Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do včerejška jsem si myslel, že ti marťani v parlamentu a vládě jsou důsledkem desetiletí trvajícího odloučení od skutečného života. Třeba ze současné vlády chemik a fyzik dvacet let nalezlí v poslanecké sněmovně, vládě či obojímm, nemohou tušit, o čem normální život je. Nic nedělaj (maximálně tunely či průsery státu), fyzik navíc přelezl jen ze školní lavice do lavice poslanecké, takže nikdy žádná reálná práce. Ale včera u Moravce mne sípající génius přinutil k zamyšlení. Ono to nebude jen odtržení normálních lidí od reálného života. Vítek tam zas tak dlouho není. A přesto by mu měla nějaká učitelka mateřské školky vysvětlit, že skončil a musí si najít jinou hračku. Je to asi celkově o sortě, která se do takových výšin tlačí a protlačí. Jenomže to pak pánbůh s námi, pokud nám taková generalita vládne a bude vládnout nadále... *10* *10* *10*
  • Bárta se téměř ničeho nedopustil, a je na tom hůř než Kalousek, Tvrdík, Vondra, Topolánek, Babiš atd. atd
    • Davam za pravdu,jen bych doplnil-GROSS PALAS BEM *12* *12* *12*
  • Kdo se díval včera na OVM a bude volit Bártu, či VV měl by se dát okamžitě zavřít do psychiatrické léčebny! Tolik přezírání a arogance nedokázal ani Topol s Klausem dohromady!!!
  • Jo nato spoléhá že případ dostane kamarádíček a zruší mu podmínku.Zmetek je to a celá ta sebranka...zatoto jsem nechrastil na Václaváku. *12*
    • Nejen za to,jeste za korupci,kradeze,dluhy,natahany sem rusaci,ukrajinci,vietnamci,podporu cikanum atd.... *1*
  • Tak to bude zajímavé. V Plzni bude mít "kvalitní" protikandidátku z ODS nějakou Krejsovou z pozadí postrkovanou Jurečkem. Nejlepší výsledek pro lidi by byl ten, kdyby se tito navzájem vymazali (nechci říkat rovnou vystříleli).
  • Udivuje mne ta drzost pana Bárty a jeho bývalé kamarily s jakou jednají , vysmívají se nám všem, myslí si, že s nějakou upocenou "policejní" akademií někde v Bratislavě, kterou snad vystudoval, zde bude dělat pořádky podle Vv?
    Usraní sopláci s pubertálními nápady budou orat s občany?
    Už aby zmizeli ze scény!
    Vypínám nahrávací zařízení! Zdar!
    • Bárta může jít - kam chce, třeba někam hodně daleko. Ovšem vidím to tak, že ho dost blbečků opět bude volit...
  • Tak prohnaného a prolhaného kariéristu ,jako je Bárta ,jsme už dlouho nezažili a že jich bylo o d r.89 požehnaně.Ten už měl dva dny být za mřížemi a s ním celá vláda ,včetně Klause !!!
    Kam tohle všechno spěje ? Vždyť tento člověk je překvapen ,jak dopadl,nyní kope kolem sebe a z lidí si dělá vyloženou legraci.Má zřejmě plány,.jak z toho všeho vyplout .To mu páni soudci opět dovolí ??????????
  • Tak jsem ještě nad tím trochu přemýšlel. Asi k tomu nedojde. Bárta bude muset mít alespoň přechodné bydliště v Plzni. Navíc si myslím, že VV jsou úplně odepsané a že na Bártu v době voleb již mnoho lidí nebude myslet. Tím, že bude kandidovat, pošle definitivně VV do propadliště dějin.
  • Zajimavy clanek...Nejsem ani v nejmensim obdivovatelem VV,uz jak jsem videl prvni vystoupeni bezinteligentniho Johna,tak se mi udalo zle.
    Ale nabizi se otazka:Co kdyz je Barta v pravu,a je tato kauza doopravdy na nej nastrojena?
    Vzhledem k tomu,co tady zaseli tzv.Chartiste po r."89 bych se tomu ani v nejmensim nedivil!!!
    • Nacionalisto, také mne napadlo něco podobného. Zajímavé však je, že VV jsou prodlouženou rukou ABL soukromé (?) detektivní agentury, popírat to může jen člověk neznalý. Dále VV jsou zjevně loutkami Klause: bachař Dobeš "nejlepší ministr školství", jehož odvolání Klaus odmítl, podivná figura Bátora, sám Bárta se o Klausovi vyjadřoval velice obdivně a uctivě. A Klausovi je známo, že je to agent Kremlu. Takže když si to dáme dohromady, vycházejí zajímavé spekulace.
      K té poslední větě, že "to tady zaseli chartisté po r.89" je třeba dodat, že pokud lze chartistům něco vytknout, tak to, že netrvali na potrestání komunistických zločinců. Ti se jenom oklepali a pokračují v komunistických zrůdnostech pod modrým a oranžovým převlekem.
      • No,jen jestli vedeni one Charty"77 nebylo vytvoreno pro to,aby az padne komunisticko-fasistycky rezim nemeli tito obcane-kolaboranti problemy s prechodem do novych funkci...
        Vzhledem k tomu,co na vedeni teto spolecnosti vyplouva po letech na povrch jsem presvedcen,ze ano.
    • zajimavý názor a pohled z druhé strany.

      ale kdo se má v tom bordelu tady správně orientovat?
      většinou to jsou ale negativa,a lidi otrávení a naštvaní.
      • Vono je to trosku jinak,lidi v drtive vetsine zmenu chteji,jenze kdyz vznikne jakakoli nova strana,tak ji kriminalni zivly z vlady okamzite znici,takze lide nevoli,nebo si vybiraji tzv.mensi zlo.JENZE ZLO ZUSTANE ZLEM!
        Kdyz se podivas na ksindl v parlamentu za poslednich cca 20 let,tak je to temer totozny!
        O tom,ze zde prevladaji mafianske praktiky me presvedcila CSSD,kdyz si za "odmenu" vybiraj odborove predaky na funkce-do EP estebaka Falbra,jako predsedu parazitickeho senatu Stecha.
        Pro upresneni v USA mafie ovladla jiste tzv.odbory(v minulem stoleti) v betonarskem prumyslu,a trvalo FBI dost dlouho,nez se jim podarilo toto uskupeni rozbit a postavit pred soud...
  • Kdy konečně naši politici pochopí, že jakmile se kolem nich "šustne" jakákoliv aférka, tak mají okamžité odstoupit a tím se jakákoliv funkce v politice zavírá. Komedie s vymetáním vlivných míst je pouze náš nebo Ukrajinský nebo Albánský,Bulharský a blízkovýchodní zlozvyk. Politická kultura je úplně v ....
    • máš zcela pravdu.to co říkáš by měla být slušnost.
      bohužel to funguje jen na západě.
    • Tak proc ODS-CSSD netlaci na *12* Bema,at odstoupi???
      • To nevím. Asi nechtějí, ruka ruku myje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit