Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Občana :
    "Nepochopím, jak ti slušní politikové, kteří ve vládě také jsou..."
    Mohl byste prosím jmenovat?
  • Obtloustlý Nečasi, plně s tebou souhlasím, slušnému člověku, který zaplatí všechno co má platit,
    opravdu moc nezbude, ovšem co přijde příští rok, to bude teprve bomba. Budeš pořádat charitativní sbírky, ty si plat ani úvazek nesnížíš, tak na to budeš mít
  • Jak může takový podvra%ták ještě být ve funkci?
    A co to jeho prohlášení, že odstoupí, až dosáhne dohody o majetku s církvemi?
    Tím jasně řekl, že se pakuje na celý život s bývalou mluvčí ministerstva vnitra Kosinovou...
  • "Řekni mi s kým se přátelíš a já hned z toho vidím, jaký jsi".
    Pánové Gazdík v tomto článku a Polčák před chvílí v televizní besedě, jako představitelé strany Vv
    jasně představili morální charater této strany i svůj, včetně prezentace toho, jak vážně to myslí
    s odstraňováním a trestáním korupce.
    Podle mého názoru by ve slušném politickém demokratickém systému případné odstoupení pana ministra Bessera nemělo být přijato a měl by být odvolán za zneužití důvěry ve funkci, která
    mu byla svěřena, a to odvolání mělo být předsedou vlády již učiněno. Nepochopím, jak ti slušní
    politikové, kteří ve vládě také jsou, mohou snést mezi sebou takový morálně politický marast. Vždyť ten stín amorality a podvodů padá přece také na ně.
  • A až předloží zákon o finančním vyrovnání s církvemi, bude jezdit na Floridu každý měsíc, kluk jeden šikovnej. Jo není ten Hrách bejvalej chartista ?
  • Pro důchodce,jen abys brzy nechcíp hlady!
  • Gazdíku je moc hezké, že to oceňuješ, ale nezdá se ti, že je to trochu málo?
  • Vláda grázlů a korupčníků. LIDÉ NEMAJÍ NA JÍDLO A TITO HAJ.ZLÍCI SE TOPÍ V MILIONECH. a KÁŽOU NÁM VODU,.
    • Mě by nevadilo pokud by to byl Gott nebo Bílá,ale vadí mi to u lidí,kteří poctivě nakradli.Tolik keců ručitel další zase odklonil a ovčan jenom čumí.
    • Obtloustlý Nečasi, kteří lidé nemají na jídlo? Jedině ti co všechno prochlastají a prokouří. Já jsem v důchodu a na jídlo mám dost. A jestli se nějací haj.zlíci topí v milionech? Tak ať se topí a třeba i utopí, já jim nezávidím.
  • Zas další gauner tentokrát z "firmy" TOP 09
  • Taky pěkný hajzl,ostatně jako všichni,čestný člověk se mezi touto vládnoucí bandou nenajde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit