Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan autor bude zřejmě zaujatý blbeček, který ve všem vidí problém a musí se do všeho cpát jako klasickej českej Pepa :D
  • Jen víc Babišů a méně Kalousků !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Babis = prachu se zbavis. *1*
    • Zlej troll ,pichus jak vuol!
  • Co tu řešíte???? Poďme sa ožrať.... *3*
    • nejrozumnější příspěvek *1*
  • Hlupákům stačí předhodit obrázek a trochu novinářských slintů a oni už se chytí.........
    • Tebe to juž nepustí!
  • Kdybyste všichni volili KSČM jako já, tak bysme tu dnes takové zprávy nečetli!!!!!
    • Kdyby byla skutečná revoluce, a ne "samet", už bys tu dnes nekafral! Žil bys ve vzpomínkách sovětských pracujících!
    • D e m e n t ů v naší republice s volebním právem je asi necelých 7%, takže přemluvit 93 % voličů je nadlidskej úkol. *1* *1*
      • Z těch 93 % už se většina hlásí k levici a na tebe sedmičko pravicová každý kálí. *1* *1* *1*
        • No, možná máš pravdu, já s takovou lůzou nepřijdu do styku, ale nic takovýho jsem neslyšel, tedy kromě vožralejch nádeníků v hodpodě, když odcházeli od automatů, kde prohráli 15 litrů a řikali, že budou volit komunisty. *1* *1* *1*
  • Nechapu proc porad drzkujete - volime si je tam - mame je tam :-)))

    Zaklad vseho je v lidech - dokud prumernej ceskej mozek nepochopi ze e musi makat a proste zbohatnou bez prae muze jen nekdo a ten neni z jejich tridy - bude to porad na hoxno :-DDD

    Blbost je vecna a bohuzel zavist a touha po majtku taky ...
    • lidé si prostě ještě pořád myslí, že o tom co se tu děje rozhoduje lid ve volbách případně referendech. Srdečně je lituji.
      • Ne, ne, soudruzi! O tom, bude-li zítra pršet či vítr vát, by ráda rozhodovala opět a furt
        bývaláí šestina světa!
  • Na tom obrázku je Vrchní Sekretář Jeho Nejtemnější Pekelnosti. Čte v Pekelném Deníku o tom co na Zemi dělá Babiš. Už má taky připravený kotel, Bilak ho vyčistil, nanosil vodu a naštípal dříví. *16*
  • To psal stejný BLB jako na VV.
  • *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit