Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo nikdy nepodnikal nepochopí.Nechci nikoho urazit a proto už více,no coment.
  • V tak velkém podniku nelze uhlídat všechny zaměstnance,kdo chce krást vždy si cestičku najde a je jedno v jakém oboru nebo na jaké pozici pracuje.V naší zemi se krade dnes a denně ale Agrotec je ted momentálně více na očích.Tím samozřejmě nechci nikoho obhajovat ale něco jako kolektivní vina už snad u nás dávno neplatí.Zlodějina je vždy o osobnosti a charakteru.Příležitost dělá zloděje a ne každý to ustojí a podlehne a to platí všude,vždyt u nás to známe velmi dobře i z dob minulých napříč celým politickým a podnikatelským spektrem.
  • Vážení diskutující,
    stala se zde podstatná změna v politice. Pustili jsme lva z klece. Uvidíme.
  • To se zahraje do autu a každej bude čistej.
  • bude ten makající křišťál Babiš rezignovat?Hlava mafie nic víc.
  • Panu Babišovi věřím, přestože jsem ho nevolil. Jestli ve své snaze o nápravu naší ekonomiky vytrvá, bude dobře. Protitlak bude veliký.
    • Babiš je, zatím ten nejlepší od revoluce ......... jestli ten s tím zde nepohne pak už nikdo,.
  • Ubožejší nadpis jste pane Poláku nemohl vymyslet??? Co má Babiš společného se "dvěma" zaměstnaci z deseti tisíc? Lumpové jsou všude.
    • A ty si připadáš jako inteligent? Babiš, který na ministerstvu financí zaměstnancům hlídá každý hajzpapír si nevšiml 300mega za své peníze? Ale chápu tě. Za Nečase jsi platil za den v Bohnicích 100 kč. To je důvod k nenávisti
      • Inteligente mývale, schválně tady pšoukni, za kolik by jsi chtěl ty nákladáky ty, když tady plácáš o 300 mega. Mám dojem, že bys chtěl zadarmo a když někdo za ně vzal prachy, tak je zločinec, že jo! Jinak mám dojem, že nevíš vůbec o jádru věci nic a jen pouštíš plyny, tedy metan.
  • Takhle se řídí firma. Zisk shrábne šéf. Bručet jde zaměstnanec
    • ale,já jako šef budu chtět taky výsledky a to že zaměstnanec jde za hranu to je jeho problem.....
  • Tím bych se netrápil,pokud zaměstnanci jedou ve svinstvu tak si to vyžerou.Já také nemohu zato,že můj zaměstnanec něco podělá. *14*
    • Mildo,některým méně chápavým to nevysvětlíš,blbost je vrozená.Souhlasím s tebou,každý z nás je snad svéprávný a šéf nemůže být u všeho a všude.
    • To vím, že tě to netrápí. Když pokladní vrátí na pětistovku místo dvoustovky, platí to ze svého. Když pokladna přečte blbě kód (zajímavé, že se mi ještě nestalo, že by to bylo v můj prospěch) jdou prachy firmě, ale ČOIka dá pokutu pokladní. Vždycky to odsere zaměstnanec. Estébáci se nikdy netrápili, a svědomím? K smíchu.
  • !!!!

    http://tribun.name/2014/04/08/vypalne-pro-bakalu/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit