Přejít na výpis diskuzí

Babiš si pochvaloval setkání s Trumpem. Mluvili o obchodu i plynovodech

8.3.2019 5:33
šar 34 příspěvků

Americký prezident Donald Trump ve čtvrtek ve Washingtonu na setkání s premiérem Andrejem Babišem pochválil Česko jako inovativní zemi. Politici spolu jednali o obchodu či o energetice, ve společném prohlášení podpořili svrchovanost a územní celistvost Ukrajiny, stejně jako pokračování sankcí proti...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To je zase potupa pro českej národ. My prostě musíme za každou cenu nutně někomu lízt do řiti. Ne jenom lízt, ale pořádně tam tu svojí palici zavrtat a ještě poděkovat, že nám Čechům to bylo povoleno. Když už to po nás po dlouhých desetiletích nadvlády nechce Rus a je ochoten se s námi aspoň vzdáleně, tak trochu, bavit jako rovný s rovným, tak teď ze sebe děláme dobrovolně lokaje a neg.y sami. Prostě jen tak. Prostě dostaneme jen mazáckou pochvalu, tedy "příjemné" zabrnkání na ucho od strýčka Sama a my z toho pouštíme větry blahem. Snad nás aspoň amíci nebudou bombardovat, jako Srbsko. Nenechte se mýlit, Srbové byli v rámci Jugoslávie po jistý čas také miláčci USA, když nechtěli držet basu s Rusem. To jako fakt není možný, aby jsme byli hrdý národ, aby jsme si vše vyřešili sami mezi sebou, aby jsme sami naše zločince chytli pod krkem a zatočili s nimi? Že by byl benzín o polovinu dražší? Že by byl chleba o polovinu dražší? No a co? Národ, který si neváží sám sebe, který nerespektuje mnohasetletý odkaz předků je odsouzen k degeneraci, záhubě a zániku. Fakt je ten, že spousta lidí má jiné starosti. Jsou vynervovaní, utahní z práce a na budoucnost svých vlastních dětí nemají sílu myslet. Uklidňují se pohodlnou myšlenkou, že ono to nějak (dobře) dopadne. Jejich dcery určitě nebudou muset nosit burky, nebudou se vdávat v deseti letech za nějakého musulmana. V televizních seriálech a reklamách předstíráme štěstí a bezstarostnost. Hezké hloupé šťastné a naivní manželky se usmívají na stejně hloupé šťastné a naivní děti. Ale realita je jiná. Sami strkáme hlavu do písku. Výhled do budoucnosti je chmurný. Ve finále se o naše území a dcery serve americký sionista s musulmanským fanatikem.

  Babiš mě nepředstavitelně zklamal. Ať táhne odkud přišel, ubohý miliardáříček. Musím si odplivnout, fuj tajbl.

  • Největší potupa pro český národ jsi ty tobě podobní trotlové.
   • Tvůj fotr lezl do zadku Rusům a ty bys teď rád pokračoval v tradici, akorát že tentokrát do US ass, že? Holt tradice je tradice. Největší rusobijci a komunistobijci jsou jejich bývalí lokajové, přisluhovači a práskači. Viz. náš premiér a tvůj fotr.

 • KIMCID
  Dobré foto. Zkrze mě k  vám proudí pozitivní energie :D
 • Babis se setkal v Bilem dome s Trumpem a Zeman na Hrade s rusakama. Co k tomu dodat ?

  • Aspoň se zase pořádně vožral. Už umí chlastat jako Ivan.
   • No a ty si čichneš k zátce a jseš na šrot.

  • KIMCID

   Nic říká se tomu mezinárodní vztahy,ale to ty nepochopíš.

 • Mocenská osa Washington-Praha je jen nerealistickým přáním. Míti zvláštní vztahy se strýčkem Samem za stávající situace prostě nejde. Babiš udělal maximum možného. Navíc strýček Sam už nechce vodit Evropu za ručičku. Do čela Evropy se dostali zlobiví politici bez intuice a občanské odpovědnosti typu Junckera, Merkelové či Macrona. Amerika se nezříká své odpovědnosti, ale nemůže být donekonečna shovívavá vůči skopičinám partičky Merkelová a spol.
 • To jsem zvědavej, co na to naši bolševici. Jestli už se konečně probudí a budou opět starými dobrými bolševiky, anebo zůstanou línými vypasenými vepři na krmníku.

  • Leda bys je denně zalejval živou vodou, zombáky.
 • josef.chmela

  S teroristy se nejedná ani nevyjednává.

  • Ale bojuje!

 • Babiše jsem volil dvakrát za sebou. Příště ho volit rozhodně nebudu. Babiš se spíš než o republiku stará o to, aby nešel on a jeho manželka do basy. Z Babiše se stal servilní čokl, který se radostně otírá o nohy svého amerického pána. Amící si vodí Babiše pěkně na nudli. Když budeš absolutně poslušný, splníš nám každé přání, tak ti zařídíme, že do tý basy nepůjdeš. Ale ještě musíš udělat tohle, to a tamto. Hlavně vypakuj Číňany s jejich levnou a kvalitní technologií 5G a kup si naší dražší a ne tak dobrou. Ale my to ještě vypilujeme. My tu technologii ještě ani pořádně nemáme vymyšlenou. Ale to to nevadí. Jen co to vykoumáme a připojíme nějakého trojského koně, musíme přece vědět kvůli vaší bezpečnosti, co se u vás děje, tak vám to hned prodáme. Bude to sice dražší, ale zato horší. A to se vyplatí.

  Taky musíš utnout vztahy s Ruskem, to dá rozum, ne? Už od Ruska nebudete brát levnou ropu a plyn, ale budete si kupovat naší ropu a plyn, samozřejmě aspoň o 30% dražší. A to se opět vyplatí. Navíc nám pomůžete zachránit náš dolar, ten bezcenný potištěný papír. Co bychom si počali, kdyby ho už nikdo nepotřeboval? My máme toaletního papíru dost. No, lokajů máme zatím dost, tak snad ten dolar ještě nějakej ten pátek udržíme nad vodou.  Prostě Andreji, vy musíte koupit ty naše počmáraný papírky za vaše koruny a my vám pak za ně všechno prodáme. Třeba ten Westinghouse, co se nám jej podařilo po socialisticku zachránit. Jinak socialismus nemáme rádi, to teda ne. A Andreji, nedělej si starosti, ta jaderná technologie od Westinghouse je poměrně bezpečná. Nějakej průšvih tak maximálně jednou za deset let.

  Takže Andreji, musíš nás poslouchat, my bychom vás totiž rádi tak trochu vysáli a podojili jako tu Venezuelu. Takže noty máš napsaný a teď koukej řezat domů a koukej poslouchat. Nezapomeň na basu. Tvojí krásný manželce by se tam taky nelíbilo.


  S politováním musím konstatovat, že řeči pirátů o vydíratelnosti stíhaného premiéra byla pravda. Kromě Kalouska a černo.rdelníků jsem za svůj život volil snad úplně všechny strany. Zprava doleva a zpět. Teď už mi zbývá jedině Okamura.

  • KIMCID

   Já ho nevolil a nikdy nebudu.

 • Trump kdyby nebyl drobet spřízněn s Českou republikou tak by o nás ani nezavadil. Jedna zapomenutá zemička s 10 mil. obyvatel. My Vám postavíme jadernou elektrárnu, nakoupíte letadla a vrtulníky třeba i nějakou vojenskou techniku, zemní plyn a ropu. Zvedneme Vám clo a vy nám za to budete platit. Vycucají nás jako Venezuelu, ale protože jsme drobet dále než Venezuela tak to budou mít těžší pokud ovšem jim zezadu někam někdo nepoleze. 

  • Komunisté lžou, jako když tiskne - to je známá věc!

   Zapomínají, že dosuď žijí pamětníci jejich pustošení Československa v letech 1948-89 - kdy úspěšná průmyslová odvětví na příkaz Moskvy dávali do - v podstatě rozvojových - zemí (takže zavedená výroba traktorů, autobusů a třeba i šicích strojů se přesouvala do Polska, Maďarska, Rumunska a já nevím kam ještě) a z českých výrobků se přes noc staly šmejdy, vyráběné lidmi z doby kamenné!

   A že víme, jak Venezuela je především obětí okrádání státu Maduerem a jeho klikou - jejich (osobní) konta v zahraničních bankách mluví za vše!

 • Zaplať Pán Bůh, že k setkání došlo.

  Významnější jsou ovšem jednání na ekonomické a bezpečnostní bázi...

  • Tedy pne Janáku opět jste se vzbudil do formy. Gratuluji. Všechno tučným písmem a s vykřičníkem. Pokuste se malinko promyslet i obsah. To jistě pomůže. 

 • Hradní prognostik je na prášky!Soudruha z východní  říše mu nepustili do Čech,Bureš se mu utrhl ze řetězu .To chce jednu Becherovku navíc.

  • KIMCID

   No na prášky je určitě Kalousek ten musí doslova vařit. :D : D

   Jinak jedna zajímavost:

   https://www.novinky.cz/domaci/499228-babis-daruje-trumpovi-pistoli-cz-75-s-rokem-narozeni-americkeho-prezidenta.html

   • Kalousek to má, s největší pravděpodobností, zcela na háku.
    • Zlej Žid nemá nikdy nic na háku.

    • KIMCID

     Pochybuji ten nemůže Babiše vystát

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit