Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kradousek má nakredeno nejvíc z ČR-krteje ho BICE a TEPLOUŠ spolu se degekarlem rouzhodují koho zavřou a na koho pošlo BICEGESTAPO. To je vedoucí síla zdevastovaného a zkurveného česka.
  • Je to bída. I manželka známého herce musí opakovaně krást v obchodě.
  • Souhlasím s výzvou na nákup provazů. Ale ne krk svůj, ale na krk všech lumpů, kteří v této zemi vládli 21 let. Navlést jim smyčku na krk a táhnout za auty všemi městy a vesnicemí ČR *1* *1* *1*
  • S tím ,aby si důchodci ,pokud jim něco zbude,koupili dva metry prádelní šńůry a pořádnou skobu,jsem už důchodcům doporučoval před půl rokem.Je dobré,že jim takto podobně začínají radit i jiní.
  • Jindřichové jsou buď tzv. užiteční idioti či provokatéři a nebo bezmozci...
  • lidi volam vas do zbrane at TY SV..E CO NAM VLADNOU POTRILIME
    • roztrilet na cucky *1*
    • to jsem nepochopil asi chybička *1*
  • Navazji na Jindřicha - u zubaře jsem si musel za totáče taky připlatit - na můstek v přepočtu 1600,- a na korunku v přepočtu 500,- - v nemocnici se neplatilo, ale když jste chtěli na PANU doktorovi aspoň vzít do pořadí- museli jste dát všimné - v přepočtu až do 50.000 Kčs,
    beru, že jsoui další lumpárny, na které doplácíme všichni
    • Já jsem za celý život,ani v komunismu,nepotřeboval všimné platit.Tak pokud někdo,za komunistů všimné platil,ť nadává sám na sebe.
  • Spíš bych koupil pořádné boty, než je zdraží, abych mu mohl nakopat ........... ( třeba brambor )
  • Porovnám ceny za bolševíka : Plat 2500,- že by kilo kafe stálo 11,- nebo benzin 3,70,- mléko 2,- a rohlík 0,18,- a tak se dá popkračovat po inflaci se přidala 0 u mezd ale u cen je to lepší porovnání. Ovšem je tu nezaměstnanocz ale kdo chce práci má viz.vietkong pracuje jich 250 tis.,taky další a další ovšem že namísto zajištění peněžních úniků a zlodějen se zvyšují daně těm co pracují to je špatné a parta v parlamentu to vede.
    • Ano. Plat 2 500,-. A kolik jsme platili u doktora, spotřební daň, daň z přidané hodnoty, za recept 1 Kč, a to nechci vypisovat všechny nesmyslný poplatky na úřadech, kolik se platilo na nezaměstnané a nepřízpůsobivé spoluobčany?
  • jak říkáš ,, jednou přijde ani na tu defenestraci,, a té bych se klidně v Praze rád zůčastnil... , protože tohle už je moc,,, všechno se každej den zdražuje, ... co se týče benzínu,, atd,, vymýšlejí tam zákony co sou k hovnu, tenhle stát jenom napomáhá zlodějum..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit