Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrý den, chtěla bych se eptat jestli bude amnestie v roce 2017. děkuji za odpovědi.
  • Jsem hrdý komunista!!
  • Kdo je na vině? No podle všeho asi naši páni zákonodárcové, či alespoň ti, co psali zákony amnestie se týkající. Pokud nelze popohnat k odpovědnosti ony hlavní, t.j. presidenta a premiera podle platnejch zákonů, pak nutně musej bejt vadný ty zákony a tím pádem potažmo ti, kdo je psali a schválili. Takže si to národe přeber a nehledej bouři ve sklenici vody, když ti ta opravdová bere střechu nad hlavou......
  • Pane Bože, co to tam máme za voly! Budou se tu hádat jak děcka na hřišti.Klausův podpis--Klausova amnestie....Tečka. A ty Zemane se starej o svůj chlast a cigarety--na víc nemáš.
    • Do očí bys mu to neřekla, takovou by ti vypálil že bys sežrala protézu a skončila na IPce. *2* *2* *15*
      • Levicový volič co?Typické.
        • Jsem hrdý komunista!
          • Jo tak komunista, --na vlastní oči!!!Tak to máš pravdu,za komunistů se nedalo nic moc říkat do očí, zvlášt, když měl člověk rodinu.Ale čas oponou trhnul a jsme někde jinde a.A já ti mohu do očí říci s klasikem---POLIBTE SI P....L ŠECKÝ -JAROSLAV VRCHLICKÝ. A nic s tím nenaděláš,komunisto a nevystrkuj moc nos, nebot Češi nejsou zas až tak blbí,že je opijete rohlíkem .
  • Komunismus je rákovina světa!
  • Není to žádná bitva, pouze bouře ve sklenici vody. Češi si sami sobě vládnout neumějí. Mají skvělé jedince, ale celkově na ně musím nahlížet od toho "slavného" r. 1989 (a nejen od tohoto roku) jako na hrozné lemply! Bohužel, je to tak. Panují tady všehoschopní neschopové, kteří koukají jak si namastit vlastní kapsu, třeba s ostudou (když se to nepodaří ututlat), a pak po mně potopa. Národ, vlast, ta těmto lidem u moci lnic neříká, vlastní občané jsou pro tuto "elitu" naprosto nezajímaví. Miliónové a miliardové zlodějny a korupce kam oko dohlédne, mizivá a řádná vyšetření bez finálního postihu pro viníky, takový je obraz tohoto "demokratického" Česka!
    • naprostý souhlas
      navrhuji připojit n Rakousku a okamžitě zrušit veškeré české zákony *14*
  • Komunismus je rakovina světa, že?
  • Pochoval nás Havel a ne Klaus!!! *2*
    • Kdybys nebyl rudým kokotem, nekradl bys nicky!
      • Tobě ho někdo krade D E M E N T E .??? *2*
  • Miloš je naše velká hlava namazaná, kterou nám celý svět závidí.
    • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce. *2* *2* *15*
      • Miloš by se maximálně napřáhl,ale převážila by ho ruka dozadu a díky mizerné rovnováze 1/2 od chlastu a 1/2 od hnijícího palce by přepadl dozadu *3* ,takže by si ve finále ublížil sám *1*
        • Do očí bys mu to neřekl, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce.! *2* *2* *15*
          • Do očí bys mu to neřekl, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce.! *12* *12* *12*
  • Komunismus je rakovina světa!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit