Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrňavej darebák z modrého stáda zlodějů a korupčníků.Snad na něj taky dojde.
  • "Taaaaaaakovýho kapříka jsem letos chytil!"
  • Tak tentokrát Blesk přestřelil. Při koupi auta brát v úvahu pouze roční ušlý plat, je opravdu podivné. Přece politik, který byl v politice tak dlouhou dobu a kromě poslance byl ještě primátorem, mohl si našetřit ne jeden milion. Blesk zřejmě tuto žalobu prohraje, jako skoro každou dosavadní kachnu.
  • Klasika, Topol měl stejné, nebo velmi,velmi podobné tehdy od Dalíka. Takže Bém asi od kamaráda Janouška.
  • Držím Blesku palce,aby to ustál a pak to podání bylo v obráceném gardu.
  • No já slyšel, že jak byl vylezený na Everestu, ta cestou zpět všude pod tím kopcem uklízel. Tam vám je prý bordelu, tak si tam udělal melouch.
    Daně přiznávat nemusel, neboť se zná z dalajlámou. Pak se to líta z WV...jupijoooou!
  • Béma nemám rád, ale na rozdíl od našich novinářů není slabomyslným idiotem.
    Podle deníku Blask i podle tohoto článku by si průměrný občan ČR nemohl koupit ani Fabii, protože si na ní nevydělá v průběhu jednoho kalendářního roku.
    Většina lidí použije na nákup automobilu úspory za více let, nevážení redaktoři !
    • No panečku ty jsi ale pako. Kdybys viděl, kolik tenhle prolhanej zmetek utrácí, tak by sis za ty svoje kecy o úsporách musel dát přes držku. *5*
    • za vice let? ty mě bavis. kde pak bere penïze na vsechny svy vylety. jen za pronajem bytu dava mesicne 20 000kc,-
      • Koukám, že jste na tom podobně jako ti redaktoři. Takže ještě jednou - Béma nemám rád a rozhodně si o něm nemyslím, že je poctivec. Ale psát, že jeho jednoroční příjmy nestačí na nákup automobilu, a proto musí být zloděj, je prostě idiocie. Já nepsal, že Bém není zloděj, já psal, že ti novináři jsou úplní idioti.
        • Přiznal 780 000 a 152 000 odečti jeho výlety po světě, léčbu syna , rodinné výdaje a pokud je pravda taky jeho podnájem a seš v mínusu. To spočítá i velký idiotek. *2*
  • Soudruzi, je to zcela jasné - stromů je v tomto státě spousta a pevný provaz se prostě dokoupí. Jinak se těch buržujských prolhaných prasat nezbavíme, jedině krvavá revoluce může očistit tuto krásnou zemi od modrohnědého zlodějského prolhaného bezcharakterního hnoje
  • Na Pavlíka Cepínoviče Čomolungmu mi nesahejte - je to transcendentální myslitel, skvělý horolezec na Říp a hrdina Věků, ten je křišťálově čistější než výpravčí Gross, Řebíček, Janoušek a Řittik dohromady ... :-)))
    • Prdlajs, Gros se zmohl jen na pomocníka strojvedoucího. Ono na výpravčího nebo strojvedoucího je třeba minimálně středoškolské vzdělání, ale to nejde získat podfukem jako práva v Plzni. Jeden aby se dnes bál najmout si právníka...
  • No, tak si chvíli počkáme, než nám Bém vysvětlí, kde peníze vzal. Myslím si, že od strýce - je to přece tak křišťálově čisté, že... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit