Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Je pravda, že pro učení angličtiny pro děti je dobré tu angličtinu slyšet. Ideálně v mluvené verzi s idiomy a různými zdomácnělými spojeními. Teda za předpokladu, že umí dobře číst česky a nevadí jim titulky. Já jim to občas takto pouštím třeba na Netflixu. Ale ne pravidelně. Jinak fajn jsou také kurzy angličtiny pro děti. My jsme přes home office využívali tyto. Rozhodně ho můžu doporučit, pokud sami angličtinou nevládnete tak, jak je třeba. 

  • Nemyslím si, že by za všechno mohl dabing, ano angličtinou se sice obklopujeme málo, ale dabing je jen velmi malá část problému, je třeba učitelů se zápalem pro věc, kteří jsou schopni toto nadšení přenést i na děti. Pro kvalitní lektory tu pak je asociace https://www.alaj.eu/ , kde se učitelé vzdělávají a předávají si svoje zkušenosti.
  • Ahoj, hlavní problém s angličtinou v Česku je, že se s ním moc nesetkáme, všechny filmy jsou dabované, na našem území je jen jeden jazyk a mimo to je úroveň školství mizerná. Jazykem je potřeba se obklopit a nenásilně ho začít přijímat, jedině tak se ho dobře naučíme, já jsem s angličtinou měl také problém, naštěstí jsem na razil na https://www.anglictinapotelefonu.eu/, díky které jsem měl doučování po telefonu kdykoliv a kdekoliv, to mi ohromně pomohlo v mém rozvoji.
  • Ahoj ja si minimálne každý víkend pozriem film v angličtine s anglickými titulkami. Dá sa tak pekne zdokonaliť v angličtine. Takýto druh učenia je založený na podobnom princípe ako metóda učenia Imitum. Tu je viac info ak vás to zaujíma : www.anglictina-bez-biflovania.sk/video-princip-vyuky-anglictiny-imitum
  • Někteří mladí umí anglicky "velmi dobře" - to je pořád jen "fakjů", "šit", "džoint"...
    Takzvaní dospělí zase chtějí "dýlovat" všechno v "keš" a "zabukují" si Opnkart.
    Chudák "Šejk Spýr": *3*
  • S těmi filmy mají pravdu, já se nikdy nikde anglicky neučil ale díky filmům (vždy v originálním znění dnes již bez titulků :P ) se anglicky dorozumím více méně bez problému na co mít cizí jazyk na škole :D
    • Máš pravdu, nedávno jsem řešil jak se rychle naučit anglicky a musím říct, že seriály a filmy v angličtině dokážou opravdu hodně pomoci. Pokud si navíc najdeš na nějaké skypování, tak ti garantuju že během pár měsíců se tvoje angličtina vyšvihne o level nahoru,

  • Ahoj, tak isto to je určite aj na Slovensku... Angličtinu vie málokto...samozrejme dosť ľudí vie základy ale s tými veľa vecí neurobí keď príde do zahraničia. Ja viem tiež len nejaké základy trochu so školy a niečo z hier na pc a momentálne sa učím z programu Imitum a ten sa mi riadne páči! Odporúčam každému, kto sa chce zlepšiť. Dá sa vyskúšať zdarma. http://www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre-husakove-deti/?a_box=y7x556ws
  • Mě štvou pro změnu EN nápisy a názvy obchodů,produktů, služeb. Úřední jazyk je u nás CZ a SK!
  • Jakube Štefečku: "...čtou titulky ve správné švédštině." My je taky budeme číst ve švédštině: "Procentuelní..."???
  • "Podle ministerských tabulek by žák páté třídy měl být schopen používat..."

    Podle ministerských tabulek by romský žák páté třídy měl být schopen používat toaletu včetně toaletního papíru, mít základní hygienické návyky!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit