Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • že tady to naprosto nikomu nevadí. A nevadí ani Čapí hnízdo. A nikdy vadit nebude. Protože kdyby tady nepřišel Pan Babiš, tak si tady doživotně budou předávat smečky socanů a ODSáků veslo. A budou si přikrádat buď víc nebo míň. Ale furt.Ale Pan B. s nimi udělal pořádek. Zejména ale - za svoje.Celé si to zafinancoval sám.Těžko pro další peníze. Proto mu ty partičky extragaunerů nemohou přijít na jméno. A to je dobře.Takže Vivat Babiš!
    • Mluvíte mi z duše,chlapče.
    • ..."doživotně budou předávat smečky socanů a ODSáků veslo." to je presne akorat neni treba volit misto nich Koblihare to mi prijde sebemrskačství!!!
    • Akorát že Babiš si nahrabal ze všech nejvíc, ca 100 miliard. Kam se na něj hrabou ODSsáci s ČSSD. Tak třeba Kalous se 20-ti miliónama, Ne bo chudák Čistej Standa s 1,5 milionem. *6* *7* *8*
    • Ironii a černý humor miluji. Ale máte to trochu kostrbaté. Já bych to ještě učesala.
  • Andreje Babiše k údajné spolupráci s tajnou policií coby agenta s krycím jménem Bureš získal nadporučík StB Július Šuman. Ten ale v původním líčení u bratislavského okresního soudu prohlásil, že tato informace není pravdivá a že Babiš k StB naverbován nebyl.
    Ústavní soud prohlásil, že svědek je nedůvěryhodný! Proč? V roce 1980, jako příslušník STB důvěryhodný byl? *3*
    O čtyřicet let později, jako svobodný občan, už důvěryhodný není. *11*
    • Myslím,že nemáte dobré informace.Rezident,který Bureše získal a řídil dokázal vykázat náklady na večeři a pohoštění s ním v době,kdy byl prokazatelně na zahraniční služební cestě.Proto mohl být Babiš zneužit jako "černě" vedený agent ze zištných důvodů.Asi tak jako "černí" zaměstnanci,za něž si zaměstnavatel také inkasuje "černou" mzdu.
      • Mám stejné informace, proto se divím rozhodnutí slovenského ústavního soudu, podle kterého jsou bývalí příslušníci STB nedůvěryhodní.
        Před 40 lety, když byli ve službě a psali tyhle nesmysly, tak důvěryhodní byli.
        STB byla prohlášena za zločineckou organizaci.
        Takže slovenský ústavní soud prohlásil, že raději bude věřit zločincům než svobodným občanům. *14*
  • No když teda nemám volit Babiše, tak budu volit Okamuru. Ten je vlastně lepší než Babiš, vše říká na rovinu a říká to, co si myslí a cítí. Konečně se už nemusím trápit tím, koho budu příště volit. Jedině Tomio!!! Za pět let Tomio na Hrad!!!
    • Blahopřeji,vykrystalizoval jste.Ale radši tento způsob vývoje opusťte.
  • Před převratem jsem byl na vedoucí pozici a měl jsem jako vedoucí provozu za povinnost i když třeba nějaký nemakančenko nepřišel do práce během tří dní tak moje povinnost byla zavolat SNB a ti si ho našli. No a když tohle někdo udělal třeba třikrát tak šel sedět ale do basy kde musel pracovat a ne jak dneska ,že mají v base i uklízečky !!!!!! Takže jsem asi taky
    "konfident " STB !!!!!
    • Co to tady zkoušíte? Jestli jste byl před převratem na funkci vedoucího provozu, tak jste nejspíš měl i legitimaci KSČ a taky VÚML a moc dobře jste věděl, jaký je rozdíl mezi nahlášením absence podřízeného pracovníka a spoluprací agenta s StB. Je možné, že teď už to nevíte, s věkem přichází kromě jiných neduhů bohužel i demence, no jo no, co se dá dělat, že?
  • Omlouvám se tady všem, za bludy, které jsem tady napsal *16*
  • Kdo vyjel na Západ převážně ředitelé podniků museli po přijezdu podat zprávu.Proto každý,kdo často vyjížděl za hranice měl svého STB.To bylo na velvyslanectví a jinde.Proto i pan Babiš byl v evidenci.jako pracovník zahraničního obchodu.Proto nechápu tolik pokřiku pro nic.Slyšel jsem vEU Babiše mluvit anglicky a byl jsem na něj hrdý,že nepotřeboval tlumočníka.Přestaňte to v tomto státě vše překrucovat.Babiš toho udělal pro tento stát tolik,že po podvodném roku 1989 jako nikdo.Budeme ho volit a Okamuru také.Konečně tady nastane demokracie a pořádek a ne plácání prázdné slámy.Věnujte se této kolonii EU a USA je to tady o život a nejen padajícími mosty,nekvalitními a v zimě neudržovanými silnicemi a chodníky.Je toho dost co je tady k horšímu než před r,1989.Ale máme banány,které nejsou vhodné pro starší lidi atd.A navíc stojíme ve frontě na ÚP na podhodnocenou práci.
    • Pročítám diskuzy a zjistil jsem,že mám -10 bodů a 7+.Máme demokracii a proto pindám,že pindám a o věci nic nevím.Proto jsem psal,že je třeba zdůvodnit proč tak konám,co se mi nebo část nelíbí.Myslím ,že by pak diskuze měla úroveň.Jinak je to plácání prázdné slámy.Zajímejte se raději o taxikáře,kteří vás mají na háku.Politici nekonají a jste rukojmí těchto lidí.ˇNapsal jsem,že život v tomto státě začíná být problém.Jsem rád,že jsem nemusel často využívat služeb těchto lidí.Když jsem viděl na Ruzyni knížečku,kde bylo napsáno cituji pozor na pražské taxikáře,protože vás šidí.konec citátu.Tak jsem se styděl a jel s příbuznými raději sociálkou.Jednání na Ruzyni bylo hnusné.Věřím,že uber bude mít větší zisky.Stačí si sednout k nim a bude od těch neslušných klid.Ta paní ,která má prostor v televizi snad z národa dělá blbce.Co obsazování cizího majetku to vám také nevadí.?Myslím,že pochopíte až se vám to stane osobně nedostanete se včas na letiště,na pohřeb,na svatbu,do nemocnice apod.Pak bude možná poměr obrácený.Kdo platí ty mladé lidi na střeše?Zdá se vám to málo jak se tzady žije v tzv.demokracii a svobodě ,mě ne!.
    • Souhlasím s Vámi.Mohou za to především politici,kteří z něho před volbami měli husí kůži.
    • Když za bolševika, náhodou, vyjel na Západ, třeba soustružník , nebo manšinfíra, byl volán na osobní oddělení, toho kterého podniku, a chtěli po něm vyjádření s kým mluvil, kdo ho kontaktoval atd. Byl o tom sepsán záznam a ten se posílal na Stb. Nikoli tedy, že by člověk chodil přímo na StB. To chodili jenom binzáci , udavači a agenti. Navíc Bureš práskal za odměno. Na to měli estébaci fondy. Tak tady neoblbuj, bolševiku zasranej.
      • Odkud víte experte "TOM231",že Babiš práskal?Vy jste byl tehdá v aparátu StB?Nemohl byste pomoci ÚPN a ministerstvu vnitra na Slovensku,kteří si s tím neví rady?
      • Ty o tom máš nějakej přehled.
    • Hlavně si pod sebe podvodně nahrabal 100 miliard, když dře dělnickou třídu, a prodává předražené a nekvalitní potraviny. *1* *1*
      • A co Vy "Kočičáku" na pana Kellnera,Bakalu?Taky je statečně odrovnáváte za okrádání dělnické třídy?Máte buď mezery nebo přiblblou zaujatost proti Babišovi.
        • Klid, tito tzv. demokraté jsou ve skutečnosti placení olizovači řitního otvoru váženého pana Bakaly. To je naprosto průhledné a evidentní. Babiš, Zeman a Okamura jdou tomuto "poctivcovi" po krku, tak si tento pan "Poctivý" zaplatí smečku bezcharakterních zrůd, kteří pak pro něj dělají špinavou práci na sociálních sítích.
  • havloidní pakáž pořád jede na stejné notě a plive lži a nenávist. No, aspoň mají smysl života *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit