Přejít na výpis diskuzí

Babišovi vyhovuje, že jeho nařčení ze spolupráce s StB bude soud řešit po volbách, míní list Sme

11.10.2013 10:23
28 příspěvků

Odročení soudního líčení o žalobě miliardáře Andreje Babiše kvůli evidenci jeho osoby coby agenta komunistické Státní bezpečnosti (StB) označil dnes slovenský list Sme za úspěch podnikatele. Případné zamítnutí žaloby slovenským soudem by mu prý mohlo uškodit v nadcházejících volbách v Česku, ve kterých...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pro čecháčky poctivec do morku kostí, co vyčistí politickou žumpu. Spasitel, co jim nadělí práci. Obětavec, který sám je za vodou a teď chce v potu tváře vytvořit i blaho pro všechny čecháčky. Nemalá část pravičácké populace mu na to houpne, protože pravičáci, jak již věděcky podloženo, mají sniženou inteligenci.
  Hnutí s ironickým nádechem v názvu „Ano – bude líp“, hnutí, které kupodivu nijak nevadí zarytým antikomunistům a pravicovým médiím, přestože je založené a vedené bývalým členem komunistické strany, nomenklaturním kádrem, synkem z rodiny náležící k vyšším kruhům komunistického režimu, spolupracovníkem, později dokonce agentem Stb. „Ano“, vedené natolik provařeným Slovákem, co by si na Slovensku ani neškrtnul. Jo, jsou to ale paradoxy.
 • At' je tomu jak chce, ale záhadní, posametoví miliardáři jsou tak trochu věcí podivnou, zvlášt' když člověk vidí, jak z jeho okolí podnikatelé šroubujou ve dne v noci a choděj s rukama až ke kotníkům. Přičemž, ještě ke všemu doba self-made manů spadá do období devatenáctého století.
 • Nedostavili se babišovi svědci. A bylo to celkem levné.
  • Je to zase úplně jinak, soudní mafie a modrý pták Pospíšil se snaží oddálit soudní výrok-
   pan Babiš je křivě obviněn !Jenže pan Babiš si to nenechá líbit a viníka najde a potrestá.
   Na druhé straně mu vyhovuje útok na presidenta a na SPOZ!
 • Rozhodně dnes už je lepší být bývalým estebákem,než současným odesákem,nebo straníkem nějaké strany,která se po komunistech prolhala k moci.Za zbídačení této země budou ti lumpové ,kteří se prolhali k moci a tuto zemi zbídačili platit tvrdě.Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek,tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.
 • kdo nespolupracoval s STB, není nyní v politice........
  • Ani prezidentům to nebylo na škodu.
  • není v ODS, TOP09 a v dalších modrých odnožích.
 • Já mám pocit, že je to zástupný spor, i kdyby byl, tak co? Víte, kolik podobných se v politice případně pohybuje. Ani o nich nevíme, o těch nejvýznačnějších určitě.
 • Budu volit Babiš, přece nebudu volit bolševiky. Aspoň to tady dřív zkrachuje.
  • ty už si je volil v podobě ODS a taky to tak dopadlo komiku
 • Vůbec nepochybuji o tom, že to Babišovi takto vyhovuje !!! Že by zase nějaká dobře známá "malá domů", nyní na Slovensku ? Protože PO úspěchu ve volbách v ČR - to již nějaký rozsudek nebude podstatný - další TRAFIKU už bude mít v hrsti a děj se vůle Boží i jiná, že jo !!!
  • Co trafiku? Jestli CIZINA ZAČNE ROZPLÉTAT PRIVATIZAČNÍ MACHINACE... BUDEME MÍT Z KOSTUDY KOPEC. jEN SI POROVNEJTE KDE VŠUDE "působil"... joj.Nebo si vážně myslíte, že mu jde o republiku... tůdle nudle.... nezapomeňte, že se začalo hovořit o kontrole "KLAUSOVY PRIVATIZACE"o dokazování původu peněz v ní použitých... a docela nahlas...Nebo si myslíte, že to koupení takového impéria může být čisté... o jé je... blahoslavení chudí duchem...
   • Bezpochyby jste bohužel nepochopil můj příspěvek, takže kdo je blahoslavený, o tom bych raději dál už raději nehovořil ...
  • Já věřím, že dříve , či později, na každého jednou dojde...všichni jsme smrtelní... :-)
   Prachy a možná i poslanecká imunita mu budou jednou k prdu... :-)
   Blbý je to, že do té doby tady bude škodit... :-(
 • My to v té začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravě vidíme asi tak: ti co mají dnes méně jak 35 let vědí kulový, jak to tady chodilo kdysi - nás vždycky dojme k slzám sledování diskuzních pořadů, kde jako historici vystupují absolventi politologie ve věku ca 30 let a dělají ze sebe chytrolíny na základě přečtení knihy zaměstnance husákový věštírny V. Klause o nutnosti kuponové privatizace... Kdo je starší a kapánek mu to pálí, tak musí vědět, že lidé, kteří volně jezdili do tzv. kapitalistické devizové ciziny byli za minulého režimu důsledně prověření a spolupráce s StB byla naprostou samozřejmostí - hlavně u služebních cest do znepřátelených kapitalistických zemí. Kecy o nedobrovolnosti spolupráce atd. jsou úplně zcestné a zcela mimo realitu - každý práci dostal kdekoliv, takže zrovna na zahraničním obchodě dělat nikdo nuceně nemusel... Skočit na kecy o nutnosti podpisu spolupráce s StB mohou právě ti 25-30 letí "historici". Ono není náhodou, že se nedočkavě čeká až vymřou přímí svědci a pak už se budou dějiny psát jen podle: Pružinských, Kožených, Kalousků, Divišů, Drábků, Nečasů, Koláčků, Paroubků, Janoušků, Bémů, Udženij, Topolánků, Rittigů, Dalíků, Vondrů, Mrázků, Ráthů, Kottů, Pancových a jiných co se přisálí na rozpočet Prahy nebo státu anebo na evropské fondy a zbytku republiky vykládali, že se o sebe musí postarat každý sám poctivou prací... Náš štajger vždycky říkal: "jak tak děcka sleduji tu Prahu, tak tam je víc zlodějů, odkláněčů a podivných privatizátorů než normálních lidí ve zbytku vytunelované republiky". A měl synek absolutní recht...
  • Tak to tam v Ostravě vidíte dobře. A v Praze nesjou jenom odkláněči, tuneláři, korupčníci, vexláci, kontraverzní podnikatelé, mafiáni, pseudoumělci, ale tu tupou masu tvoří především pražští lokajové.
   • Becherovka a jeho panoš doporučuje pražákům učit se německy, s holu zadnicí se to vyplatí.
  • Spolupráce ze STB nemusela být "samozřejmostí" - mohla se odmítnout, ale to by potom ten soudruh okamžitě LETĚL z toho svého (a pamětníci jistě ví, že většinou nadstandartního) "teplého místečka" (např. pozice vedoucí pracovník, umělec, zaměstnanec PZO apod.) !!! P.S. Nejsem 30 letý historik, ale pamětník oněch časů.
   • estébáci jsou hlavně v ODS, TOP09 a jsou to taky pěkný charakterový sv.ně. Kam vítr, tam plášť, ale ona zase příjde doba, kdy stáhnou ocasy a pěkně v koutě se zase budou strachy připosrávat.
 • Škoda. Agent Voda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit