Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... a ty bys jako chtěl pointu pochopit jak?
    • Jakou pointu? Jen se ptám, jestli to někdo z těch halekujících buřičů slyšel.
    • ... Aoyagu :)
  • Já bych mu doporučoval věnovat se dál profesionálnímu chovu jaků v Tibetu. Zde skončil.
  • Slyšel vůbec někdo ty slavné odposlechy?
  • Tak konečně. Ještě než se stal primátorem, tak jsem ho neznal. Když jsme ho viděli v jednom televizním pořadu, tak se mi zdálo, že je to někdo, kdo radí feťákům a hlavně dealerům,co a jak, až jsem se divil, že to televize vysílá. A dnes někdo říkal, že Janoušek na drogách zbohatl. Tomu se nechce ani věřit!!!
  • No to je sebranka. Jak se všichni šklebí falešně. Evidentně se nesnášeli od samého začátku, ale pro koryta se spojí s kýmkoliv.
    Svoloč, Klausovi pacholci. (_I_)
    Pozavírat!!!
    • Kdepak pozavírat...,to by ještě stálo další peníze..Normálně je poslat mezi lidi do práce pokud možno za skutečný plat v ČR ve většině případů 8 - 15 hrubého, aby si užili toho co většina lidí každý den a ti by si s nimi rozhodně rádi o spoustě věcí popovídali .... V praxi by si mohli odskoušet výsledky své dlouholeté práce s otázkami od lidí , kde a jak vzali na to všechno co mají teď tak rychle, když ten kdo dělá dlouhá léta ba celý život, nemá po tom všem pomalu ani na důstojný život a na "inkaso"..
      • Jó, každá svině, která se dostane ke korytu, se chce NAŽRAT!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit