
  • Samotný prolhaný, slovenský, estébácký, podvodník by snad sám o sobě ani tolik nevadil. Fatálním problémem ale je 30% českých voličů s velmi chabou inteligencí.
    • Při chabé inteligenci 30% českých voličů byste se zařadil kam?Dobře se zamyslete,protože úměrně % Vaší skupiny voličů klesne i Vaše inteligence oproti těm 30% chabých.
    • Je vidět, že moc toho nepamatuješ. Každý kdo měl co dočinění se státní službou byl evidován . To neznamená , že byl estébák . To si pleteš pojem s průjmem. Každý stát si hlídá své úředníky . Myšlenka , že pracuješ ve službách státu a nikdo tě nehlídá je velice najivní.Být evidován neznamená být vinen. Tak že dost urážek a fakta na stůl jinak ticho. *8*
      • ANO, jak říká zeman - držte h..u. *14* *14* *14*
      • "Každý kdo měl co dočinění se státní službou byl evidován "
        >
        Píšete nesmysly.

        K 31. říjnu 1989 evidovala Hlavní správa kontrarozvědky (II. správa SNB) 1575 agentů, 5 rezidentů, 112 konspiračních bytů, 82 propůjčených bytů a 1292 důvěrníků. Regionální složky StB (KS StB v českých zemích) registrovaly 7250 agentů, 178 rezidentů, 794 konspiračních bytů, 538 propůjčených bytů a 7384 důvěrníků.

        Jinak nevím, proč mi tykáte. Kozy jsme spolu nepásli a pokud jste byl třeba vy nějak činný u StB, ani to nedává důvod, abyste každému tykal. Díky za pochopení.
  • Větší tandem gaunerů, jako je dnes na Hradě a ve Strakovce, tu snad nebyl ani za komančů!?
    • A že jste ve volbách prohrál?Zamyslete se.I nad sebou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit