Přejít na výpis diskuzí

Benzin v ČR zdražil na 36,42 Kč/l, nafta na 35,95 Kč/l

11.7.2013 13:07
4 příspěvky

Cena pohonných hmot v ČR v uplynulém týdnu opět stoupla. Nejprodávanější benzin Natural 95 zdražil od minulé středy o 30 haléřů na průměrných 36,42 koruny za litr a nafta o 28 haléřů na 35,95 koruny za litr. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny paliv dlouhodobě sleduje. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zas klasická dovolenková židovina. Tentokrát s výmluvou na bordel v Egyptě.
  • Na tom,že se bude cena pohoných hmot pro Česko nadále hlavně zvyšovat má největší zásluhu vlastizrádný gauner Topolánek.Ten když předsedal EU,tak ji celou,ve sporu Rusko a Ukrajina, nasměroval proti Rusku.Představitelé Ruska jednali zodpovědně,jako skutečně rozumní státníci.Sjednali dlouhodobé kontrakty s Čínou a ropovod družba nechají vyschnout.Nám se pak doprava tankery a nově budovanými ropovody značně prodraží.Sám Topolánek si zajistil takto pro sebe dobře placenou práci,na výstavbě ropovodů.Ale Čechy jeho lumpáctví přijde draho.Bylo by třeba,za vlastizradu,Topolánka.po revoluci vyšetřovat na mučidlech.Nelze přece zbídačovat národ Čechů beztrestně.
  • Tento nadpis mne už unavuje. Kdykoliv se to "někomu hodí", tak dojde ke zdražení. Ať už je důvod sebepitomější, hlavně, že to sype. Jezdit se musí a bude - takže toho zneužívají kmotři sedící na ropě. Tak už konečně nabídněte techniku a její provoz bez těchto šaškáren a zlodějin a bude konečně klid. Technika na vodík, elektřinu apod. existuje, jen ji "někdo uměle brání v rozšíření". Třeba cenou auta na el. pohon v ceně cca 1 Mega-což je na pleskanec po papuli. *12* *16* *12*
  • O prázdninách se dá dost ušetřit, protože není nutno vozit otylé děti do škol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit