Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kajoch, tebe jsem úplně přehlíd. Ale kdo je nejvíc uražen, je náš vševědec s. zeMAN, že ho do USA nepozvali. Možná se tam něco o něm dozvěděl s. Bureš a tak se vzájemně drží v šachu.

 • neni mozek je

  • Podivné to slovní spojení...

 • Klasická fraška typu "škatule, škatule - hejbejte se! "

  Ministerstvo zdravotnictví pod vedením pana MUDr Blatného konalo. 

  Důvodem k jeho odvolání byly antipatie pana presidenta Zemana - nic jiného...

 • Blatný byl dobrý byl rozhodný a nemůžeme na krev schánět vakcíny, když jich není dostatek jinde je také potřebují v africe sábě a do té doby by měli lidé solidárně dodržovat hygienická opatření. Rusové nabízejí sputnik, ale mají ho sami málo. A teď když budou očkované starší skupiny obyvatel, tak mohou mladí lidé na diskošku, když jim to nevadí stejně se snimi prakticky nepočítá včetně udatných maturantů. Protože nesmrtelnost ta bude stejně nadělena potřebným a zkoušeným nebo těm co už dávno umřeli, jak chcete nasbírat potřebné údaje od někoho kdo si žije jako ve vatičce to nejde nebo od někoho kdo neprožil celý život to taky nejde. Takže různí ti manageři, snouborďáci, kelnér nebo maturanti co jim nestačí úřední maturita mastí po slepé koleji a na konci je betonová kostka. A na konci Drážďanského kodexu je Běda vám lidé země konec rytířů jaguára nastane a současně s ním nový věk z popela svého předchůdce povstane bude to čas setkání s vládci hvězd. Výstižné takže takový bezdomovci nejsou vůbec straceni mají před sebou tisíce a tisíce životů hezky od malička do třiceti a tak pořád dokola jako když jdete večer spát a ráno se probudíte taky nikdo neříká, že včera umřel.😎 - čágo belo Šílenci! (snowbourďákove a surfařove a jiní debi.....)

 • Jediný ministr zdravotnictví, který byl osobností byl Prymula. Samozřejmě udělal jiné chyby a skončil. Nicméně, byl jediný, který měl odvahu v tomto politicko černobílem vidění světa, říci, že jsou také jiné vakcíny, kterými se očkujena této planetě. Za něho by tu pravděpodobně byly , jak ruské i čínské vakcíny s podrobným popisem a možnými vedlejšími účinky. Každý by si vybral dle sebe jakou vakcínu chce a bylo by daleko více lidí naočkováno. Myslím, že by byli všichni spokojeni. Nechápu, proč to bývalý ministr zdravotnictví ze své funkce nechtěl udělat. Věděl, že by to bylo politicky náročné ustát, protože se jednalo o východní vakcíny. Tak do toho prostě nešel!!!!! No a stejně skončil.

 • Panu Blatnému se divím, že snášel to šikanování tak dlouho. Vytýkací dopisy může ministrovi zasílat jen člověk, co je mimo mísu.

  Naopak se divím novému ministrovi, co ho vede k tomu rozhodnutí. Chce být něčí rohožkou? To ztratil soudnost? 

 • Koloběžko, je třeba žalovat, ale těžko lze žalovat osobu neodpovědnou za sebe a hlavně neodpovědnou. To je tak pro psychiatra Chocholouška a Bohnice.


 • Koloběžko, je třeba žalovat, ale těžko lze žalovat osobu neodpovědnou za sebe a hlavně neodpovědnou. To je tak pro psychiatra Chocholouška a Bohnice.


 • Arenberger končí , příštím ministrem bude Janák Tonda. Os sedícího tchoře už převzal okopírováný pověřovací listiny. 

  Srpen 2021 Tass

  • vanhorne

   "příštím ministrem bude Janák Tonda."

   Urcite toho o tom vi vice nez Zluty Baron, nikdy nevis.😉

   • Mozkovej gigante . 

    • vanhorne

     Jak se mas?😂

 • Prohlášení hradního, že Blatný je zodpovědný za  zemřelé na covid, protože nechtěl očkovat Sputnikem V...

  To je na žalobu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit