Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babis nam nasliboval,ze se postavi proti cirkevnim restitucim,jak nastoupil do ministerskeho kresla,tak okamzite zapomel na svuj silb,stale se jenom hada se zlodejem Kalouskem.Tehdy kdyz KSCM vyzvalo vsechny politicke strany aby se hlasovalo proti teto zlodejine,tak sekta ANO hlasovala proti jako ostatni jine a CSSD se radeji zdrzela hlasovani.Potom Sobotka vyslal svickvou babu Gajduskovou aby jednala s rozezranym Satanem Dukou a jeho ancablem cernoprdelniku,bylo jasne,ze tato baba svickova nevyjedna nic.Gajduskova sedi jenom do poctu pomalu uz 15 let.Takze pro me je jasne koho budu volit proc jim nedat sanci.Budu volit KSCM
    • Chápu, soudruhu, že tě dráždí loupež tisíciletí, kterou provedli komunisti když oloupili církev o její majetek. Ale o tom co je zlodějina a že uloupený majetek se musí vrátit nerozhoduje Babiš, ale Právo, které existuje nezávisle na tom co si kdo myslí. To že budeš volit KSČ(m) dokazuje, že jsi zločinec. Možná by ti pomohlo kdybys byl na základě psychiatrického posudku soudem zbaven způsobilosti k právním úkonům.
      • Di do řiti s týma kecama Duko!!! *12*
        • Nejsi kapku cvaklý?
      • To jak píšeš dokazuje, že podporuješ zločiny a zlodějiny církve - i když je jasné majetek uloupený státu církevní " prostitucí " se za čas objeví bezdaňovými převody u Kalousů a jím podobným a zbytek se převede na stát Vatikán. OS vaším práve nesouhlasí 95 % obyvatel tohoto sprominutím státu. Toto " právo " je naplněním vlastizrady poslanců, kteří jej podrazem schválili.
        • Kam kráčíš s tím svým slepičím mozkem ? Moc Ti tam toho nevleze, jen fráze
          jakéhosi zakrslého a přiblbéhlo plk!
        • Opakuji, že Právo je objektivní kategorie, založená na jistých obecných kategoriích, které platí bez ohledu na to co si o tom myslí 95 % obyvatel.
        • 95% ??? Nikde není řečeno, že 95% národa nemůže být totálními hlupáky a gaunery . patříte k těm 95% ?
  • Nebýt v této zemi voličů, kteří volí Zemana, Babiše, Okamuru,Sobotku máme méně problémů. Stačí se na kteréhokoliv z nich podívat, když otevře ústa, vizuální dojem se potvrdí. Babiš je individuum, které nemohlo získat normálním slušným způsobem miliardy. Na to je příliš hloupý a primitivní. Bohužel, v této zemi občané nedovedou rozlišit mezi chytrostí a vyčůraností. Mezi tím je velký rozdíl, výše zmínění "politici" jsou vyčůraní, ale k chytrosti a inteligenci mají neuvěřitelně daleko. Věřím, že Babiš se podepíše sám na svém brzkém konci svou nepřekonatelnou blbostí. Ovšem, nebýt blbých voličů, nemuseli bychom se tímto blbem zabývat - a platit ho ze svých daní !!!
    • Zapoměl jsi na Fialu, Kalouse a Kchárla a spol.
    • Čemu se divíš, když tady převažuje stádo tupých ovcí, kterým stačí slíbit šťavnatější pííci a suchou podestýlku do chléva a jdou slibovače volit.

      P. S. Tiscali mi odmítl příspěvek, že prý obsahuje zakázané slovo pííči a piiče. Neví co je to pííce.
      *1* *1* *1* *1*
  • Babiš je tržní hraboš stejně jako tzv. podnikatel Berlusconi. Skupuje hromadně tisk
    takže se brzo dočkáme i Babiš TV uvádí zprávy.
    Představuje to nejhorší z naší společnosti - kariérista který bohatnul jak za komunistů
    tak i dnes. Ještě se drze tváří jako andílek a říká že nevěděl že díky rudé knížce na tom
    bude lépe. Telička a Komárek to stejné - dětičky kariéristů kteří se mají dobře furt.

    V roce 89 měl každý stejnou startovní čáru - to je největší lež. Tato vrstva měla protekci
    a hlavně majetek. Zatímco řada obětí znárodnění dosud čeká na vrácení svého majetku
    tato vrstva hrabošů si tu hraje na demokraty.
    • Konfident StB Bureš.
  • Oprava hrube chyby-skandaly
  • Mam Babise nekde a vubec vsechny politicke sekty,ktere se od 89 roku podileli na rozkradeni a vybrakovani CR.Babis je take jedne z nich.Prevleka si kabat jak se mu to hodi,Pred volbami sliboval,ze zakroci proti cirkevni zlodejine,nakonec delal mrtveho brouka.Neverim mu ani slo,je prolhany jako zlodej Kalousek.Take si myslim,ze oligarcha do politiky nepatri.Spoluracuje s USA firmou MONSANTO,zivi nas s geneticky upravenymi srackami.Mam rozhodnuto budu volit KSCM,kteraa od 90 roku nemela zadne skandali a navic proc jim nedat sanci.Horsi uz byt nemuze.
    • Ty jsi ale blb, ale nedělej z nás voly, volils je vždycky *3*
    • Neměla skandál? Co úplatky Dolejše?
      • Jaké ? Je to spiknutí MF. Především metoda práce ODS a Kalouse.
  • Babiš je náš!! *14* *14*
    • Ano je váš . Vás zlodějů a zločinců.
    • Babiš je nepřítelem myslícího a soudného občana......
  • Babiš už měl dávno kopat uran pro Temelín a ne jako ministr financí nadále zadlužovat Česko.Umí jen to,co uměli ti lumpové před ním.Pro sebe hrabat a zadlužovat další generace Čechů.Takže i po posledních volbách je to ve vedení Česka stejné.Stejný bor..l,jiné ku..y.
  • Jo a poslední dovětek. Uděláme kontrolu u pana Bureše. A co na to pan Bureš. Nesmysl, banda vyžírků co nic nenajde.Další budižkničemové. No já kdyby byl tak křištálově čistej jak o sobě pan Bureš tvrdí, tak bych spíš udělal opak. Jen konrolujte pánové , já nemám co skrývat.Nic nenajdete. Já jsem křištálově čistej, že ani křištál nemůže být čistčí. To už jsem někde slyšel, a ejhle ČSSD vyhráli volby. Mimochode, já nevolím a volit nebudu nikoho. Nejsem trouba.
  • je smutné, že Český národ nenašel mezi sebou slušné lidi a k moci se dostal cizák" který si tuto zem koupil, za pár drobných a za 5 vět, které dokola opakoval!
  • A co jste dokázali Vy...že tady kecáte,závidíte a těšíte se na sociální dávky... *14*
    • Nevzal jsem ani haléř soc. dávek. A ještě mě avíc tento s prominutím stát OKRÁDÁ na důchodě.
      Být o něco mladší tak již mezi vámi zloději nejsem.
    • Pokud Babišovi věříš,tak musíš být pořádné trdlo.Dojdi si k optikovi aby ti dal správné brýle.Pak budeš vidět o kolik zde vládnoucí banda Česko zadluží.Ty nasekané dluhy budou muset další generace zaplatit,nebo tahnout jinám a nezaclánět ve stávajícím životním prostoru a nebránit cizákům v rozletu.
    • To je přesně ono. Možná nic, ale aspoň máme svůj vlastní názor. Vy si asi myslíte, že když je miliardář, tak to už něco dokázal, mluví jenom pravdu a myslí to s váma dobře. No tak si to užijte a volte ho, co to půjde. Vy tady plkáte závisti a sociálních dávkách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit