Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To, že je KSČ(M) registrovaná u MV a její členové sedí v parlamentu, senátu, zastupitelstvech etc. je jedním z největších průšvihů "popřevratové" doby (samozřejmě mimo toho, že překabátění komunisté, kteří v tom uměli chodit, zahodili legitimace a vesele privatizovali podniky, které předtím coby stranické kádry řídili - a nikdo jim v tom nebránil. A samozřejmě nalezli do všech ostatních stran). Fakticky jsme se ocitili v situaci, v níž by bylo Německo, kdyby byla neproběhla důsledná denacifikace. Společnost je celých těch 29 let prolezlá "komunismem" - křiváctvím, prospěchářstvím, korupcí, lhaním, podváděním a zlodějnou - vším, co je pojmu "komunista 80.let" vlastní. Ano, máte pravdu. Vládnou. Bohužel...
  • Za to můžou rodiče.
  • Jedině komunista je opravdovým člověkem. Všichni ostatní jsou imitace, nebo karikatury člověka.
  • Já je podporuju, akorát do čela strany se musí postavit soudruh Skála.
  • Jó, zrzavej Veškrna byl prevít.
  • Lepší Ruský Negr, nežli americký negr. Být americkým negrem je to nejhorší, co může člověka v životě potkat.
  • Ve zvratcích se válel zrzavej Veškrna spolu se Sašou Vondrou a ještě se spolu pusinkovali. Na to jsou svědci.
  • Taky jsme plivali na zrzavýho Veškrnu.
  • Hejna modrých strak rozkradli stovky a stovky miliard.
  • Soudružka nám v Bruseli nějak flekatí. Zbarvení je typické pro belgický nížinný skot.
    Buď rezne a nebo chytila nemoc šílených krav.
  • Takhle si to soudružka představuje?

    https://img.cncenter.cz/img/3/full/2083754_.jpg
  • Připouštím, že znalost a hbité používání triku copy/paste je v případech některých diskutujících opravdu omračující a oni sami se touto dovedností uspokojují, protože při ní není nutno přemýšlet. V roce 2006 vznikla senátní komise, která měla prozkoumat, zda činnost a stanovy KSČM neporušují právní řád České republiky, zkoumala a došla k negativnímu závěru. Musím přiznat, že této senátní komisi věřím více, než souhrnu zde přítomných diskutujících.
    S přihlédnutím ke skutečnosti, že Československo již déle než čtvrt století neexistuje, lze konstatovat, že se KSČ nemá jak ani kam vrátit. To, že její návrat nechce nikdo, je potom jaksi samozřejmé.
  • V tom případě prosím uveďte rozdíl jaký je mezi KSČ a dnešní KSČ se směšně přimalovaným, M. Je to přece tlupa stejné pakáže jako byla, jen si mizerně nechala "přemalovat" firmu. Je to stejně duchaplné jako když z CCCP (nebo chcete-li z SSSR) je dnes jakési rusko. Také stejná vychodostepní nájezdnická pakáž řízená komoušem. Absolutně se nic u těchto tvorů, které lze nazvat člověkem jen obtížně zcela nic nezměnilo.
    Můžete osvětlit proč tedy např. NSDAP si nenechala za název přimalovat třeba "b" jako Bavorsko a mohla dle vaší logiky dál existovat. Vždyť nacista a komunista jedno jest. Jen nacisté se učili svá zvěrstva od komoušů. V tom je mezi nimi jediný rozdíl.
  • (2) Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.

    (Zákon č. 198/1993 Sb.O PROTIPRÁVNOSTI KOMUNISTICKÉHO REŽIMU A O ODPORU PROTI NĚMU)
  • *14*
  • Jak jste přišel na uvedená čísla, zejména co se oklánění a nezdaňování týče?
    Koho míníte "komunisty", které bych měl chtít navrácené k moci?
    Pokud je KSČM zaregistrovaná u MV, lze ji v demokratických volbách volit a není známo, že by v něčem porušila své stanovy, nedává váš výkřik do tmy smysl.
    Pokud lze stranu v každých parlamentních, senátních, krajských a obecních volbách volit a zasedají-li její členové již déle než čtvrt století v zákonodárném sboru, znamená to, že nevládnou?
    Tyyy jooo!
  • nese.te mě vy kumdy, úctu si zasloužím, psali to na sputniku *10*
  • Vy opravdu chcete, aby nám vládl ještě 1000x větší zloděj, než byli zloději z ODS (ti "odkláněli" a nezdaňovali milióny, Hrabiš miliardy)? Opravdu chcete návrat komunistů k moci??
  • by se pro zvýšení úcty dětí k ing Zemanovi něco udělat dalo. Já jsem např. vymyslel říkanku pro malé školačky do slabikáře:

    KUИDA SEM, KUИDA TAM, PANA PREZIDENTA RÁDA MÁM:
  • Já tomu nerozumím, školy nemám, mohl byste pro mě alespoň zhruba odhadnout, kolik procent je 20.000 z asi 1.259.000 a co se z toho poměru dá vyvodit?
    Děkuji.

    Soudím, že zbytek republiky chápe to, která bije, docela dobře a zpovykaní Pražáci (TM ODS) se opravdu zbláznili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit