Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem zvědav co na to řekne taťka šmoula. Hnůj je dobré hnojivo a už je to tolik, že by se vyplatilo rozházet ho vidlemi po polích.wxu
  • V ČSAV jazykové sekci se konala dlouho do noci velká porada.Akademikové nemohou najít správný výraz pro situaci ve vládě.Nic výstižného pro tento stav prý v češtine neexistuje.Možná tam sedí ještě teď,hlavu si lámou.Snad vypsat soutěž. *1*
    • vláda ne mocných nebo nemocných případně ne-mocných
      To je třeba dořešit. Hlavně ta pomlčka, ta dává akademikům zabrat.
  • Tak už konečně sdělte lidu,kdo a odkud vás platí.
  • Kde se vzala ta narávka? Jak k ní MF přišla? Mám li pár projevů Bárty, sestříhám dle potřeby i jeho pedofilní přiznání. To umí dnes každý pitomec.
    • Rozumím ti správně, že je Kočí vlastně slušná holka a že ta nahrávka byla sestříhaná, aby vypadala jako zrádkyně a ještě jako sprostá čůza? Aha, tak díky za vysvětlení.
      Jestli to nebude spíš tím, že měříš dvojím metrem. Je nad slunce jasněnjší, že tam nic sestříhanýho není.
  • Obrázek dnešních dnů.. Čemu se divit.. Nenadávám, nerozčiluji se, rezignuji.. Zlatí komunisti !!
  • Představitelé VV jsou opravdu snad pouze sebestřední. Jeden povídá, jak mu skáčen na ruku Klaus a druhý je dobrý kamarád s Havlem. Potom se není čemu divit, že ve vládě to vře. když dva nejchytřejší z VV mají tak vlivné poskoky.
  • Tak tady to máme, teď by mne zajímalo kdo klečí a kdo má pokrčená kolena, strejda to prý má rád a hezky tvrdě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit