Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0703

    Ovšem jediné nařízení je že : od středy platí nařízení o 15 metrech čtverečních na jednoho zákazníka.

    Nikoliv povinnost mít každý košík, nebo vozík, to je pouze výmysl obchodů, který nemá právní podložení ! Jakýkoliv zákaz bez vozíku, nebo košíku lze řešit jako trestný čin, nebo přestupek, dle závažnosti jednání vymahačů tohoto nesmyslu a v 1 řadě je potřeba volat policii a podat stížnost, příp. podnět pro spáchání trestného činu. A nejlepší situace je , když donutí rodiče s dítětem, nebo dětmi, že musí mít všichni vozíky- rodič by toto měl hned jasně odmítnout a upozornit na plnění škody vzniklé dítětem a hned může dítě rozbít řadu drahého alkoholu a zaplatit to musí vymahatel , že každý musí mít vozík. Proboha lidi už se pprobuďte, tady nejde o covid ani o zdraví lidí, tady se prezentuje fašistická  moc tohoto státu

    • 0703

      Zapoměl jsem pochválit Tesko, Penny a Lidl, já a dítě sice už trošku větší, ale stále dítě a s 1 košíkem a bez problémů. Kaufland se může stydět !!!

  • Kdo chce do prodejny, musí mít košík a náhubek a po neděli možná odhlasují, že každý musí být také na řetězu. 😬

  • Boza123

    Děs běs 

  • A máme tady opět komunismus: příkazy, zákazy, omezení svobody vlastního jednání, určování co lidé smějí, nesmějí, musejí... ti komunisti ("bývalí") bez toho být nemohou.  Holt, když se stát řídí jako (vlastní) podnik tak, aby sypal miliardy, tak to jinak nejde.

    No ale ovečky si to zvolily, však dostali slib, že bude líp a k tomu pár hospodských rádoby "bonmotů".

    Všechno by se to mělo vyúčtovat Číňanům. Ti ten Či-Ko-Vir vypustili z vojenského výzkumného ústavu ve Wu-Chanu, ať už úmyslně za účelem rozpoutání bakteriologické války nebo jim to uniklo díky komunistickému bo.delu.

    Tak, soudruzi (i "bývalí"), můžete se do mně pustit. 😉

    • mun.go

      Převzato z webu:

      – „Nejezděte do Itálie, pokud možno!“ – „Co mi má kdo říkat, kam nemám jezdit, já si pojedu kam chci“ 

      – „Lidi furt jezdí do ohnisek, takže zavřeme hranice s AT, DE“ – „Objedu to přes Maďarsko, nikdo mi nebude říkat, že něco nesmím!“ 

      – „Zavíráme nákupní centra! Lidi, nikam nechoďte, vyhýbejte se kontaktu s lidmi!“ – „Seru na to, jedu na benzínku a posedím tam, dám pivko na čerstvým vzduchu, to není zakázaný!“ 

      ...

      Pokud jako lidi, občané nejsme schopni respektovat tyto zásady, nikam se nemůžeme posunout.

    • Bohužel jsme národ tupců, který si nechá tato zhovadilá nařízení líbit. Myslím, že už toho bylo dost . Pojďme pro to něco udělat a poslat tuto zhovadilou vládu do zadele....!!!

  • josef.chmela

    Tento ministr ať si povolí šrouby v hlavě. "Odborník" jeden k pohledání.

  • Koalice je velmi podivnou sešlostí.

    Místo aby drželi basu, tak si jednotliví ministři žádostiví pozornosti médií hrají na "hodné" a ostatní budou ti zlí. Pan Doc. Havlíček by si měl všímat svých hybridních resortů a nemluvit do práce jiného resortu.

    Pokud budou ministři korouhvemi, tak se z té patálie nikdy nevymotáme. 

  • Která číča tohle vymýšlí? Tací  -reténi rozhodují o naší zemi? Bylo by to k smíchu nebýt to už trapné a spousta idiotů jim ještě fandí. Hnus

    • Naprostý souhlas !!!

  • A bude toto nařízení platit ještě v sobotu ?

  • Opět nedomyšlené opatření...

    Zapomněli na matky s kočárkem, lidi na vozíku a jinak hendikepované...


    • Žádné opatření asi nemůže obsahovat veškeré možnosti. Chce to také trochu obyčejného selského rozumu.

      Mamky s kočárky nejsou chobotnice, což je evidentní. 

      Když jsou nakupovat manželé společný nákup, tak aby tlačili dva vozíky je také zhola zbytečné. No, někdy se něco nepovede.

      Pokud budou vládu řídit média, tak nic pořádného nevypotí. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit