Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za takovou sněmovnu se stydím i já a udivuje mě,koho jsem tam zvolil.To co se předvedlo při opakovaném hlasování nesmyslů,jaky podal neschopný ČSSDák Urban nasvědčuje tomu,jaké divadlo ČSSD hraje a v takovém případě tam nemá co dělat.Člověk,který zapříčiní rozkol ve straně a dokonce ve sněmovně nemá v politice co dělat a nevím co tam Urban ještě děla a proč nepodá demisi a netáhne praskat nesmysly svým šedým knírem někam na vesnickou samotu.U mě a mé rodiny je konec s hlasy pro ČSSD ,tato strana zklamala po všech strankách.Babiši máš nové stoupence a není nás málo.
  • Babiš je momentálně jednička v naší politice, odhaluje zloděje a moc mu fandím!
  • komunistická rodinka čobola je nejlepší na světě prej byla vyhodnocena cenou co mám v kapse to se počítá a co neukradnu to nemám a připravuje se nová cena dotace na všechno.Naše celé-brity připravují novou inseminaci "Kobliha v hubě čecháčka"

    http://euro.e15.cz/archiv/kdyz-miki-donasi-na-svarece-1040758
    • knechte blbej
  • Já čtu jen příspěvky,které nejsou jako anonym,ostatní mně nezajímají,kradou se tady nicky atd.Píšou zde i retardovaní lidé ,kteří se domnívají bůhví jak nejsou chytří.Pište pod svým mailem a nikdo vám nic nevezme,jen to chce odvahu,která českému človíčkovi chybí,jste pořád připosranní.Pod přezdívkou si tady každý hraje na hrdinu,posserové.
    • Retardovaný jsi tak jedině ty doktore a sám máš kradený nick a píšeš jako anoným.Myslíš že když jsi doktor,tak jsi ten nejchytřejší pod sluncem.Zamysli se nad sebou,posera jsi jedině ty.
    • Tak se pekne predstav, ne jen pod nickem, ale pod jmenem a taky muzes uvest telefonni cislo a potom muzes psat neco o posserech, ty possero. Takovou hovadinu by mohl udelat jenom pacient nejake hodne zastrcene lecebny. *1*
    • ... a ty se konečně nauč psát, nudle :)))
      • že by z HALO NOVIN nick--smrad,či prdbolševika apod.přesídlil na tiscali ?? Podle stylu vyjadřování,urážení,napadání -bez jakéhokoliv argumentu,hledá hnidy a vši ,jen on je IQ a ostatní jen Q a někteří ani to podle něj.
  • Babiš je momentálně jednička v naší politice, odhaluje zloděje a moc mu fandím!!,
    • Jourová předala Sobotkovi guláš v hrnci, pěkné!!
    • ... tvůj pravdivý názor mezi tou chátrou zde (čest výjimkám) neuspěje, ale to je jen dobře :)))
    • Je to náš soudruh a toho přece nikdo nepráskne a když se to provalí, tak ho žádný náš soudce neodsoudí.
      • Zatím to tak funguje, demokracii máme pod palcem!
        • Zlodeji nicku!!!
  • Babiš je náš komunista a proto ať krade. Já mu fandím!
    • Pusinko, Ty jsi piocha i dnes! Nepředváděj se!
  • Vsak rezignovat muze, nic mu nebrani. Vlastne jo, to hluuuboke koryto, co je u nej prilepenej na vecne casy. *1*
    • ... máš neuvěřitelnou výdrž zdegenerovaného primitiva :)))
      • Degene.
        • ).(
          • 3,14co!!
  • Já Babišovi fandím protože je náš a kdo umí krást nejlíp? My komunisti! Je to můj kůň!
    • Právě proto že je náš a nejlíp krade by si měl dávat většího bacha!
      • Zlodej nicku!!!
  • ovce hýkají blahem
    Babiš si přihrál další miliardu na "podnikání"
    • Babiš je náš borec!
      • Zlodej nicku!
  • KIMCID
    Může.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit