Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavel.zajda.7

    BIS varuje před nepřátelským vlivem Ruska. Obáváte se ruského vlivu v ČR?

    Obávám 5%

    Neobávám 95%

    hlasovalo: 5597 lidí

  • KIMCID

    padesátky jsou zpět ,špion za každým rohem

  • Anketa:

    BIS varuje před nepřátelským vlivem Ruska. Obáváte se ruského vlivu v ČR?

    Obávám 4%

    Neobávám 96%

    hlasovalo: 2620 lidí

  • Kde studují agenti BIS? V USA?

    Myslím, že u nás působí všechny výzvědné služby, jenže patrně některé už ovládají samotnou BIS, proto jen ten akcent na Rusko a Čínu.

    Nečetl jsem zprávu (omlouvám se), ale tato jednostranná interpretace může být také jen dílem médií.

    Takže mě, jako občana mají děsit agenti Ruska a Číny a ostatním mám pomáhat? To jsou ti hodní?

  • Záleží na tom, jak který úředník BIS chápe § 21 zákona 383/1990 Sb. o ochraně státního tajemství. Zní strašidelně a dokonce i ve sbírce zákonů se obtížně hledají souvislosti, protože tento zákon hlavně doplňuje a ruší paragrafy různých jiných a starších zákonů, včetně zákona o civilním letectví.

    Takže špionem se v očích takového novodobého klonu strážmistra Flanderky ze Švejka může stát opravdu kdekoli - jako v oněch Osudech dobrého vojáka Švejka, jak je popsal rudý velitel města Bugulmy J. H. 

  • Staci mi vyjadrovani ke zprave BIS byvalych clenu STB a KSC .

  • Pochetříček je tydýt!

  • Dodala, že Čína se prostřednictvím "českých entit" snaží narušit jednotnou politiku EU

    -------------------------------------------------------------------------------------------

    S tou Čínou to můžu potvrdit. Je hrozně vlezlá. Minulý týden se dokonce vedřela i ke mně do "moravské kuchyně" a měl jsem ji nakonec k obědu. 😯

    Jak pravil nejslavnější detektiv Ameriky Nick Carter, musíme být VŽDY VE STŘEHU!!!!

  • V Moskvě je 30 našich pracovníků, stejný počet rusáků u nás a zbytek poslat na Krym! Pane ministře Petříčku, držím vám palce! Nenechte se šikanovat od toho Ruskem placeného ožraly Ovara!
    • Nenechme se šikanovat od vymrdance bbbbbb.

    • KIMCID

      hele vyhosti odsud rusa a v moskvě ti zůstane uklízečka :D

  • Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví.

    To se vědělo už v 19.století. A to tenkrát lidé ještě neměli zkušennost s "budováním šťastných zítřků" ani s "bratrskou pomocí".

    • Zato z Německa přišlo vždy jen to dobré nebo dokonce nejlepší?

      • Jistě. Abychom na to nezapomněli, tak jeden z památníků německého dobra, v obci vykonaného opravdu na poslední chvíli, stojí v Javoříčku.

    • zase? učivo 6. třídy, tvoje konečné, hńupe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit