Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V době rozhodující o podobě Evropy na několik generací a s možností zbavit se zlodějů z ODS a hlavně Kalouska,beru jako selhání hlavně Babiše. Takova možnost už nebude!!!
  • Tyhle dva budou dobrý živý terče v komunistický rezervaci.
    • Ty jsi zase tady, ty kokoťá palica.
      • Ty se zase nezmůžeš na vlastní nick a vlastní názor.
  • No jo,už ani třešničkám koblihy nechutnají... *1*
    • Už se koblich nažrali jako ty kokoťjá palica. Ty je ovšem žereš od svého chlebodárce Bakaly.
      • Ta chudinko zakomplexovaná...
  • PRAVDU MĚL KAREL KRYL :
    " - Demokracie dozrává
    . - do žaludečních vředů
    . - bez poctivosti, bez práva
    . - a hlavně bez ohledů
    . - a je to mýlka soukromá,
    . - snad optického klamu
    . - že místo srdce břicho má
    . - a místo duše tlamu!"
    A mohl by to zpívat znova - stav bolševického ohlupování trvá
  • Tak už ani komunisti nechtějí mít nic společného s tím čoboláckým podvodníkem.
  • Andreji nevzdávej to jsme při tobě a vládni sám ,lid se zrádci si vždy poradil.Tato země potřebuje vládu a ty na to máš.Dnes jsem viděl dámu Kalouska a byla to sranda,když tento hulvát promluvil.Ten jí musel mít jak z praku.Podvodnice s autem pro syna.Lid si pamatuje dámo knihovnice.Věří ti 30% občanů,což je dostatečná záruka.
  • JAK STÁTOTVORNÉ. Sice jste vyhráli volby , ale protože tam nejsme mi, tak tam nebude nikdo.!!! A budeme to blokovat tak dlouho, až se na nás dostaně. Bez koryta nejdu domů. Lidi a toto jste si zvolili za své zástupce. Jedině defenestrace udělá pořádek. *13*
    • ... napiš, co jsi měl na mysli svým dementním "mi", deb*le (já mám deb*lem na mysli tebe) :)))
  • Tak dlouho ohrnoval nos nad SPD a Komanči,az mu to zlomí politický vaz,muze se přidat do klubu dementov s Kalouskem. Od nás ve volbách už hlas nedostane,čo Bolo to Bolo,sorry jako. Zklamal.
  • Smečka ze zločinecké partičky KSČ (dnes se směšnou příponou M)se bojí podpořit dalšího zločince z vlastních řad - komouš-konfidenta babiše???
    Jak úsměvné!!!!
    Komouši vám už nepomůže vůbec nic. Jste jen parta zbytečných tvorů a 101,1% normálních obyvatel je naprosto jedno co pácháte za další zvěrstva. Za doby vaší vlády jsme si na ně zvykli více než dost. Takže podpořit čoboláckého koblihářského konfidenta vaši STB by bylo přece více než soudružské.

    101,1% tak vy jste to počítali vždy při volbách, že ano - účast 99,9% pro NF (což v překladu jste byli zase vy) 101,1% minimálně. *4* *4* *4*
    • xxx
  • Vrána k vráně sedá a zloděj zloděje si hledá.Všechno jedna verbež.
    • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit