Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oslík premiérem
  • Lidé nejvíce důvěřují Babišovi. Za ním se umístili Sobotka, Okamura a Roithová
    Důkazdebility českých voličů!!!
    A pak to má v tomhle bordelstátě za něco stát!!
    První tři místa největšíhovada současný politiky!
    Žvanilové, blbeček a náckovský populista, hnus!
    Po jejich "vládnutí" tu zbyde jen navršení státního dluhu o 3/4 bilionu (pro blby 750,000,000,000!!!!) minimálně! (bez připočtených úroků ke stávajícímu dluhu!!!
  • !!!!!!!!!!!!!!
    Věra Jourová tvrdila, že byla z MMR propuštěna kvůli tomu, že nechtěla podpořit projekt Bono Publico? Proti tomu mluví jednak výpověď JUDr. Krále z MMR, který otevřeně u soudu řekl, že byla propuštěna, protože lhala a byla líná! Takto ji ohodnotil Jiří Paroubek:

    „Tak třeba Věra Jourová byla mou náměstkyní na Ministerstvu pro místní rozvoj. Byla to milá dáma, já jsem ji sám prosadil do funkce náměstka ministra. Musím říct, že můj nástupce ve funkci ministra Radko Martínek za mnou záhy po svém jmenování přišel jako za premiérem a řekl mi, že by rád s Věrou Jourovou ukončil spolupráci, neboť je zcela neschopná. Já jsem mu to zatrhl, přišel podruhé s mnohem propracovanějšími argumenty a když přišel potřetí, tak jsem mu musel dát za pravdu a uvolnil jsem mu ruce.“
    http://pravyprostor.cz/pripad-josefa-marka-drive-ing-arch-marka-ricare-je-zrejmym-justicnim-zlocinem/
  • Babiš ukazuje celou dobu od vstupu do vlády, že chce šetřit naše peníze, proto mu důvěra zatím patří. Ale je omylem, když se Sobotka dostal na druhé místo, i když se značným ostupem. Je to "balič" jako doposud, kecal, slibotechna, kalič vody a ignorant. Pokud je na něm něco málo dobrého, tak to stejně jenom hraje.
    • vy jste zahovada boží? Důvěra v komunistu, estébáka, tuneláře a parazita Bureše?
  • Byla kdysi v Česku doba,kdy byl Klaus pro národ jedničkou.Dnes na něho většina národa nadává.Proto uvedené čeká stejný osud.
  • so to buzeranti,nic iné. *1*
  • Bodejť by né dyš sou to naši osvěčení soudruzi. Gdo jiný by mňél byt oblíbený dyš né mi komunisti. Gdo nevraždí s nama vraždí proti nám! Stavařům vždy suché ponošky!
  • Světová revoluce se blíží, ,
    lůza vyjde do ulic a bude si brát co jí právem patří nelze se divit že boháče zachvátila panika a začínají mít strach. Věci už ale došli tak daleko, že ani tajemný Bilderberg revoluci nezastaví.....
  • Manévry na Olšanských hřbitovech: Vojáci převážejí tisíce rakví. Co se děje?Některé schrány se již rozpadají, takže po převozu budou muset být opraveny.....
    • nojo pražáci mají vždycky výhody už pro ně opravujou i rakve......
  • ostapkotab
    proboha !!! jak muze nekdo tem prolhanejm zk#rv€ncum verit ???!!! *12* *12* *12* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit